Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Hellen Homeskillet

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
avatar

Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 17

MesajSubiect: Hellen Homeskillet   Vin Ian 25, 2013 10:32 am

Hellen Homeskillet

__________________________

__________________________

Full name:
Hellen Homeskillet

Age:
14(15 soon)

Birthday:
13 mai 1998

Bloodline:
pure

Occupation:
elev

House:
Slyth
___________________________

This is my everything

My likes:
-cartofii;
-unicornii
-cartile
-muzica rock
-natura

My dislikes:
-One Direction
-One Direction
-One Direction
-LaLaBand
-LaLaBand
-LaLaBand
-falsitatea. Very Happy

My patronus:
sarpe

Worst memory:
-

Marks:
un punct mic pe genunchi

Sexual orentation:
baietii si pufarinele♥️

The personality act:
Hellen este o fire sensibila,cand vrea,buna la suflet,cand vrea,buna cu oamenii,cand vrea.Pe scurt,poate fi un inger cand vrea.
Dar,de obicei este plictisita,morocanoasa,ironica,nepasatoare.De obicei invata...cat pentru nota 9.
De multe ori,starea de spirit este influentata de vreme:soare-este vesela,ploua-este somnoroasa si plictisita,ninge-ironica si totusi vesela,grindina-are draci,innorat,fara ploaie,ninsoare sau grindina-nerabdatoare.Daca persoana pe care o uraste este prin preajma,o poti tine in lanturi ca ii va sari la gat.Daca e cea pe care o place,va trebui sa aiba la indemana o eplerina invizibila.

Family members:
familia a alungat-o de acasa,avand ca persoana care a ingrijit-o
___________________________

And last but not least, the history
Hellen s-a nascut intr-o familie saraca din Romania(familie de vrajitori,ultimii din Romania).La 2 ani,tatal sau a primit o sansa mai buna la viata si s-au mutat in Anglia.Prima sa experienta cu magia a avut-o la 3 ani,cand un Blestem Cruciatus a lovit-o timp de 2 minute.Apoi,la 5 ani,un Dementor a incercat sa-i ia sufletul,dar nici nu s-a apropiat bine,ca a fost alungat.La 7 ani,a fost alungata de acasa,ajungand in Godric's Hallow.Acolo l-a intalnit pe fratele Lordului Intunecat,cu 1 an mai mare ca si ea.Acesta impreuna cu mama sa adoptiva au primit-o in casa lor.Cand ambii au primit scrisoarea de la Hogwarts,s-a petrecut un lucru nedorit.
Un om necunoscut a vizitat casa lui Diana.Aceasta nu era acasa,asa ca acesta a incercat sa fure obiectele valoroase din casa lor.Din pacate,a reusit sa fure aproape totul.Xan si Hellen au intrat in sufragerie(de acolo a furat).Acesta,fiind un vrajitor,a vrut sa-i omoare,dar acestia s-au ferit.Hellen a folosit fara sa vrea,bagheta lui Diana ramasa la indemana.Acesasta a folosit Ibliviate pe barbat,dar si pe Xan.Fiindu-i frica ca va fi alungata iar de acasa,a fugit iar,locuind acum in Hogsmeade,impreuna cu un barbat care este plecat 11 luni si 3 saptamani in Romania.

____________________________

Alias:
Elena

Age:
13

Rp simple:
-
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Hellen Homeskillet   Vin Ian 25, 2013 12:19 pm

Personaj acceptat!

_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
 
Hellen Homeskillet
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: