Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Michel Jenkins

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Michel Jenkins
Profesor
Profesor
avatar

Mesaje : 11
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 34

MesajSubiect: Michel Jenkins   Dum Ian 20, 2013 3:09 am

Michel Traia Jenkins


__________________________

__________________________

Full name:
Michel Traia Jenkins

Age:
31[in iulie]

Birthday:
14 iulie 1983

Bloodline:
pure

Occupation:
profesor ierbologie

House:
fost Cercetaş
___________________________

This is my everything

My likes:
¤music
¤books
¤swiming
¤cooking
¤herbology
¤food
¤dogs
¤Garfield
¤fezzes

My dislikes:
¤slytherins
¤Non people
¤stupidity
¤cats
¤mud

My patronus:
an alien

Worst memory:
Tatăl meu a fost împuşcat de un Încuiat,de faţă cu mine.

Marks:
un semn în formă de labă de câine

Sexual orentation:
normal

The personality act:
Michel este un om superstiţios,îi e frică de statuile înger,este de multe ori narcisist,şi de multe roi nepăsător.Nu se enervează repede,este calm în situaţii critice şi râde de multe ori în faţa morţii.Ai putea spune că este nebun...dar,dacă îl cunoşti cu adevărat,îşi vei da seama că nu e deloc.Ba chiar e mai normal ca orice alt om.
De multe ori are vise ciudate,cum călătoreşte prin timp şi spaţiu ca să găsească ceva,dar nu are habar ce anume.
Dacă citeşte,poate să cadă o bombă atomică peste Pământ,ca nu îşi ridică capul din carte,fiind absorbit din primele secunde în care citeşte.

Family members:
Mamă-Marylin Lana Traia Jenkins[R.I.P]
Tată-George Traia Jenkins[R.I.P]
Bunică-Tara Traia[R.I.P]
Bunic-???
Unchi-Călin Jenkins
___________________________

And last but not least, the history
În data de 14 iulie 1983,la ora 12:00,s-a născut Michel Traia Jenkins,Traia fiind al doilea nume de familie.La 10 ani după naşterea sa,mama moare ucisă de un Devorator.El şi tatăl său se ascund în apropierea Aleei Boscheteleor.La 11 ani după naşterea sa,vara,tatăl lui Michel pleacă până în oraş,Micehl rămânănd acasă.Acesta primeşte o scrisoare de la o bufniţă şi nu o deschide până când nu află că tatăl său a fost răpit şi se cere o recompensă pentru el.Băiatul găseşte locul unde este acpturat tatăl său şi încearcă să-l salveze,dar tatăl său este împuşcat de Încuiat.Atunci,Michel acţioneză prima dată folosind magia.Pistolul ajunge în mâna băiatului şi îl împuşcă pe acel bărbat.Atunci,Apare bunica sa şi cu unchiul său,luându-l de acolo.Află că este vrăjitor şi pe 1 septembrie merge la Hogwarts.
Reuşeste să ia maxim-ul de N.O.V.-uri şi doreşte să devină Auror,dar nu reuşete,aşa că devine profesor de Ierbologie,un profesor bun.A făcut parte o scurtă periadă din Ordinul phoenix,dar l-a părăsit înainte să devină profesor de Ierbologie

____________________________

Alias:
Dani

Age:
13

Rp simple:
-


Ultima editare efectuata de catre Michel Jenkins in Dum Ian 20, 2013 6:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Michel Jenkins   Dum Ian 20, 2013 5:08 am

editeaza sus de tot si scrie numele, apoi iti accept fisa.
Bun venit!


_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
 
Michel Jenkins
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: