Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

Surpriza!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Surpriza!   Lun Feb 25, 2013 6:51 am

• - Mdaa...si ai zis amuzanti, ca sa nu folosesti cuvantul 'nesimtiti'? chicoti Leloush, stiind bine ca baietii erau mai rau ca el si aveau in program numai gliumite perverse...si el avea cateodata ceva cu sex-relatted-jokes, dar se mai abtinea din cand in cand, mai ales ca se schimbase de cand avea o relatie stabila cu Jane, el care ... nu prea le avea cu relatiile de lunga durata.
    O saruta scurt pe buze si isi deschise 'cadoul' luand cateva guri din el.

Deborah Lovegood's second clone
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Surpriza!   Lun Feb 25, 2013 6:57 am

Zambi si ii raspunse la sarut, dupa care ridica nestiutoare din umeri, chicotind usor.
- Nu au fost nesimtiti cu mine, atat cat am facut cunostinta, ii explica. Oricum, i se parusera foarte fun verii lui, asa ca si daca ar fi facut vreo glumita perversa, probabil ca ar fi ras pur si simplu si nu s-ar fi suparat pe ei.

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Surpriza!   Lun Feb 25, 2013 7:02 am

• - Pentru ca nu te cunosc...fac glume deplasate doar cu cine isi permit...in special cu mine! chicoti el. Leloush parea dur si asa, dar avea simtul umorului si gusta glumele, nu le lua vreodata in serios sa se supere dintr-o tampenie, fiindca nu era genul, chiar daca el parea tipul serios care nu zambea niciodata, sau cel putin asa era el vazut ca imagine la Hogwarts, fiindca lumea pe acolo pur si simplu obisnuieste sa puna etichete.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Surpriza!   Lun Feb 25, 2013 7:11 am

Jane chicoti, stiind ca de fapt Leloush avea un simt al umorului dezvoltat si nu era chiar atat de serios precum parea. Sau, mai bine zis, era serios, dar nu plictisitor, sau asa ceva.
- Mi se pare normal, de-aia exista rudele pe lumea asta, nu? il tachina dulce, intorcandu-se apoi cu spatele la el, dar numai ca sa isi ia paharul de sampanie de pe masa si sa mai ia cateva guri.

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Surpriza!   Lun Feb 25, 2013 7:33 am

• - Mda, tocmai ,trebuie sa aibe si ele un rost... clatina el usor din cap si dupa inca cateva guri lasa sticla pe masa, fara sa-l deranjeze daca cumva se servea si altcineva. Privirea lui parca o cauta din nou pe Jenny, fiindca acesta sa uita prin fiecare coltisor , dar nici urma de ea. Nu crezuse ca ea se va supara asa tare pe el , incat sa-i faca asta...sa nu vina, sa-l dezamageasca. Crezuse mereu ca prietenia lor e de fie si nimeni, dar absolut nimeni n-o poate distruge.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Surpriza!   

Sus In jos

Surpriza!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Terenul de Vajthat-
Mergi direct la: