Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Lucas R. Neitzke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Lucas R. Neitzke
Adult
Adult
avatar

Mesaje : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/02/2013

MesajSubiect: Lucas R. Neitzke   Lun Feb 25, 2013 8:59 am

LUCAS RAPHAEL NEITZKE

__________________________

__________________________

Full name:
Lucas Raphael Neitzke (zeul Ra)
Age:
22

Birthday:
16.09.1991

Bloodline:
pure

Occupation:
Lucreaza la Departamentul Jocurilor Magice.

House:
Adult.
___________________________

This is my everything

My likes:
Fetele, ciocolata neagra, vajthat-ul, iesirile in oras si persoana lui.

My dislikes:
Ipocrizia, blondele, prostia, aroganta, sa fie mintit si sa ii se incalce vorbele.

My patronus:
Lup.

Worst memory:
Nu conteaza.

Marks:
Aripi de inger pe spate.

Sexual orentation:
Hetero.

The personality act:
Un tip cu un caracter puternic, obtinand mereu ce vrea.Stie sa cucereasca o fata, si nu se lasa usor dar daca isi pune ceva in cap face lucrul acela pana la capat indiferent de circumstante.Iubeste sa stea in ploaie si sa asculte dansul picurilor de ploaie.Citeste mult, placandu-i sa stie despre toate documentandu-se tot mai mult in ultimul timp.La el regulile sunt simple, ori pierzi ori castigi! Niciodata nu este multumit de un lucru pe de-a intregul considerand ca totul poate fii oricand mai bun.Este iubitor de liniste, si nu ii plac persoanele insistente, se enerveaza destul de repede in anumite situatii si nu suporta sa fie sacait.

Family members
Lana Neitzke(mama)
Robert Neitzke(tata)
Caroline Neitzke(sora)
___________________________

And last but not least, the history
S-a nascut in Germania, intr-o familie unita , dar dupa ce mama lui a murit cand el avea 10 ani a incercat sa se descurce cu tatal lui , avand taria de a trece peste moartea mamei lui. A crescut alaturi de tatal si sora lui mai mica Agnes, dar au fost despartiti el fiind trimis in Franta iar ea in alta parte.A ajuns la Hogwarts, unde a vrut si mama lui sa fie si incearca sa se descurce singur si sa fie independent pe cat se poate.Comunica cu tatal lui la cateva luni, dar legatura lor nu mai e ca la inceput aceasta racindu-se pe parcursul trecerii anilor. A primit un labrador de la unchiul lui din Franta si de atunci catelul umbla cu el peste tot fiind cel mai bun prieten al lui in momentul de fata.De curand a regasit-o pe sora lui Caroline, deoarece la varsta de 8 ani au fost despartiti si nu s-au mai vazut pana in momentul de fata.

____________________________

Alias:
Giulia

Age:
17

Rp simple:
primul post.

_________________________________
Baby, i'm just a sweet serial killer


Ultima editare efectuata de catre Lucas R. Neitzke in Lun Feb 25, 2013 10:23 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Lucas R. Neitzke   Lun Feb 25, 2013 10:06 am

Personaj Acceptat!

_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
 
Lucas R. Neitzke
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: