Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Karlos Erdeva

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Karlos Erdeva   Mier Noi 21, 2012 11:40 pm

Karlos Erdeva

__________________________

__________________________

Full name:
Karlos Erdeva

Age:
28

Birthday:
1984

Bloodline:
pure

Occupation:
Headmaster

House:
Ex Viperin
___________________________

This is my everything

My likes:
Distractia , Prietenii , Aventura , Problemele , Corectitudinea

My dislikes:
Plictiseala , Dusmanii , Prostia , Miniciuna , Statul

My patronus:
Vultur

Worst memory:
Decesul unui prieten

Marks:
-
Sexual orentation:
Normal

The personality act:
Karlos ... schimbator , viclean , tradator . Nu trebuie sa te incumeti cu el . A fost un viperin , nu stii la ce sa te astepti din partea lui , niciodata . Nu vei stii cand sa dai inapoi si inainte cu el ...

Family members:
Lucya Erdeva - Mama
Frederik Erdeva - Tata
___________________________


Alias:
Alex

Age:
14-15

Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
 
Karlos Erdeva
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: