Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Madison Black

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Madison Black
Anul I
Anul I
avatar

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/02/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: Madison Black   Mar Feb 12, 2013 8:39 am

Madison Black

__________________________

__________________________

Full name:
Madison Black

Age:
14

Birthday:
02.03.1998

Bloodline:
pure

Occupation:
Eleva

House:
Ochi de soim
___________________________

This is my everything

My likes:
cateii, muzica, cartile, ploaia, ciocolata

My dislikes:
pisicile, prietenii falsi, ploaia, ninsoarea

My patronus:
lup

Worst memory:
A avut o intamplare neplacuta cu un Dementor la 5 ani

Marks:
here

Sexual orentation:
hetero

The personality act:
Madison este o fire destul de timida. Isi doreste sa aiba mai multi prieteni insa nu reuseste din cauza timiditati. Este o fire blanda, iubeste animalele si nu le-ar face rau niciodata. Daca I se cere ajutorul, ajuta cu placere. Se enerveaza destul de usor, dar ii trece la fel de usor. Tine la prieteniile pe care si le face si este o prietena adevarata. Ii place ca siteasca sis a asculte muzica, singurele lucruri care o fac sa se simta foarte fericita. Atunci cand citeste sau asculta muzica se simte in propria ei lume. Daca lumea spune ceva rau despre ea pune la suflet si se intristeaza destul de usor. Daca ai dezamagit-o intr-un fel, iti va mai acorda inca o sansa deoarece nu ii place sa fie suparata pe cineva multa vreme.

Family members:
Katrine Black – mama
John Taylor† – tatal
Bellatrix Lestrange† - bunica
___________________________

And last but not least, the history
Inainte cu trei ani ca Bellatrix Lestrange sa fie inchisa in Askaban, aceasta a dat nastere unei fetite pe care nu o vroia. Abandonand-o intr-un camp, o familie de Incuiati a gasit-o si fiindu-le mila de ea au luat in casa lor ca pe propia lor fica. Peste 20 de ani, acesta sa casatorit cu un vrajitor pe nume John Taylor, iar dupa un an acestia au avut o fetita pe nume Madison, numele fiindu-i dat de catre tata dupa mama lui. Cu fix doua luni dupa nasterea lui Madison, tatal ei moare in batalia de la Hogwarts. La varsta de 5 ani, Madison are primul ei contact cu magia, reusind sa alunge un Dementor care incerca sa ii ia sufletu. Dupa moartea tatalui ei, mama ei a decis sa renunte la magie si sa traiasca in lumea Incuiatiilor. La 7 ani se imprieteneste cu un baiat de 12 ani care era vrajitor la randul lui, invatand-o astfel tot felul de vraji simple, insa fara ca mama ei sa stie.
La 11 ani, cand primeste scrisoarea de la Hogwarts mult asteptata, are o cearta cu mama ei care nu vroia ca fica ei sa mearga la o scoala de vrajitori.

____________________________

Alias:
Mady

Age:
14

Rp simple:
~ here
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Madison Black   Mar Feb 12, 2013 9:14 am

Acceptat!

_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
 
Madison Black
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: