Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 5:34 am

• Am ranjit nevinovata la el si m-am lipit de el, punandu-mi mainle pe pieptul sau zi continuand sa ranjesc.
    De cand iti pasa tie, de ce crede lumea?il intreb eu intingandu-ma putin sa ii sarut usor gatul apoi il privesc in ochi.Sti ca te iubesc.ii spun eu continuand sa zambesc.

I ALWAYS get what I want.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 5:43 am

• - Nu imi pasa, dar totusi...exista niste limite. Pe care totusi le respect, stramba el scurt din buze si isi lasa mainile moi pe talia ei, privind-o acum atent cu irisii sai sticlosi, atragatori. Da, stiu...dar nu vreau sa stiu ce mi-ai facut daca m-ai uri, fiindca si iubindu-ma iti place sa ma bagi in sperieti, isi micsora el ochii, strambandu-se intr-un mod caraghios.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 5:51 am

• Am ranjit diabolic la el deja gandindu-ma cat de sragut ar fi sa-l torturez cu dragoste. Dragut pentru mine, nu pentru el. Desi aveam putine indoieli in legatura cu sarcina mai ales ca nu am luat pastile dar, de cele mai multe ori nu ramai gravida.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 6:01 am

• - Ti-am dat vreo idee sau ceva? Sper ca nu, pentru ca de regula nu se termina bine...cel putin nu pentru mine, clatina el din cap si isi baga o mana in buzunar, scotand unul din pachete, rupand folia si luand o tigara, pe care o aprinse si sufla fumul deasupra capetelor lor, sub forma unui nor. Zambi apoi tampeste, ridicand din umeri, in semn ca, chiar daca era asa, nici sa nu-i mai zica.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 6:41 am

• Asa diabolica sunt?intreb eu clipind usor la el si imi scot punga continuand sa mananc jeleuri pentru ca mai aveam, mai aveam muuulte si-mi placeau la nebunie.
    Deja vroiam sa plecam, nu mai vroiam sa stau asa mult pe aici, vroiam deja acoloo si sa ma distrez.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 7:19 am

• - I guess soo... zambi tamp, dand din umeri, revenind la tigara sa in timp ce incepu sa paseasca usor, intr-o directie aleatorie, in orice caz nu spre Hogwarts, nu era 'in the mood' pentru a se intalni cu cineva de la castel. O privi atent pe Kat printre fumul lasat de tigara, micsorandu-si ochii, putin suspicios. Auzi, sigur a fost o gluma, da? Adica...?

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 7:31 am

• Habar nu am...sincera, sper ca nu, inca nu vreau sa devin mama.ii spun eu oftand usor si ma duc pe partea unde nu era tigara si-l prind usor de mana.
    Hmm....ar merge un control sau ceva de genul dar, nu mi-a intarziat, ieri mi-a venit si totul pare in regula.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 7:40 am

• - Nu pare sa fi insarcinata... spune ganditor, sufland fumul in aer.Nu ai greturi, nici anumite pofte de mancare...nu esti palide sii... arunca tigarea si isi duse mana pe un san de al ei, masandu-l usor, cu toate ca erau in plina strada. ...nici nu ti s-au lasat sanii, deci e okay, murmura retragandu-si mana si dand incet din umeri.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 11:23 am

• Si-a retras mana la timp sa nu ii dau peste ea.
    Lasa-mi sanii in pace, in plus, am o pofta de portocale cu ciocolata si jeleuri.ii spun eu putin ganditoare si-mi trec uor mana prin parul buclat si il privesc in ochi continuand sa ii zambesc dulce.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 11:30 am

• - De ce sa-i las, te exciti? o lua el la misto, fluturandu-si genele si ferindu-se la fix de palma pe care ar fi incasat-o. Realizezi ca tocmai ai facut o gaura in analiza mea perfecta cu poftele tale? Argh...poate ar trebui sa te vada un doctor, ceva, eu stiu...nu ma pricep ! Dar sa fim siguri ca n-ai in uter un Kat Jr sau un Damon Jr, ofta el cu zgomot, lovind o piatra cu piciorul.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 11:46 am

• I-am dat un dos de palma peste burta si l-am privit urat.
    Esti o vaca, sti? Imi mananci zilele si ma inebunesti de cap. Din cauza ta mi s-au lasat buclele si lasa-mi sanii in pace cand suntem pe strada. Daca nu suntem dezbracati, in pat, nu ii atingi.ii spun eu scotand limba la el, bosumflata si privesc aiurea.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:02 pm

• Damon ranji in coltul gurii prinzand-o de talie si lipindu-i bazinul de al lui. Isi trecu nasul pe obrazul ei, adulmecandu-i parfumul imbietor, inchizand ochii pentru cateva clipe.
    - Dezbracati, pat, imi place cum suna, sopti sarutand-o destul de scurt, dar apasat pe buze, apoi zambi inocent si ii dadu drumul, reluand drumul. Isi ciufulii parul negru si bogat fluierand nevinovat.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:06 pm

• Am inceput sa rad dupa ce ma sartua si am mancat jeleurile care le mai aveam si am aruncat punga la gunoi dand cu piciorul in zapada aiurea.
    Nu aveam chef de doctor, draci lati.
    Se presupune ca esti asistent la spital, tu nu sti sa faci control?il intreb eu razand desi stiu ca saracu nu se ocupa de asa ceva la scoala.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:09 pm

• Damon o privi ca traznit cand o auzi, arcuindu-si sprancenele.
    - Love, chiar ai vreau sa te controlez eu la...stii tu? Numai control nu ar fi, am da in altceva, logic... dadu el din umeri, afisand apoi un zambet idiotesc, gen 'oops I said it again', apoi o saruta scurt. Nu-mi spune ca ai fobie de doctori? Hai, ca nu e asa rau ca la dentist, nu-ti socate niciun dinte...doar se uita putin la 'prajiturica' ta.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:22 pm

• Mi-am ridicat privirea spre el privindu-l urat.
    Really? Nu las pe nimeni sa se uite la 'prajiturica' mea inaara de tine, NIMENI.marai eu la el si il privesc urat.
    A oftat usor si m-am oprit in loc, asezandu-ma in fund pe un gard si am oftat.
    Nu-mi place la doctor, de ce crezi ca sunt asa sanatoasa? Ma tin cat mai departe de doctori si la ginecolog, sa te duci tu, sa te controleze pe tine sa vada daca mai creste.mormai eu oftand.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:26 pm

• - O sa mergem la un medic ginecolog femeie...doar nu crezi ca-s tampit sa las pe altul sa vada ce ai tu mai pretios... isi dadu ochii peste cap si veni langa ea, punandu-si din nou mana pe talia ei, lipindu-si mai intai buzele si apoi varful limbii pe gatul ei astfel incat sa-i dea fiori, strangandu-i soldurile in maini. All that discussions about the 'cookie' mademy horny, sopti muscand-o usor.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:31 pm

• Mi sa facut pielea de gaina si am oftat usor simtind cativa fiori.
    Poti sa ti cat de horny vrei, nu primesti nimic aici, si nici acasa pana nu-mi fac analize si aflu daca am un Damon Jr, in burta.ii spun eu serioasa si-mi pun mainile pe pieptul sau oftand usor.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:35 pm

• - Deobicei gravidele sa excita repede... zise el ganditor, avand inca mana pe talia ei. Bine, bine, gata cu glumitele proaste. Pai...si cand ai de gand sa mergem sa te vada un doctor? By the way....izvorul rosu inca e pe activ? ridica el o spranceana, referindu-se, desigur, la ciclu, dar incercase si el sa foloseasca cuvinte mai delicate...mda, Damon subtilul, gotta know it.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:45 pm

• Am ridicat o spranceana la el.
    Serios? Tu ai fost atent cand am spus ca mi-a venit acum 2 zile? Trebuie sa mai asteptam inca 2 zile ca sa putem merge daca nu cumva doctorului ii place sa inoate.ii spun eu ironica si il privesc dupa cu o idee.Suntem prosti amandoi. Exista test de sarcina si le gasesti la farmacie...doamnee...de ce nu m-am gadit la asta mai devreme?mormai eu dandu-mi o palma peste frunte.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:51 pm

• - Okaay...e o farmacie undeva mai departe de magazinul de la care am luat tigarile. Ma duc eu sa-l iau, stai aici...si incearca sa nu faci nimic prostesc! ofta el, sarutandu-i protectiv fruntea si plecand de acolo cu pasi vehementi.
    Ajunge tanarul nostru la farmacie, unde era o coada ca toti dracii...ajunge el si in sfarsit.
    - As vrea si eu un test de sarcina... murmura pe un ton jos.
    Asistenta mai in varsta il privi destul de stramb.
    - Tinere, va trebui sa vorbesti mai tare, nu aud cu urechea stanga...
    Probabil Kat deja incepea sa se intrebe ce naiba face Damon de intarzie.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 12:56 pm

• L-am privit cu o spranceana ridicata si am mers is eu dupa el dar, mormaitul lui Damon urmat de replica babei ma facu sa rad asa ca m-am dus mai departe de usa razand ca o nebuna.
    M-am potilit repede si cativa tipi draguti au trecut prin fata mea si eu incercam sa nu par o nebuna care rade singura dar, unu isi rupse curu pe gheata si am incpeut sa rad. Nu conta ca nu radeam de el, asta era partea a doua.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 1:01 pm

• Dupa o lunga conversatie cu batranica tacanita, Damon nu iesi din farmacie nici cu unul, nici cu doua sau macar trei, sau hai patru, ci cu CINCI teste de sarcina de tipuri diferite. Una era cu liniute, alta cu rosu si verde si alte idiotenii. O vazu pe Kat razand la cativa metri si se apropie de ea.
    - Ce naiba ai facut? intreba suspicios, apoi il zari pe unu imprastiai pe jos si-l bufni si pe el rasu.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 1:09 pm

• Nu rad de impiedicatul ala ci de tine. Vaii, baba aia e incredibila.ii spun eu continuand sa rad si ma potolesc si eu dupa cinci minute privindu-l, inca razand, asa putin.
    Ma amuza fata lui si faza si acum tipi plecau descurajati de faptul ca unu mai bun ca ei veni la mine.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Mier Feb 13, 2013 1:12 pm

• - Love...trebuie sa trecem si pe la magazin sa luam vreo 200 l de apa. Nu de alta, dar trebuie sa te pisi pe 5 teste de sarcina, asa, ca sa fim 100 % siguri. Sau poate vrei si suc, lapte, ceai...sa mai diversificam lichidele, sopti neincrezator, uitandu-se la plasa alba din mana care era plina cu teste de sarcina. Se simtea stupid sa le care el, i se strangea inima, asa ca le intinse spre bruneta.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Joi Feb 14, 2013 5:07 am

• Asa e, sa nu-ti ranim egoul, poate crede lumea ca ai gagicagravida.ii spun eu ironca luand punga si merg la un magazin de acolo, luand ceai rece, cola si niste rodii, vai cat puteau sa-mi placa rodiile si merele verzi.
    Le-am plctit linistita si am iesit din magazin, indreptandu-ma spre castel. Normal ca eram putin suparata dar, ma rog, nu conta, imi caram singura "pedeapsa".

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   

Sus In jos

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Hogsmeade-
Mergi direct la: