Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Heather Anne Snow

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Heather Anne Snow   Joi Noi 22, 2012 5:47 am

Heather Anne Snow

__________________________

__________________________

Full name:
Heather Anne Snow

Age:
23

Birthday:
6 septembrie 1989

Bloodline:
pure

Occupation:
Director Hogwarts

House:
Fosta ODS
___________________________

This is my everything

My likes:
plimbarile sub luna plina, vrajile non verbale, ciocolata cu menta, cartile,vajthat,dansul etc .

My dislikes:
prostia, narcisismul, ipocrizia, minciuna, prefacatoria.
My patronus:
Patronus in forma de pheonix

Worst memory:
Clipa in care tatal ei a murit.

Marks:
semnul infinitului pe ceafa.

Sexual orentation:
Hetero.

The personality act:
Incapatanata din fire,nu lasa pe nimeni sa o cunoasca cu adevarat,fiind deobicei foarte rece,distanta si foarte rea. Adora sa se joace cu baietii atat timp cat totul este doar un joc si nimic altceva.

Uraste sa se implice in ceva de durata,stie ca tot ce este lung iese rau si nu mai vrea inca odata.
Adora sa faca magie,si cine se pune cu ea o incurca mai mult ca sigur.

Family members:
Alicia Snow
Jason Snow[decedat]
___________________________

And last but not least, the history
A avut o copilarie fericita,a invatat de mica sa cante la pian si la chitara adorand aceste doua instrumente. Invatand la o scoala incuiata pana la varsta de 11 ani cand a primit scrisoarea de la Hogwarts.

Dat fiind ca aceasta era scrisoarea care a asteptat-o toata viata,este faorte entuziasmata si devine foarte fericita cand jobenul o sorteaza la casa Ochilor de Soim.
Aici trece prin o groaza de nazabatii facute impreuna cu colegii ei,drame si pimul sarut,urmat de prima despartire. Isi face multi prieteni care ii raman si la ora actuala loiali.
Mai tarziu dupa ce termina scoala lucreaza intr-un timp la Minister din Departamentul Misterelor, apoi ii este propus postul de directoare alaturi de un coleg, pe care bine inteles il accepta, intotdeauna si-a dorit sa ramana la Hogwarts si sa faca parte din grupul care educa noi invatacei.
____________________________

Alias:
Nicoleta

Age:
18

_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
 
Heather Anne Snow
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: