Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Xan Riddle

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Xan Riddle
Anul IV
Anul IV
avatar

Mesaje : 223
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/11/2012
Varsta : 20

MesajSubiect: Xan Riddle   Mier Noi 28, 2012 6:16 am

Full name

__________________________

__________________________

Full name:
Xan Riddle

Age:
15

Birthday:
04.06.1997

Bloodline:
Pure

Occupation:
Student

House:
Griffindor
___________________________

This is my everything

My likes:
Ora de Potiuni
Ierbologia
Ann
Ann
Ann

My dislikes:
Avada Kadavra
Voldmeort
Voldemort
Voldemort
Voldemort

My patronus:
Eagle

Worst memory:
My birth

Marks:
-

Sexual orentation:
Womans♥

The personality act:
Xan este o fire dura dar sensibila...
Se indragosteste repede....
Are ochii rosii...
Si in ultimul rand o place pe Ann,o fata de la Astropufi.

Family members:
Tom Riddle †-frate
Merope Gaunt†-mama
Tom Riddle Sr.†-tata
Thomas Riddle †-bunic
Mary Riddle †-bunica

___________________________

And last but not least, the history
Aici aveti frau liber sa scrieti istoria personajului.[minim 12 randuri]

Xan Riddle este fratele lui Voldmeort nascut inainte ca mama lor sa moara.Acesta a trait in Naginni pana in ziua in care a fost omorat.Acesta s-a refacut si astefel,Xan a luat controlul corpului lui Naginni si a devenit om.
Pana atunci,el se hranea cu victimele lui Voldemort.
Acum el e in grija lui Diana Ralvo,o femeie buna la suflet si iertatoare.
Culmea,Xan nu este la Viperini ci la Cercetasi.
Un lucru important despre Xan este ca este inventatorul unor noi vraji:
-Ananast;
arunca un sarpe inspre adversar;
-Fero;
proiecteaza in fata adversarului frica sa de moarte.
-Gea Nau.
Deschide o Gaura Neagra.
Iar ultimul lucru despre Xan:acesta nu a fost constient cand a mancat acei oameni.
____________________________

Alias:
Snaker

Age:
15

Rp simple:
-

_________________________________


Billie jean is not my lover...
Shes just a girl who claims that I am the one!
. Smile


Ultima editare efectuata de catre Xan Riddle in Mier Noi 28, 2012 10:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://hogwarts-in-tardis.forumer.ro/
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Xan Riddle   Mier Noi 28, 2012 9:24 am

Inteleg ca ai vrut sa il copiezi pe Voldemort , dar el nu manca oameni :-??
Astept si parerea membrilor , apropo ai fost sortat la Cercetasi !

_________________________________
Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
 
Xan Riddle
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: