Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Kol R. Mikaelson

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV
avatar

Mesaje : 214
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Kol R. Mikaelson   Lun Feb 25, 2013 5:21 am

Kol Robert Mikaelson

__________________________

__________________________

Full name:
Kol Robert Mikaelson

Age:
18

Birthday:
1.08.1994

Bloodline:
pure

Occupation:
student

House:
Astropufi
___________________________

This is my everything

My likes:
~ cars
~ cigarettes
~ wild parties
~ alchool
~ to break you down

My dislikes:
~ loneliness
~ lies
~ not to get what he wants
~ people who tried to change him
~ assholes


My patronus:
un ghepard

Worst memory:
when his mother get killed by his own father

Marks:
un dragon pe incheietura stanga

Sexual orentation:
he loves hot and crazy girls. :3

The personality act:
Ca orice copil de bani gata Kol a primit intotdeauna tot ce si-a dorit, de la lucruri materiale pana la comportamentul celorlalti fata de el dupa propria dorinta. Cateodata e prea plin de el si are impresia ca toate i se cuvin, desi nu e tocmai asa. E obisnuit ca toate fetele sa "lesine" in fata lui si sa-i pice in plasa cat mai usor, de aceea ii plac probabil mai mult fetele care se lasa greu, care devin o provocare. Dar si pe acelea, dupa ce le pacaleste, le lasa balta, nu e genul care sa se implice in vreo relatie deocamdata, fiindca se considera tanar si vrea sa aibe o relatie serioasa abia dupa ce trece de 25, 26 de ani. Are momente nebune destul de dese, fiindca isi asculta impulsurile si face tot ce-l taie capul. Nu are limite fiindca niciodata nu i-au fost impuse. Poate sa fie domn cu fetele daca vrea, dar in acelasi timp poate fi si cel mai mare nesimtit, depinde de situatie si de buna sau proasta lui dispozitie. Nu-i place sa-i reprosezi lucruri sau sa nu recunosti cand are dreptate, astea doua lucruri il enerveaza la culme si oricum lui ii sare tandara foarte repede. Are o obsesie pentru masini si are in posesie destul de multe, probabil cate una pentru fiecare zi a saptamanii.

Family members:
Esther Mikaelson (mama - decedata)
Mikael Mikaelson (tata)
Klaus Mikaelson (fratele mai mare)
___________________________

And last but not least, the history
Kol s-a nascut intr-o familie foarte bogata, dar a fost crescut doar de crudul sau tata, dupa ce mama lui a fost omorata chiar de el. De mic Kol a inteles ca trebuie sa se teama de Mikael, fiindca este unul dintre cei mai puternici vrajitori in viata, un fost Devorator al Mortii, cu multe secrete intunecate, poate chiar mai multe decat Lordul insusi. O parte din el intotdeauna a vrut sa-si razbune mama si sa-si omoara tatal, dar mereu a fost constient de faptul ca nu are suficienta putere si nici nu va avea vreodata aliati, toti temandu-se de severul si nemilosul Mikael, care omora persoane pe capate. Lipsit de o iubire materna, Kol e devenit destul de inchis in sine datorita acestui lucru si nu s-a exteriorizat vreodata, cu toate ca are sentimente, intotdeauna se va feri sa le arate. Si cum e o zicala care zice ''aschia nu sare departe de trunchi'', Kol a mostenit totusi unele lucruri de la tatal sau, chiar daca nu ar recunoaste in ruptul capului ca ar mai avea vreo legatura cu acesta. Dupa ce a fost trimis la Hogwarts sa inveti ,acesta s-a rupt cu totul se taica'su si acum si-a luat in sfarsit inima in dinti si planuieste o razbunare cruda, demna de un Mikaelson, chiar si fara ajutorul fratelui sau cu care nu s-a avut nicioata bine, desi si el a trecut prin aceleasi chinuri ca si Kol.

____________________________

Alias:
Anne Marie

Age:
18

Rp simple:
Nu era chiar asa de tarziu, era doar trecut de 9, dar clubul era deja plin, diverse grupuri la mese sau pe ringul de dans, fiecare in lumea lui. Kol isi facea des veacul pe acolo, dar acum, in mod surprinzator, nu avea companie si statea singur la bar, pe un scaun inalt, rotindu-se periodic cu el ca sa vada daca nu cuvma ii intra in raza vizuala o prezenta feminina care sa-l fascineze.
Isi lua paharul de votka si-l dadu peste cap. Bautura nu-l afecta prea repede, incepea sa se ameteasca doar dupa vreo 4-5 sticle si inca nu era cazul...oricum avea toata noaptea la dispozitie.
n cele din urma o noua aparitie ii atrase atentia lui Kol care se rotise din nou cu scaunul si vazuse la nu prea mare distanta o bruneta pe placul lui. Zambi in coltul gurii si dadu inca un pahar pe gat, uitandu-se acum atent la ea printre genele sale intunecate, cu irisii sai care sclipeau misteriosi si jucausi.
- Alone? i se adresa deodata, jucandu-se cu paharul gol. What a shame.

_________________________________
Kol: Well there's a little problem in this ecuation ... I don't give a fuck about my bad reputation!
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Kol R. Mikaelson   Lun Feb 25, 2013 10:08 am

Personaj acceptat!

_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
 
Kol R. Mikaelson
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: