Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

I just want to be baad ! <3

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:38 am

• Era sigura ca avea sa aiba asemenea raspuns, caci ca orice baiat voia multe si mai ales de la o fata. Astia erau baietii, Damon nu era o exceptie. Pana si cei de la Durmstrang erau la fel de falosi si mandri, mai ales orgoliosi si cu nasul mereu pe sus. Detesta astfel de persoane, erau ca scaiele si enervanti pana peste cap.
    -Ei bine, aici nu se ascund lucrurile de care ai nevoie. Usa iti e deschisa, le poti cauta afara..cine stie, poate se izbeste norocu de tine.Pufni in ras cand el incepu sa danseze hilar si il privi plictisita, se dadu jos si merse la fereastra..se aseza pe tocul ferestrei si il privi cum danseaza.
    -Asa faci cu fiecare tipa care o cunosti?

>>I'm just a sweet serial killer <<
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Data de inscriere : 01/12/2012

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:42 am

• - Nu neaparat, depinde de tipe...daca dau de vreo tocilara, nu merita un show de la the sexiest man in the world ! incepu el sa rada, lasandu-si capul pe spate si lovindu-se palmele una de alta facand pe "modestul " ; evident ca nu se putea abtine sa nu fie arogant.

- If you don't play...you're scared!

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:45 am

• Pufni scurt si se lasa cu capul pe fereastra.
    -Speriata? De ce? Poate ca da, speriata de faptul ca stau intr-o camera cu un psihopat care imi e Sef de Casa..ai dreptate, da sunt speriata. Murmura ea punandu-si degetele la barba si prefacandu-se ca face pe Einstein. Isi lasa mana pe tocul de la usa si privi inspre el si rasul lui fortat.
    Se ridica de acolo intr-un final si ajunse in dreptul lui, spunand:
    -Joci dur?

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:51 am

• - Yeeah, I love playing rough, that's my type, chicoti el fara sa bata in retragere, ramanand langa ea, foarte aproape. Scoase ca de nicaieri un bat de chibrit, aprinzandu-l, dandu-i senzatia ca ii va da foc, la cat era de nebun, nici ca ar fi fost de mirare. In schimb doar zambi rautacios si sufla in el, stingandu-l, undeva aproape de ea, fumul venind chiar in fata acesteia.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:58 am

• Ofta, il privi tot asa plictisita ca la inceput. El nu facea nimic ca sa ii trezeasca interesul sa-l cunoasca mai mult, era ca toti tipi...un jerk si jumatate. Fumul ii veni chiar in fata si tresari scurt, dar de data asta actiona in stilul ei..si genunchiul ei lovi destul de puternic partea lui sensibila. Se dadu cativa pasi in spate, spunand:
    -Te doare? Sa chem asistenta? Facu botic si ochii de catelus privindu-l cu o oarecare superioritate absurda, insa in acelasi timp satisfactie.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 4:03 am

• Damon incepu sa rada, ramanand in picioare, ca si cum nici nu fusese lovit.
    - Asistenta sunt tot eu, deci nu . Si nu ma doare, nu mai cunosc de mult termenul de durere...
    Ranji diabolic si isi puse mana pe talia ei, sarutand-o pe gat, maxilar si obraz...si exact cand nu se astepta isi puse si cealalta mana pe talia ei si dadu cu ea de pamant.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 4:08 am

• Isi arcui ambele sprancene si pentru un moment crezu ca ii vine sa-l stranga de gat..insa se trezi brusc in bratele lui si incerca sa-l indeparteze insa in scurt timp se trezi trantita pe podea. Avea..experiente neplacute cu ce facuse el mai devreme, iar asta ii schimba starea de spirit imediat. Se ridica de acolo cu tact, se scutura..se sterse pe obraz si gat de orice urma de a lui si facu pasi pana ajunse aproape de el. Palma ei facu contact cu obrazul lui atat de puternic incat si pe ea o duru mana.
    -O singura data sa mai faci asta si iti promit ca nu vrei sa ma cunosti cu adevarat, Damon Salvatore! Se indeparta si merse spre baie, inchise usa cu forta in urma ei si o bloca lasandu-se pe vine langa usa.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 4:11 am

• - Yeah, yeah, if you say so ! facu el o fata nepasatoare, complet indiferenta.

O lasa sa-si faca de cap in baie in timp ce dansul isi recupera sticla si paharul. Il ridica in aer in semn de ''noroc'', uitandu-se spre patul unde ar fi trebuit sa fie Kat, muscandu-si buza, caci deja i se formau niste imagini nu prea cuminte numai cand se gandea la ea.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 4:14 am

• Auzi o bubuitura brusc, se uita in stanga si in dreapta. Pentru un moment crezu ca, "cutremurul" de Damon face zgomotele acelea insa nu, erau prea hilare. Se ridica in capul picioarelor si doar observa ca o trapa se deschide sub ea si aluneca ca pe un topogan. Corpul ei facu imediat contact cu podeaua rece, unde naiba se afla? Incerca sa se ridice de acolo, isi puse mana dupa ceafa..era ca si intepenita. Dupa minute intregi de incercare intr-un final se ridica, insa bagheta nu mai era cu ea.
    -Firar ! Cine mama naibi m-a pus sa ies din castel?

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 4:16 am

• Damon se ridica abandonandu-si sticla cand auzi zgomote dubiose venind din baie. Incerca usa, dar era deschisa. Isi dadu ochii peste cap si murmura ceva aceasta, deschizandu-se. Aproape cazu si el prin trapa, dar se opri la timp.
    - Blondieee...what the fuck did you do !? striga dupa ea, banuind ca e undeva jos acum, dar il poate auzi.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 4:18 am

• Auzi brusc vocea lui Damon. Isi dadu ochii peste cap, zicand:
    -Imi caut iubirea si am crezut ca e prin pivnita..nu vi sa-mi dai o mana de ajutor? Poate o gasesti pe Katherine pe aici.Cred ca..am vazut-o, dar apoi am pierdut-o. Spuse ea batand din picior si incrucisandu-si bratele la piept, era un intuneric bezna acolo insa asta nu o speria.
    -Bagheta mea e sus..arunc-o insa cu grija sa nu se rupa. Fa un lucru folositor pe ziua de astazi. Astepta sa-i de-a bagheta ca sa lumineze putin pe acolo si sa iasa.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 4:51 am

• - Sweetie, I didn't heard the magic words...and this time they're not "Yes, Damon, you're the best", but I really wanna hear "Please, please, Damon, help me, be my hero ! zice pe un ton jucaus razand, lasandu-si capul pe spate. Clatina din si in momentul urmator isi dadu drumul in trapa, luand pe blonda pe umarul lui inainte sa prostesteze si escalada peretele, pana ajunsera amandoi, inapoi in baie.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 8:32 am

• Ea? Sa faca asta? Mai bine ar fi stiut ca, cauta singura iesirea decat sa ii spuna asa ceva. Si nu pentru ca se injosea, in modul asta ar fi aratat ca il aproba in orice si asta nu era adevarat, nu il aproba in aproape..nimic! Tresari cand il zari imediat langa ea si isi puse mainile delicat dupa el pana escaladara peretele. Cand ajunsera sus se scutura si il privi pe Damon, zicand:
    -Multumesc. De ce faci asta? Spuse ea incrucisandu-si bratele la piept.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 8:41 am

• - I'm here to hel you, sweetheart, zambi el dulce, privind-o cu ochi de catelus.

- Sau nu chiar...dar am momentele mele cand pot fi chiar dragut, you know, fara sa astept ceva in schimb sau sa vreau vesnici multumiri pentru asta! murmura apoi fara sa mai glumeasca, ridicand din umeri.
    -I'm better at being the bad guy anyway! adauga aproape imediat.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 8:54 am

• La asta avea dreptate, ii stata mai bine bad guy decat cel dragu care te ajuta oricand ai nevoie. Desi ar fi fost frumos sa fie asa mereu, insa daca caracterul lui era asa cine era ea sa se impotriveasca ?!
    -Iti sta mai bine bad guy. Adauga ea dupa cateva secunde cand el isi incheie mini discursul.
    -Desi nu ti-ar sta rau nici the good guy..insa cred ca fratele tau se pricepe mai bine la asta, sau gresesc?

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:02 am

• - Now I'm hurt! zice imediat dupa ce ii aude replica.

Chicoteste apoi, clatinand dezaprobator din cap.
    - Me and Stefan...we'll always be the best at playing "good cop, bad cop", mormai el, dand din umeri, apoi reveni in camera si se tranti intr-un pat ca si cum ar fi la el in camera.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:08 am

• El ranit? Chiar daca ar fi fost nu ar fi aratat asta, Meghan era sigura 100% de asta. Intra inapoi in camera, era o vraiste totala. Ca si cum ar fi fost al treilea razboi mondial, insa cu ajutorul baghetei puse totul in ordine exact cum fusese. Il privi pe Damon care se tranti din nou in pat...
    -Nu crezi ca te faci cam comod unde nu ar trebui? Fetele pot ajunge din clipa in clipa de la cursuri..sau ah, am uitat..ele stau la coada pentru o noapte cu tine. Scuzele mele, cuceritorule.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:13 am

• - Why are you being so dramatic? se apropie el de ea, privind-o cu acei ochi care sigur te faceau sa te topesti, chiar daca aveai o inima de piatra si tu te lasai prea usor.

- And yeah...they love me, what can I do? facu din nou pe modestul, zambind in coltul gurii.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:20 am

• Ochii lui albastri o acaparasera pentru cateva secunde, insa isi reveni in curand realizand ca nu era una dintre fanele lui si nici nu voia sa stie.
    - Sa incetezi si sa te trezesti la realitate. Iti bati doar joc de ele si rectific..eu nu sunt una din fanele tale, nu fa ochii aia de catelus ca mai mult te pun intr-o lumina proasta decat buna. Spuse ea dandu-se cativa pasi in spate insa realiza ca nu mai avea unde, era peretele in spatele ei iar acum..era lipita de el.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:23 am

• - Ba eu cred ca incepe sa-ti placa de mine....incep toate acele lucruri, fiorii, fluturasii din stomacul...faptul ca nu iti vin mereu cuvintele potrivite cand imi vorbesti, murmura dand intr-un fel amuzant din sprancene si avand un zambet dulce.

- But don't worry, you'll get over it...eventually!

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:26 am

• - Scuze, nu ma incurc cu psihopati. Sa se indragosteasca de el? Nu putea nega ca nu arata bine, insa nu era genul ei absolut deloc. Psihopatii care nu stiau sa se comporte cu fetele si care aveau o turma de fete dupa ei..o dezgustau mai mult.
    - Ce ai tu sa-mi oferi in plus fata de ceilalti baieti? Nimic, nada..zero barat. Deci, in concluzie nu am cum sa ma indragostesc de tine. Asa ca, pastreaza distanta, mister lover. Spuse ea punandu-si mana pe pieptul lui si il impinse mai incolo cativa metri.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:31 am

• - I can offer you more than you every could imagine sopti pe un ton pervers, apropiindu-se din nou de ea.

- But if you wanna new...you'll have to beggind for it![ rase apoi rautacios,, lasandu-si buzele langa ale sale, dar se retrase, dandu-se usor intr-o parte.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:36 am

• Incepu sa rada, isi puse mana pe burta de rasul isteric care o apuca. Aproape ca o durea stomacul, insa dupa doua minute se calma. Il privi si iar o pufni rasul, se calma intr-un final de tot si zise:
    -Continua, esti amuzant. Murmura ea si il dadu la o parte din calea ei trantindu-se pe patul ei pe spate. Privi tavanul gol golut, isi indrepta privirea spre el.
    -No, inca nu ai inceput? Haide, ai fost amuzant pana acum..nu strica distractia. Chiar daca..stii ca nu-mi pasa despre persoana ta.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:48 am

• - It's a good plan, you know...acting like you don't care when it's obviously you're atracted by me like the magnet atracts the metal, incepu el sa rada cu pofta.
    Se tranti deodata langa, ea pe pat, si incepu s-o gadile ca sa se 'razbune' ca il impinsese.
    - Payback is a bitch, isn't it? continua el sa rada.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:53 am

• Nu se prefacea de data asta, chiar nu o interesa persoana lui. Insa se simtea bine in compania lui doar prin faptul ca mai schimba mediul si vorbe cu alte persoane. Se saturase de dulcegariile fetelor din camera si a celorlalte persoane arogante si pinky girls, adica majoritatea. Aproape ca, cazu din pat cand acesta se tranti langa ea si cum se gadila usor nu se abtinu sa nu rada, isi intoarse capul catre el, zicand:
    - Pe asta ai nimerit-o, insa tot nu-ti speli pacatele cu gadilatul.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   

Sus In jos

I just want to be baad ! <3
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Aleea Nocturn-
Mergi direct la: