Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

I just want to be baad ! <3

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 12:52 pm

• - Stii ce ? Poti sa-mi faci orice, nu-mi pasa. Am trecut prin multe, deci pot sa indur orice. Incepand cu faptul ca propriul frate m-a aruncat pe geam si sfarsind prin faptul ca am fost rapit de devoratori, asa ca tu...esti un fel de joaca de copil. I can bring you down whenever I wanted to ! sopti el nonsalant, arcuindu-si sprancenele si uitandu-se acum atent la ea.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 20/02/2013

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 12:55 pm

• Asta era ideea, nu avea sa ii faca nimica. De ce sa-si manjeasca mainile cu chestii dinastea cand putea foarte frumos sa-si vada de treaba?
    - Crezi ca toata lumea e ca tine? Se rezuma in a tortura si a distruge tot in cale? Te inseli, honey. Mai ai multe de invatat despre viata, Salvatore. Spuse ea analizandu-l din cap pana in picioare, pacat ca arata atat de bine. Insa mereu intr-un corp frumos nu se afla ceva bun, iar el era explicatia chestiei asteia.
    -Si de ce nu m-ai doborat pana acum? Sau stai..tu nu dai in fete, right?

>>I'm just a sweet serial killer <<
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 12:58 pm

• - Vrei sa fac o exceptie cu tine ? marai el si se misca din perete, ajungand langa ea din doar cativa pasi, respiratia lui rapida oprindu-se pe chipul ei in timp ce-si ingustase ochii si o se uitase dur, rece la ea. Evident facuse el o smecherie ca sa anuleze vraja feteii, tot o vraja muta, dar nu la fel de interzisa ca cea pe care o folosise ca sa scape din tuneluri.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 1:01 pm

• Pufni scurt, nu se clinti de loc. Ii simti doar respiratia rece si sacadata a lui Damon, insa nici asta nu o clinti din loc. El era nimic pe langa cei de la Durmstrang, care nici macar nu mai stateau la povesti.
    -Ia vezi, poti?! Murmura ea si in cateva secunde aparu in partea cealalta a camerei, daca el juca dur atunci si ea juca dur.
    -Jocul tau, regulile mele, sweetheart! Spuse ea incrucisandu-si bratel la piept si privind ceasul asteptand.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 1:16 pm

- There's only one rule in the game of seduction! incepu el sa zica ceva care evident nu avea legatura cu adevaratul "joc" care avea loc intre ei. Don't fall in love ! I always follow this rule! minti el, facand intr-un mod amuzant din gura.

Intr-o secunda, ca de nicaieri, aparu langa blonda.
- Boo! sopti amuzat.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 1:24 pm

• - Fall in love ?! Damon..this isn't funny. Spuse ea parand usor idignata si in acelasi timp surprinsa, desi era doar la suprafata chestia asta. El nu o impresiona cu absolut nimic, asa ca se facu plictisita.

Tresari cand el aparu chiar langa ea si afisa doar un zambet malefic insa in acelasi timp nevinovat si copilaros. Avea sa-i faca jocul, nu avea nimic de pierdut si se si distra putin pe ziua de azi.
    -Buna incercare. Spuse ea si disparu in partea cealalta a camerei. Mai ai de incercat.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 1:51 pm

• Isi dadu ochii peste cap si de data asta aparu dupa ceva timp, cand nu se astepta, in spatele ei, punandu-i piedica astfel incat ea sa pice in fund.
    - Ooops... n-am vrut, din greseala! zambi el idiotesc, un zambet din'ala de te facea sa vrei sa-i spargi fata.

- I'm so not sorry.. murmura ca un zambet neutru pe buze.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 1:59 pm

• Simti imediat izbitura de pamant si in sinea ei ii venea sa urle de nervi insa se abtinu. Se ridica de acolo iar in fata ei isi vazu doar reflxia, se afla teoretic langa o oglinda, oglinda pe care o foloseau cercetasele.

Dupa ce se scutura de pe praful de jos isi indrepta privirea spre el si pufni scurt. Credea ca totul se invarte in jurul lui?
    -Get over yourself, it's not all about you, lover ! Murmura ea si cu ajutorul baghetei il facu sa alunece la randul lui direct pe spate.

-You`re pathetic, Damon. In adevaratul sens al cuvantului.
    gif

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 2:04 pm

Damon nu simti durerea aproape deloc, fiindca era obisnuit cu ea, asa ca se ridica destul de simplu si usor de jos, zambind la fel de impersonal ca mai devreme.
- So how about let get this party started? spune din nou, si iar suna ca si cum nu avea legatura cu ce vorbeau.

Veni langa ea, zambind viclean si isi lasa buzele foarte aproape de ale ei. O prisne apoi brusc de solduri si o arunca in aer, dar avu o tinta buna si ea cazu pe un pat, nu pe podea, vrusese doar s-o sperie.
- Now who's pathetic? intreba avand o privire comica.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 2:13 pm

• Inghiti in sec si inima ii statu in loc cand se izbi de pat si nu de podeaua care deja o anticipase cu cateva secunde inainte. Se ridica de acolo dar renunta si se puse inapoi in fund privindu-l si zicand:
    -I'm bored..ceva mai interesant nu stii sa faci? Murmura ea cascand plictisita si punandu-si mainile in jurul picioarelor.

- Oh nu, but the things are getting started ?! Spuse ea ridicandu-se de acolo si in cativa pasi ajunse langa el.

-Ce e, Damon? Iti e frica sa nu ranesti o fata? Da-i drumul, arata de ce esti in stare sau pleaca.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 2:16 pm

• Damon incepu sa rada, privind-o complet amuzant.
    - I know you're dreaming about me! spune pe un ton ironic, evident, nevorbind serios, stia ca poate chiar il dispretuieste.

I se facuse si mai cald, asa ca in cele din urma renunta si la camasa neagra ce o purta, afisand un zambet kinky de'al sau.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Sam Feb 23, 2013 2:21 pm

• Ii analiza fiecare actiune pas cu pas si pufni scurt in ras cand el aduse vorba despre visat. Da, probabil el era barbatul visurilor ei.
    -Sa stii, te-am visat toata viata sa te intalnesc..si uite, acum dau cu tine de toti peretii. Murmura ea incrucisandu-si bratele la piept. Cand el isi dadu camasa jos simti un nod in stomac, insa isi reveni scurt..mai vazuse asa ceva, nu era prima data. Ajunse in dreptul lui, zicand:
    -Si totusi, de ce esti asa tafnos? Afisa un zambet larg.

-Oh, stai..nu te satisface indeajuns Kat? Sau..maybe a little?

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 2:02 am

• - You don't know anything about satisfaction, murmura ridicand nonsalant dintr-un singur umar.

Se plimba asa cum era, semi-dezbracat, prin camera pana gasi inca o sticla de bautura, probabil tot wiskey, nici el nu mai stia sigur.
    - Cheers, my dear! ridica sticla in semn de noroc, galgaind apoi din ea.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 2:32 am

• Pufni scurt, nu stia nimic? Stia destule pentru ea, probabil ca el era cine stie ce lover boy si toate ii cadeau la picioare.
    -Iubirea si grija te ruineaza...dar pe tine vad ca te-a distrus de tot. Murmura ea dand din cap negativ si dandu-si ochii peste cap.

-Ai o problema cu alcoolul, ce ar fi sa-l lasi deoparte astazi? Spuse ea apropiindu-se de el si cu ajutorul baghetei facu sa dispara sticla imediat.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 2:38 am

• - Ohh, come on, I needed that ! isi rotii el ochii, chiar avea chef sa bea si sa se ia un pic ca sa uite cat de odioasa fusese ziua aia, sa uite putin de faptul ca era blestemat.
    - Yeah, maybe you're right. I'm a little bit disfunctional... rase apoi, incepand sa-si desfaca slitul de la pantaloni.

- Are you staying for the show?

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 2:47 am

• Pufni scurt in ras.
    -Ce o sa zica iubitica ta? Sau ce..o sa ma ia la bataie ca am stat in preajma ta? Sa-mi cumpar casca de protectie? Rase din nou dandu-si capul pe spate, sincer nu o interesa ce se intampla in viitor, ii era tot una.
    -In plus, esti in camera cercetaselor. Cel care ar trebui sa plece esti tu, nu eu. Se tranti in pat punandu-si o perna la cap, cauta sub perna ei biletelul care il lasase mai devreme si acum nu mai era.

-What the....se enerva si se ridica de acolo scotocind sub perna insa nimic. Isi tranti capul inapoi pe pat enervata.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 2:52 am

• - If you wanna see me naked, just ask for it ! zise, cand vazu ca ea nu pleaca de acolo sub nicio forma, mai mult ca s-o tachineze, constient ca si desi si-ar fi dorit asta, nu i-ar fi zis-o.

- Did you lost something? What a shame... o lua apoi in deras, ranjind rautacios.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 2:56 am

• - Nu am pierdut nimic! Spuse ea desi ochii cercetau cu atentie fiecare coltisor, unde naiba era biletul ala?! Avea nevoie de el, adresa unde trebuia sa ajunga peste o saptamana era acolo si cine se gandise sa o memoreze?
    -You're a really ass, you know? Nu ai ceva special ce nu am mai vazut, asa ca nu te mai ambala ca nu am nevoie sa te dezbraci. Acum da-te! Spuse ea impingand-l intr-o parte aplecandu-se sa caute intr-o cutie mare biletelul.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 2:59 am

• - Ahh, pari frustrata, cred ca nu te-a mai incins nimeni demult.. zice el degajat, pe un ton pervers si plimbandu-se prin camera gasi inca o sticla, turnandu-si relaxat intr-un pahar, umplandu-l numaidecat.
    - If you want more sex, just ask for it! replica pe un ton extrem de amuzat, jucaus, luand o gura din pahar, fiindca gata ca ea sa faca crezi si el sa se hlizeasca.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:05 am

• -Auzi, tu duci lipsa? Veziti de treaba.
    Scotoci pe acolo insa nimic, pufni scurt cand il auzi din nou. Se intoarse spre el, lua din aceea cutie o vaza si il atinti cu privirea pe Damon care statea aproape de usa. Dadu cu vaza dupa el, tipand:
    -Iesi afara ! Probabil ca ajunse la limita de nervi, isi puse mainile in cap si isi reveni in scurt timp..observa ceva alb sub dulap si se apleca repede sa vada ce e..era exact ce cauta, biletelul!

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:13 am

• Pe Damon il umfla rasul cand vazu ca ea se enerveaza si se feri la timp de vaza, dar evident nu pleca, nuu, el voia sa se distreze in continuare, doar ce se incalzise.
    - Darling, nu te enerva, iti ies riduri pe fetisoara ta draguta si nu am vrea niciunul sa se intample asta, veni din nou aproape de ea, respiratia oprindu-i-se pe obraz si zambindu-i complet dulce, sclipitor.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:17 am

• -Si daca nu-mi pasa ce tu sau altii ganditi? Il privi fix in ochi, nu se temea, nici macar nu avea sa se mai enerveze pe el. De ce sa o faca? Se aseza in fund pe pat inca cu privirea atintita spre el, dadu absenta din umeri.

-Si ce urmeaza? O sa stai toata ziua aici? Isi lua o carte de sub pat si se tranti pe burta rasfoind-o, daca tot nu avea ce face si se plictisea.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:22 am

• Damon incepu sa rada si se tranti si el in pat dupa ce-si termina paharul, stand intr-o parte si privind-o cu ochii sai albastrii, atat de limpezi si incantatori.
    - Maybe I just can't stop playing games, murmura si isi trecu intr-un mod provocator degetele peste buzele ei.

^ ceva de genu`

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:27 am

• Isi arcui ambele sprancene si ii dadu mana la o parte galant, zicand:
    -Game over, lover ! Spuse ea privindu-l fix cu ochii ei ca de smarald, nu putea nega ca el era o partida buna insa..nu avea sa se lase asa usor. In plus, daca era luat..era si expirat, deci ce rost mai avea?
    -Spune odata ce vrei si lasa jocurile, Salvatore. nchise cartea si il privi plictisita, asteptand un raspuns..evident unul venit a la Damon.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 3:31 am

• -What I want? Well, there are lots of things I want, I could never decide... zice pe un ton amuzat, afisand unul din zambetele asale absolut seducatoare, in coltul gurii.

Pentru o clipa paru c-o saruta, dar disparu de acolo, urcandu-se pe un pat si incepand sa se miste intr-un mod hilar.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   

Sus In jos

I just want to be baad ! <3
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Aleea Nocturn-
Mergi direct la: