Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

Adrian Ivashkov

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

Reputatie : 3
Data de inscriere : 30/11/2012

MesajSubiect: Adrian Ivashkov   Vin Noi 30, 2012 4:50 am

Adrian Ivashkov

Full name:
Adrian Ivashkov

Birthday:
31. 10. 1995

Bloodline:
Pure blood

Occupation:
Elev

House:
Ochi de soim

This is my everything

My likes:
Cafeaua, ceaiul de menta, filmele de groaza, cainii, tigarile Dunhil Black Fine Cut si cele cu aroma de cuisoare, alcoolul

My dislikes:
Vremea rece, inaltimile, parfumurile dulci, culoare roz, femeile roscate

My patronus:
Un tigru siberian

Worst memory:
Moartea parintilor sai

Marks:
Un tatuaj pe spate ( click)

Sexual orentation:
hetero

The personality act:
Adrian risca mereu punandu-se in perioc atat el cat si pe cei din jur. Cand gresete, cauta vinovati iar cand ii reuseste ceva, zambeste mandru si se lauda pe moment. In caz de ceva, nu se sfieste sa raneasca pe cineva, nici macar cada acea persoana este sex opus dar urasta sa fie el cel ranit. Tine la persoanela apropiate si am putea spune ca rareori cedeaza pentru binele lor.

Se enerveaza greu si ii trece la fel de greu. Nu ii place sa fie sacait cu lucruri marunte sau sa fie intrerup cand pune ceva la cale. Adrian are prostul obicei de a zambi ironic sau, mai zine zis, ranjeste cand ii place ceva. Deobicei isi atunge scopul propus indiferent de circumtantele acestuia. Vrea mereu sa fie pe primul loc si sa nu fie considerata o fata mai importanta ca el.

Family members:
~ Mama: Daniella Ivashkov [decedata]
~ Tatal: Nathan Ivashkov [decedat]
~Sora: Lissa Ivashkov

And last but not least, the history
Adrian s-a nascut intr-o familie de bani gata, din centrul Berlinului cu toate ca numele de familie nu este specific Germaniei ci Rusiei. Nu a stiut niciodata ce inseamna lipsa banilor si a crescut cu sentimenul ca totul e ii e permis. A avut contact cu lumea magiei din totdeauna asadar nu ii este necunoscut termenul acesta. Parintii sai erau Aurori si din aceasta cauza mai tot timpul ii lasau pe Adrian si Lissa in grija unei "dadace" [ ca sa spun asa].
Scrisoare de intrare la Hogwarts a reprezentat pentru Adrian o reala poarta de scapare. Se saturase sa stea doar in compania surorii sale si a persoanelor care aveau grija de ei. Vestea mortii parinilor sai l-a determinat pe Adrian sa isi schimbe radical personalitatea. Pentru Lissa insa asta a insemnat o adevarata totura psihica. Nici pana in ziua de azi, cei doi nu stiu care este realul motiv al accidentului.

Alias:
Zoey D'Arques Smile

Rp simple:
Toate posturile lui Zoey ( nu ca ar fi prea multe -_-")

Ultima editare efectuata de catre Adrian Ivashkov in Sam Dec 01, 2012 6:42 am, editata de 4 ori
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director

Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Adrian Ivashkov   Vin Noi 30, 2012 5:20 am

Acceptat

Adrian Ivashkov
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1