Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

We are caught(privat)

In jos 
AutorMesaj
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: We are caught(privat)   Dum Ian 06, 2013 2:55 am

• Ajunsese in Padurea Interzisa.Dar ce cauta pe acolo si de ce?Nici ea nu mai stie cum stabilise cu Deborh si Sasha sa se intalneasca in padure.Dar asta nu mai era prea important acum.Era deja aici si nu mai putea da inapoi.Se uita in jur sperand sa le vada pe cele doua fete,dar nu o zari pe niciuna.Spera ca vor veni si ele mai repede pentru ca se cam plictisise si sosise aici de ceva timp.Ia o gura mare de aer si priveste spre un o zona anume.Aude un zgomot si simte prezenta cuiva.Se uita precauta in jur,dar nu e nimeni.Este doar ea,singura...singurica.Isi ia bagheta in mana.Stia ca e destul de periculos in padurea interzisa si puteau fi multe animale ce o puteau rani pe aici.

Sef de Casa

Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: We are caught(privat)   Dum Ian 06, 2013 3:02 am

• Ajunse si Deborah, putin intarziata ca deobicei, zambind larg, imbracata in paltonul ei alb, preferat...aah, paltonul de atunci! rase ea amintindu-si de aceea zi petrecuta cu Adrian. Se opri langa Jenny imbratisand-o scurt.
    - Scuuze de intarziere, a fost mare aglomeratie in pivnita si mi-a luat ceva timp sa ma strecor. Sasha n-a venit? o intreba pe blonda in timp ce-si aranja parul ciufulit.

Bo: Stii ca esti doar al meu, da ?!
Adrian: Normal ca stiu. Dar tu stii asta?
Sus In jos

We are caught(privat)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: