Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

I just want to be baad ! <3

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 9:58 am

• - Cine a zis ca voiam sa-mi spal pacatele? Doar iti descopeream una din slabiciuni, sa stiu ce sa-ti fac cand nu esti cuminte! murmura el pe un ton amuzat, razand, clatinand din cap si uitandu-se atenta la buzele ei pentru cateva momente, pentru ca apoi sa-si treaca de data asta usor, un singur deget peste ele ca sa-i vada reactia.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 20/02/2013

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:04 am

• Pufni scurt, asta nu era o slabiciune. Oricine se putea gadila, adevaratele slabiciuni ale ei erau ascunse bine, sau mai bine zis pastrate in trecut. Nu conta care erau, nu aveau sa iasa la iveala veci, decat daca erai chiar un bun cercetator in sentimente..insa el nu era, nu avea cum sa fie dupa comportament. Tresari cand el isi trecu un deget peste buzele ei, insa ii lua mana si i-o puse la loc unde fusese prima data, zicand:
    -Buna incercare, las-o balta, Damon. Ce nu pricepi din..nu sunt atrasa de tine? Orice ai face nu ma incalzeste sau emotioneaza cu nimic.

>>I'm just a sweet serial killer <<
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:08 am

• - Be honest not with me, sweetness, but you are lying yourself ! Daca nu te simteai bine in compania mea iti luai talpasita de mult, fara sa fii nevoita sa ma "suporti " . But I love it when you're playing right, so go on ! rase el din nou, aplicandu-i deodata o ventuza pe buze, exact cand nu se astepta, ridicandu-se apoi energic din pat in cautarea sticlei.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:15 am

• De ce sa plece ea? Era camera cercetaselor, el trebuia sa-si ia talpasita de mult si nu ea. In plus, acum ar fi avut chef sa doarma sau sa faca ceva productiv, cum ar fi sa invete. Nu sa-si petreaca timpul cu psihopatul de Sef de Casa, cine l-o fi pus si pe el sef de casa..ori nu e intreg la cap, ori era beat. Aproape ca exploda de nervi cand se trezi cu o ventuza din partea lui, insa ignora..el nu avea leac.
    - De ce faci asta? Ai prietena ! Cu ce nu te satisface de cauti altceva in alta parte? E injositor ce faci, crede-ma. Sau..aveti un fel de targ? Ea si-o trage cu toata scoala si tu la fel..cred ca imi amintesc..sa o fi vazut prin baie cu vreunul..saptamana trecuta?!

Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/12/2012

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:27 am

• Dupa ce m-am plimbat aiurea prin scoala, am speriat niste copile care se ascundeau sa nu le vada cineva ca fumeaza si dupa ce m-am jucat cu pisica ingrijitorului, m-am gandit sa merg in camera si sa stau degeaba. Si asa nu stiu pe unde umbla Damon.
    Am oftat intrand plictsita in camera de zi apoi merg linistita in camera fetelor si ce frumos a fost sa aud ca eu saptamana trecuta am fost in baie cu altu.
    Interesant, sti lucruri despre mine pe care nici eu nu le stiu. Si mai exact, ce faceam? Spune-mi si mie sa nu zica Damon ca-l min aiurea.ii spun rece blondei si il privesc pe Damon zambind amar.Si tu cine ar trebui sa fi? O altra dezmembrata prietena cu Anne si Helle sau Hellena sau cum dracu o chema-o p-aia.o intreb mergand linistita pana la patul meu si ma asez privind-o pe blonda plictisita.

I ALWAYS get what I want.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:30 am

• Damon se intuneca la fata imediat cand o auzi ce zice si o prinse de brate, maraind, fiind gata sa-i zica ceva destul de colorat, cu toate ca era fata. Se calma, luand o gura mare de aer si privi spre Katherine. Se aseza in patul in care era, tragand-o in bratele sale si sarutandu-i scurt gatul, uitandu-se acum spre blondina, curios sa vada ce mai zice.
    Cand Damon se enerva, facea lucruri pe care deseori le regreta,dar acum se oprise la timp. Nu inseamna insa ca nu putea sa fie provocat din nou.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:38 am

• O privi cu o oare curiozitate pe tipa care tocmai venise, probabil era Katherine. Si din cate o descrisese Damon asa si era..intepata in fund si mereu pusa pe harta. Insa, cum nu o cunostea si nici nu voia sa o cunoasca prea curand, nu avea sa de-a frau liber vorbelor..
    -Ti-ai terminat discursul? Tot ce am auzit a fost un "bla bla Damon..bla bla Anne...", nimic interesant. Insa, tin sa zic ca Damon te-a descris perfect..niciun detaliu in minus sau in plus. Murmura ea si ii privi dezgustata pe amandoi, insa in acelasi timp venindu-i sa rada..

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:41 am

• - Yeah... but I haven't mention the best part with that crazy bitch, Anne... but maybe the story will be reloaded, so I don't have to talk that much ! murmura pe un ton plictisit, jucandu-se cu o suvita din parul lui Kat. Acum ca ea venise trebuia sa recunoasca faptul ca, chiar si pentru cateva momente, imaginile care ii venisera prin cap cand se uitase la patul ei gol, umblau din nou prin mintea perversa a acestuia.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:46 am

• Ai zis ceva? Eram prea atenta la patul din spatele tau ca sa te ascult.i spun plictisita si-l privesc pe Damon scurt.
    Se vedea pe fata lui ca blonda il enervase si ma intreb, de ce s-a oprit cand am intrat eu in camera? Din partea mea poate sa continuie. Si asa sunt plictisita, poate face ceva interesant cu asta.
    Scarbos. Cum se face ca dau mereu doar de blonde proaste?

Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:53 am

• - Sa inteleg ca..ai nevoie de bilet spre spitalul 9? Doar nebunii vorbesc cu obiectele, insa iti fac repede trimitere, mai inveti si tu cate ceva de acolo. Spuse ea dand usor absenta din umeri, se plictisise deja de conversatia asta.
    Insa avea sa se tireze in curand, imaginea celor doi..si a mai multor chestii bagate prin peisaj..deja o faceau sa vomite, insa ei doi se potriveau la perfectie: doi aroganti, doar ca el era de sex masculin si ea feminin..sau era invers ?! In fine, nu o interesa..nu era treaba ei si nu avea sa se bage in asta.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 10:57 am

• - Did you insulted my girlfriend? intreba deodata Damon, ca o revelatie, ridicand o spranceana. Si asa il scosese din pepeni cand bagase labareala aia cu Kat prin bai cu altul. Se ridica aparent calm din pat, ajungand langa patul pe care statea Meghan. Isi puse degetele pe gatul ei, parand cand o va strange de gat. Nu facu asta...in schimb facu o vraja prin care ea acum atarna de tavan, agatata de picioare. Ai vreo...circa 10 secunde sa-ti ceri scuze pana nu inlocuiesc picioarele cu gatul ...10...9...

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 11:06 am

• Hai nu te jena. Patul ala arata mai curat decat tine dar, nu trebuie sa-ti fie rusine cu tine insuti. Defapt mint, in cazul tau, trebuie sa-ti fie rusine sa iesi cu fata aia si cu corpul ala afara.ii spun oftand si ma intind in pat vazand-o acum, cum atarna de tava. Hmm...ii statea mai bine asa dar...nu mint...ii sta la fel de oribil ca atunci cand sta in picioare.

Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 11:12 am

• Se trezi brusc atarnata in tavan si pufni scurt, cu ajutorul unei vraji spusa in gand se trezi inapoi pe pat asezata in fund. Ii privi pe cei doi, avea noroc ca ramase de la Durmstrang cu cateva chestii asa ca isi scoase bagheta..o roti de cateva ori si la randul lor ajunsera trantiti de perete si apoi lasati jos sa cada pe podea ca placintele.
    - Ati spus ceva si nu am auzit eu? Ah da..sau stai..defapt nu, nimic important de notat in agenda.
    Ii privi pe amandoi fix, se puneau cu cine nu trebuia si asta nu era de bine. Insa, daca aveau sa continue si ea continua...stia vraji pe de rost, Durmstrang-ul asta iti impunea si asta faceai.
    -De ce nu mai bine va vedeti voi doi de treaba voastra si de dulcegariile voastre...pana nu va secati de tot.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 11:15 am

• Damon marai gutural, dar se ridica imediat, ca si cum nici nu fusese lovit. El stia sa suporte durerea mai bine ca oricine, macar cu asta ramasese de la taica'su inainte sa moara. Avea o figura foarte impersonala cand se apropie de blonda, ca si cum ar fi fost o fantoma.
    - Listen to this, blondie...listen very attentife. If you ever try to hurt my girl again I will kill you without blinking. Do you understand? ii vorbi foarte clar si raspicat, ca si cum ar fi fost un copil retardat, incapabil sa inteleaga ce zice. Inainte ca ea sa poata reactiona, facu acelasi lucru care il facuse ea cu ei... numai ca nu se folosi de magie. Pur si simplu isi baga mana in gatul ei si o tranti in perete.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 11:18 am

• Bine ineles ca nu ma lovise, nu era singura care sita vraji si, atunci cand trebuia sa ating perete, eram de fapt in pat. L-am privit pe Damon calma si l-am lasat sa-i faca ce vrea, nu-mi pasa ce se intampla cu viata ei nesemnificativa si prosteasca.
    Omoaro si gata. Prea multa draga.ii spun eu plictisita fluturand mana.

Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 11:23 am

• Izbitura de perete nu fusese una chiar frumoasa, insa se ridica de acolo tot cu zambetul pe buze. Prin faptul ca ei se rezumau doar la a lovi si a jigni o amuza, era sigura ca la Hogwarts se aflau si prost crescuti sau mai bine zis..inapoiati. Insa nu avea sa le de-a ea lectii de buna crestere. Se aseza din nou in pat, isi lua cartea de pe noptiera dar nu isi ridica ochii din ea, zicand:
    -Continuati, sunteti draguti amandoi..va completati ca un puzzle. Spuse ea calma si in acelasi timp plictisita.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 11:32 am

• - Dup'aia sa nu te plangi ca nu te-am avertizat, Barbie, murmura el si reveni in pat, langa Kat, jucandu-se in parul ei ondulat si fiind cu ochii pe blonda, in caz ca mai incerca vreo vraja contra lor sau ceva sa fie pe faza, nu ca data trecuta, sa ajunga prin perete sau mai rau sa faca un salt peste geam. Ofta plictisesc, uitandu-se acum parca fascinat la chipul satenei.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 12:04 pm

• Fane o favoare, si da-ti singura foc.ii spun folosind bagheta sa o ridic din pat si sa o arunc prin geamul de la camera.Vreau sa vad daca stie sa zboare.ii spun lui Damo ranjind nevinovata fiind pregatita pentru o vraja impotriva mea.
    Hmm...ar fi interesant chiar sa moara, nu mi-ar dislacra chiar deloc.

Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 12:08 pm

• Stia ca tipa asta avea sa faca, insa si de data asta nu spuse nimica. Daca atata o ducea capul, nu avea de unde sa ii de-a creier nou. Asa ca se pregati inainte de orice si isi puse mainile in fata cand trecu prin fereastra dar cu ajutorul baghetei levita si in cateva secunde se trezi in camera.
    - De cand iti fac eu tie favoruri? Murmura ea si se aseza la loc in pat, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.

Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 12:19 pm

• Nu mi-l faci mie, ni-l faci tuturor.ii spun eu plictisita jucandu-ma cu bagheta.
    Nu aveam altceva mai bund de facut decat sa ma joc cu ea si asa arata ca o papusa ciudata. Cred ca d-aia ii spunea Damon, Barbie. Desi...barbie era mai frumoasa ca asta.
    Hmm...oare de ce nu pot sa-i rup gatul in acest moment? Cred ca de plictiseala, sau nu.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Dum Feb 24, 2013 12:23 pm

• - I'm bored... spune el cu o fata foarte afectata, lipindu-si nasul de gatul lui Katherine si adulmecandu-i parfumul. Era inca doar in pantaloni, nu-si luase nimic pe el si il batea un gand sa faca un dus daca tot e semi-dezbracat...dar ii era cam lene si nu voia sa se duca neinsotit. Si probabil Kat nu avea chef...ce dilema. Stramba din buze si o musca de gat, apoi se duse la fereastra aprinzandu-si o tigara dintr-un pachet nou.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   Mier Feb 27, 2013 10:24 am

TOPIC CLOSED
Cercetasi - 1300 puncte

Bo: Stii ca esti doar al meu, da ?!
Adrian: Normal ca stiu. Dar tu stii asta?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I just want to be baad ! <3   

Sus In jos

I just want to be baad ! <3
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Aleea Nocturn-
Mergi direct la: