Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

Give your heart a break

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 8:27 am

• Rase, da..era fleasca in adevaratul sens al cuvantului. Insa cu magia rezolvai orice asa ca nu era o mare problema. Probabil Incuiatii ii invidiau, pentru ca ei trebuiau sa faca mai multe miscari ca sa ajunga unde vor. Surase scurt la gandurile ei si ridica din sprancene in sus si in jos cand Kol ramase la bustul gol. Se puse cu fundul la el in brate si ii lua ambele maini inconjurandu-i talia ei.
    -"Mmmm" asta suna cam pervers.

>>I'm just a sweet serial killer <<
Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 8:29 am

- Ahhahaha, tu ai zis-o, nu eu ! incepu el sa rada, ranjind idioteste, dar in acelasi timp comic. Isi baga o mana in parul ei semi ud, jucandu-se cu suvitele lungi si moi de par, scotand un 'mmm' ce exprima incantarea pe careo simtea ca statea asa relaxat in cada aceea. Isi musca buza de jos privind-o atent.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 8:31 am

• - Defapt, tu ai gandit-o. Eu sunt fata cuminte, nu vorbesc prostii. I-o intoarse ea inteligent si ii facu cu ochiul. Se lasa moale l el in brate, apoi se intoarse cu capul si isi lipi buzele de gatul lui muscandu-l destul de tare astfel incat sa ii ramana o urma. Se desprinse usor si zise:
    -Nu arata rau, iti dau voie sa-l porti ca tatuaj. Spuse ea apoi presandu-si buzele peste ale lui.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 8:33 am

• - Posesiva, huh ?! intreba pe un ton amuzat, defapt fiind mai mult o constatare, fiindca ii lasase un semn de parca si-ar fi marcat teritoriul sau asa ceva. Ii raspunse la sarut limba sa infilstrandu-se printre buzele si dintii ei, ajungand in cavitatea buzala in timp ce mainile sale incepura sa se plimbe pe trupul ei.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 8:48 am

• Dadu din cap afirmativ, insa nu era chiar posesiva. Dar ce era al ei era al ei si end of story. Isi duse o mana usor prin parul lui ciufulit si mangaie usor ceafa pentru relaxare, il musca de buza inferioara maraind usor si pervers. Se intoarse invers cu fatza catre el punandu-si fundul in brate la el, frecandu-l usor de el, in timp ce il saruta cu patima

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 8:57 am

Deja simtea cum se aprinde imediat cand blondina se freca de el si incepu s-o sarute si mai pasional, mainile sale care plimbau pe spatele acesteia ajungand intr-un final pe fund, strangandu-l usor intre degete. Ii prinse buza de jos cu dintii, maraind si el jucaus, coborind apoi cu saruturile pe gatul si umerii ei.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:01 am

• Isi arcui spatele cand simti mainile lui ferme pe spatele ei gol si isi dadu capul pe spate bucurandu-se de placerea oferita de Kol. Il saruta pe obraz si cobora cu saruturile pana pe abdomen apoi reveni la buzele lui, tinand o mana pe abdomenul lui si jucandu-se cu degetele facand cerculete.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:05 am

• Buzele lui reci si moi coborira si mai jos de clavicule, pana pe piept si apoi abdomen, urcand din nou pe trupul acesteia si revenind la buzele ei dulci, sarutand-o cu ardoare in timp ce mainile si le asezase pe coapsele acesteia, strangand usor pielea intre degete. Buza de jos o prinse din nou cu dintii, suav, dandu-i apoi cat de incet putea drumul, ranjind apoi in coltul gurii.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:09 am

• Il saruta pe buzele dulci si ii lua mana intr-a ei, ii intoarse bratul spre ea incruntandu-se. Cu un marker negru scria numele unei tipe si numarul de telefon, Meghan se ridica de pe el brusc si ii lua mana intr-a ei punandui-o in fata, zicand:
    -Asta cei? Si nu, nu veni cu scuza..ca e de cine stie pe unde. Spuse ea privindu-l destul de serioasa asezandu-se in partea cealalta a jacuzziu-lui.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:15 am

• - Habar nu am, lol... privi el incruntat spre mana lui , fiindca nici nu stia de unde naibii o avea...daca intr-adevar ar fi stiut de ea, n-ar fi fost prost sa nu o stearga, totusi...se gandi cine naibii putuse sa-i faca o astfel de gluma proasta...primul gand care ii trecu fu la devoratul acela, dar.. nu avusese cand. Apoi se gandi la chelnerita de-i servise la cafenea.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:18 am

• Habar nu avea? Serios? Si el se astepta ca ea sa-l creada? Era stupid sa nu stii ce ai scris pe mana, mai ales ca nimeni nu se trezeste sa-ti scrie mana fara ca macar sa simti. Isi incrucisa bratele la piept, pufnind scurt intr-un ras ironic, zicand:
    -Alta scuza mai buna nu ai gasit? murmura ea enervata de situatie deja, se ridica de acolo dand sa plece.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:21 am

• - Meghan, pe bune, te superi din cauza asta?! Nici nu stiu ce tacanita a facut asta, poate o handicapata de la mine din casa care avea chef de glume idioata...crezi ca daca stiam ca o am, nu o stergeam ? Totusi, nu sunt cazut in cap...cel putin nu ultima data cand am verificat. ofta si se ridica de acolo, prinzand un prosop. Ii trecuse cheful de orice, chiar si de sex, cu toate ca-l aprinsese bine de tot.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:24 am

• Isi arcui ambele sprancene razand.
    -O stergeai si pastrai numarul, cam asta deduc din ce ai zis tu. Crede-ma, nu prea exista vraja pentru asa ceva..si nu cred ca nu ai simtit cand ti-a scris numarul si numele pe brat. Murmura ea ridicandu-se de acolo, luand prosopul pe ea si stergandu-se pe tot corpul. Se schimba rapid intr-o pereche de pantaloni scurti de trening, un maieu si desculta iesi din sala aceea urcand sus scarile, inchizandu-se in camera la ea.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:48 am

• Kol isi dadu ochii peste cap. Cel mai probabil o patise in somn, fiindca el dormea dus si puteai sa dansezi turca peste el si nu simtea. Se sterse si se imbraca. Nu intra peste ea in camera, cand ii vor trece nervii si va realiza ca il acuza degeaba, tot ea se va intoarce pana la urma la el. Reveni in living, dand drumu la tv si asezandu-se relaxat acolo, muscandu-si anemic buzele.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 10:54 am

• Deschise usa la camera si apoi o incuie la loc trantindu-se in pat, isi lua perna in brate privind in gol..Se hotara sa coboare jos in biblioteca, cobora scarile in liniste si ignora prezenta lui Kol de pe canapea..merse tinta spre biroul ei, deschise usa si o lasa deschisa mergand tinta spre carti.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 11:25 am

• Nu se duse dupa ea, nu voia sa se trezeasca cu o palma sau cine stie, cu altceva mai rau. Fetele geloase mereu erau periculoase sau cel putin asta era teoria lui Kol. Lasa pe un film destul de handicapat, dar cum Kol nu era 100% normal fu destul de pe placul lui. Incepu sa rada galagios la unele faze, fiindca nu se putu abtine...ok, existau persoane foarte proaste care lucrasera la acel film, dar totusi, nu puteai sa nu razi!

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 11:30 am

• Deschise fereastra din birou simtind aerul curat cum ii invadeaza tot corpul, o senzatie destul de placuta. Isi trase scaunul de la birou si se puse pe citit, trecusera doua ore si nu vorbise deloc cu Kol..nici macar un "ce faci" nu zisese cand trecuse pe langa ea. Se ridica de acolo, avea chef de televizor asa ca merse...se puse langa Kol pe canapea insa la o distanta considerabila si ii lua telecomanda din mana, zicand:
    -Randul meu.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 11:33 am

• - Fine, zice simplu, riidcand din umeri.
    Era culmea acum sa se certe si pentru cine se uita la televizor. Oricum filmul era penibil si era de tot rasu' asa ca nu tinea sa-l vada pana la capat. Ramase in locul sau, fara sa se miste pe ea, nu voia sa-l impinga pe podea, statea bine unde era. Privi spre tv fara sa mai adauge altceva.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 11:39 am

• Inghiti in sec, de ce mama dracu era asa calm? Ofta, butona pe toate canalele si nu gasi nimic bun de vizionat. Isi intoarse privirea spre el gen "al dracu..vorbeste ceva, urla! " orice ar fi fost bun de zis. Isi puse mainile pe fatza si se lasa pe genunchi, zicand:
    -Spune ceva..pentru Dumnezeu, orice! Murmura ea inca stand asa.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 12:05 pm

- Cum ar fi? ridica el o spranceana, ramanand la fel de calm.
Aici se facea diferenta intre Kol si fratele lui Klaus. Kol mostenise calmul exagerat al mamei sale, care te baga clar in boala, pe cand Klaus nerabdarea si furia neexplicata a lui Mikael.
Ofta, privind-o atent.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 12:13 pm

• Serios? Adica serios? Isi indrepta privirea catre el clipind des, ca si cum ar fi fost un copil mic si nu intelegea de la mama lui ce zicea. Ofta privindu-l si in acelasi timp procesa ce sa ii zica.
    -Nimic, las-o balta. Spuse ea dand din umeri si se puse turceste butonand in continuare telecomanda pe diferite canale.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 12:16 pm

• - O relatie ar trebui sa se bazeze nu numai pe afectiune, ci si incredere in partener! Tu la prima chestie dubioasa care s-a intamplat...nu ai avut incredere in ce-ti spun, de parca as fi prost sa te tradez, de parca as avea ceva de castigat din asta... murmura privind catre fereastra, dar tonul sau era calm si linistit asa cum era intotdeauna defapt.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 12:19 pm

• - Nici macar nu ti-ai sustinut ideea, am plecat sus si pur si simplu m-ai ignorat. Ce poti deduce din asta? Ca am avut dreptate si te-ai simtit vinovat? Defapt stiu ca nu e asa..insa ma rog..daca nu-ti sustii ideea cum sa te cred? Murmura ea indreptandu-si privirea spre el..fiind destul de serioasa si calma.

Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 12:21 pm

• - Ce rost are sa-mi sustin 'ideea' , cand tu oricum ai tine-o tot pe a ta? In plus, nu am niciun argument de partea mea care sa ma ajute si nu sunt genul insistent...ma crezi, bine, nu ma crezi, iar bine, murmura acesta pe un ton destul de impersonal, strambandu-si parca nemultumit buzele.

Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   Mier Feb 27, 2013 12:24 pm

• Pufni scurt "ma crezi, bine, nu ma crezi,iar bine"...inghiti in sec, ce era de facut? Stia ca o parte din vina avea si ea..insa probabil el nu intelegea faptul ca se atasase atat de mult de el in ultimele zile..incat orice ar fi facut "impotriva " ei ar fi afectat-o.
    -Daca veneai cu argumente bune..cedam, nu voiam dovezi scrise pe foaie. Am reactionat asa pentru ca m-am atasat de tine in ultimele zile..bine? Si probabil ca acum par penibila, insa asta e.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Give your heart a break   

Sus In jos

Give your heart a break
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» 38. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii
» 59. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii
» 57. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii
» Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon- Rezumat al episoadelor in lb.engleza
» 49. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Aleea Diagon-
Mergi direct la: