Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Meghan L. Stryder

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
avatar

Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 22

MesajSubiect: Meghan L. Stryder   Vin Feb 22, 2013 11:18 am

Meghan Lilith Stryder

__________________________

__________________________

Full name:
Meghan Lilith Stryder

Age:
17

Birthday:
16 septembrie 1995

Bloodline:
Pure

Occupation:
Eleva

House:
Cercetasi
___________________________

This is my everything

My likes:
Ciocolata alba, vinul rosu, serile de vara, ploaia, vara, capsunile.

My dislikes:
Ipocrizia, ciocolata neagra, scortisoara, legumele, mandria, orgoliul.

My patronus:
Puma.

Worst memory:
Intalnirea cu cineva din trecut.

Marks:
O stea la piciorul drept, la glezna.

Sexual orentation:
Hetero.

The personality act:
Este o fire schimbatoare, uneori vulcanica.Nu este insistenta, si considera ca parerea tuturor e nu e importanta, dar defapt ii asculta pe toti si facem cum vrea ea.Nu crede in dragoste la prima vedere dar nici in dragoste eterna.Are talentul de a intra in probleme dar mereu gaseste o solutie pentru a si iesi din ele.Are o pasiune pentru carti si pentru aventuri, pasiune mostenita de la mama ei care a murit cand ea s-a nascut. Se enerveaza repede, nu are incredere in absolut nimeni si este ambitioasa de fire. In general ii place sa-si atinga scopurile chiar daca ajunge la ele prin mijloace mai putin curate, pentru ea conteaza sa ajunga unde isi propune. Isi sustine mereu parerea si nu accepta un refuz atunci cand se afla intr-o situatie favorabila ei.

Family members:
Calliope Stryder (mama)
John Stryder (tata)
Michael Stryder (frate vitreg)
___________________________

And last but not least, the history
S-a nascut in Anglia intr-o familie fericita pana cand parintii lui au murit din cauza unui incendiu dat de cineva cu care nu-si reglasera conturile. Fratele vitreg al ei, Michael, s-a mutat in Franta iar ea a ramas in grija matusii pana a ajuns la Durmstrang si a invatat sa se descurce singura. Viata a pus-o la multe incercari si e convinsa ca inca va mai avea de trecut multe obstacole, dar este increzatoare si stie ca v-a reusi sa faca ce si-a dorit mereu. Matusa ei o ajuta mereu cu ce poate, iar la randul ei doreste sa ajunga independenta si sa isi caute fratele in Franta, de care nu mai stie nimic de aproximativ 5 ani. Fiind gata sa se razbune si pe moartea parintilor, Meghan isi pune in aplicare planurile cu mult tact.

____________________________

Alias:
Giulya

Age:
17

Rp simple:
Primul post.

_________________________________

>>I'm just a sweet serial killer <<
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Meghan L. Stryder   Vin Feb 22, 2013 11:35 am

Personaj Acceptat!

_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
 
Meghan L. Stryder
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: