Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Eric Cartman

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Eric Cartman
Adult
Adult
avatar

Mesaje : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/03/2013
Varsta : 36

MesajSubiect: Eric Cartman   Vin Mar 01, 2013 12:02 pm

Eric Alexander Cartman

__________________________

__________________________

Full name:
Eric Alexander Cartman

Age:
31

Birthday:
17.05.1982

Bloodline:
pure

Occupation:
lucreaza la Minister

House:
fost Viperin
___________________________

This is my everything

My likes:
-Sookie
-music
-smoking
-whiskey
-reading
-death

My dislikes:
-stupid people
-Voldemort
-teachers
-fake people
-your face

My patronus:
a bat

Worst memory:
cand a murit bunca sa

Marks:
un tatuaj cu un dragon pe incheitura mainii drepte

Sexual orentation:
hetero

The personality act:
Eric este cel mai nepasator tip posibi si imposibil.Are o dragoste patimasa pentru animale si uraste oamenii cruzi cu animele.O fire calma,dura totusi si,rareori visatoare.Se enerveaza greu,mereu dorind sa poarte o discutie decat sa rezolve problema prin violenta,dar mereu este bucuros sa faca victime noi.Obisnuieste sa fie dur cu persoanele de gen masculin,rareori vorbind frumos cu genul masculin,iar persoanele de gen feminin au un tratament special.Are prostul obicei de a se scarpina in cap cand e jenat,iar cand e nervos priveste in sus si isi musca buza.


Family members:
Dean Carter-tata
Elena Kurzak-mama
___________________________

And last but not least, the history
Nascut intr-o familie bogata,Eric a trait mereu in puf.Prima sa experienta nefericita a fost la 5 ani,cand tatal si mama sa au avut o cearta din care a rezultat un divort "minunat",din care rezulta ca el ramane cu tatal sau.Acesta,un director la o fabrica imobiliera din Londra,a incercat sa ii implineasca dorintele.La varsta de 10 ani afla ca e vrajitor,descoperind de asemenea ca si mama si tatal sau sunt vrajitori.Acestia au renuntat la a mai trai in lumea magica si au si renuntat la folosirea magiei in viata.La 11 ani este acceptat si la Durmstrang si la Hogwarts.Tatal sau,fost elev la Hogwarts,ii propune sa mearga la scoala in care si el a ajuns un vrajitor de mare succes.Eric alege Hogwarts,unde este sortat la Viperini,tatal sau fiind putin dezamagit pentru ca si el si tatal sau au fost sortati la Ochi-de-Soim.
La Hogwarts,ia note bune la Potiuni,dorind sa devina profesor de potiuni.Participia la batalia de la Hogwarts de partea Ordinuui Phoenix si reuseste sa faca victime...dupa acel razboi,si-a dezvoltat o pasiune pentru ucisul tipilor rai.Reuseste sa ia 7 NOV-uri si doreste sa devina Ministrul Magiei.In prezent,are de gand sa ucida fiecare fost Devorator si chiar sa ucida pe fratele si fiicas lui Voldemort.

____________________________

Alias:
Ion( Roling the floor )

Age:
14

Rp simple:
~first post


Ultima editare efectuata de catre Eric Cartman in Sam Mar 02, 2013 8:10 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Eric Cartman   Sam Mar 02, 2013 8:02 am

Editeaza-ti fisa si scrie si sus numele si dupa ti-o accept!

_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
Eric Cartman
Adult
Adult
avatar

Mesaje : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/03/2013
Varsta : 36

MesajSubiect: Re: Eric Cartman   Sam Mar 02, 2013 8:12 am

Am editat.

_________________________________
>Eric:You really love me Sookie?<
>Sookie:Yes,you little idiot!<

Sus In jos
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Eric Cartman   

Sus In jos
 
Eric Cartman
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: