Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Garret Weasley

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Garret Weasley
Profesor
Profesor
avatar

Mesaje : 41
Reputatie : 2
Data de inscriere : 30/11/2012
Varsta : 27

MesajSubiect: Garret Weasley   Vin Noi 30, 2012 3:03 am

Garret Weasley
__________________________

__________________________


Full name:
Garret John weasley
Age:
22

Birthday:
05.06.1990

Bloodline:
pure

Occupation:
Profesor

House:
Cercetasi
___________________________

This is my everything
___________________________

My likes:
books
reading
writing
studying
animes

My dislikes:
Muggles
Muggles
Muggles
Muggles
Muggles

My patronus:
buterfly

Worst memory:
-

Marks:
-

Sexual orentation:
Womans

The personality act:
Garret este un tip cu ochi maro,cu par roscat dar fara pistrui,cu interese filozofice:
-pace in lumea Incuiatilor;
-fara discrimnari in lumea Vrajitorilor;
-fara Hrocruxuri.
Acesta iubeste Istoria Incuiatilor.'Aceasta istorie este interesanta:despre epoca de piatra,epoca de fier,Evul mediu.Dar toate le gasiti in cartea mea cea noua:'Incuiatii si Istoria lor!'declara el in profetul zilei.Acesta a scos 2 carti despre Incuiati,devenind cunoscut in Hogsemade pentru ele.

Family members:
Septimus Weasley (father)
Cedrella Weasley (mother)
Arthur Weasley(brother)

___________________________

And last but not least, the history

Aici aveti frau liber sa scrieti istoria personajului.[minim 12 randuri]
Garret s-a nasvut la Sfantul mungo.
De mic a facut probleme:cand s-a nascut,a disparut in spital si a facut pagube,cerandu-le parintilor sa plateasca 500 galeonsi.
La 5 ani a aruncat cu Amortenia inspre tatal sau dar l-a niemrit pe vecinul lor Incuiat.Acesta s-a indagostit de un copac si a venit Ministerul ca sa-l dezlipaesaca.
Apoi,la 12 ani a fost aproape de exmatriculare de la Hogwarts pentru ca a dat foc laboraturului de Potiuni.Paintii au platit 2500 galeonsi.
Iar la 17 ani era sa fie inchis pentru folosirea unei vraji asupra unui Incuiat.Parinti au platit 3000 galeonsi.
Iar la 18 ani,in timp ce incerca sa devina Auror,a fost primit la Hogwarts ca si prof. de Apare Contra Magiei Negre,cu o conditie:sa nua duca creaturi in scoala fara ajutor!
Acum este un prof. responsabil dar glumet.

____________________________

Alias:
BuBy

Age:
22

Rp simple:
-
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Garret Weasley   Vin Noi 30, 2012 4:22 am

Acceptat!

Ochi de Soim

_________________________________
Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
 
Garret Weasley
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: