Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Damon Salvatore

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
avatar

Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Damon Salvatore   Sam Dec 01, 2012 7:01 am

Damon Salvatore

__________________________

__________________________

Full name:
Damon Salvatore

Age:
17

Birthday:
1.08.1995

Bloodline:
pure

Occupation:s
student

House:
Cercetasi
___________________________

This is my everything

My likes:
~ Pericolul
~ Masinile scumpe
~ Vrajile complicate
~ Sa piarda vremea
~ Sa fie in centrul atentiei

My dislikes:
~ Sa nu-l bagi in seama
~ Sa-l calci pe coada
~ Falsitatea
~ Ipocrizia
~ Persoanele lipsiti de tact

My patronus:
O cioara neagra.

Worst memory:
A lots.

Marks:
None.

Sexual orentation:
Normal

The personality act:
Aparent e doar cea mai rautacioasa fiinta de pe planeta, avand totusi un farmec irezistibil caci mai toate domnisoarele ii cad la picioare datorita ochiilor sai albastrii si vorbelor sale incantatoare. E obisnuit sa primeasca totul pe tava, ca si cum i s-ar cuveni, nu-i place sa depuna prea mult efort ca sa obtina ceva, dar chiar si asa tot vrea sa iasa invingator. Daca ajungi sa-l cunosti cum e el defapt e imposibil sa nu te atasezi de acesta.

Family members:
George Salvatore - tata [decedat]
Alexandrina Salvatore - mama [decedat]
Stefan Salvatore - fratele
___________________________

And last but not least, the history
A fost crescut in puf pana ce parintii sai au murit, apoi impreuna cu fratele sau de la varsta de 13 ani au fost crescuti de sora tatalui lor, o femeie rece si nemiloasa care i-a tinut din scurt. Damon, fiind obisnuit sa primeasca tot ce vrea, nu ii place sa fie refuzat, devenind uneori enervant de insistent...dar in cele din urma oricine ajunge sa cedeze in fata lui, fiind foarte convingator. Dupa ce ajunge la Hogwarts rupe orice legatura cu fratele sau, mai ales ca avusese o disputa aprinsa din cauza faptului ca se indragostisera innebuneste de aceeasi fata.

____________________________

Alias:
Deborah Lovegood

Age:
17

Rp simple:
~ all Bo's posts.

_________________________________
Damon: You're mine. Only mine! <3



Deborah Lovegood's CLONE


Ultima editare efectuata de catre Damon Salvatore in Lun Dec 03, 2012 1:31 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Damon Salvatore   Sam Dec 01, 2012 7:04 am

Cercetasi
Acceptat

_________________________________
Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
 
Damon Salvatore
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: