Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

You will die bitch [privat]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: You will die bitch [privat]   Vin Ian 04, 2013 2:51 pm

• Stateam si asteptam sa vina Damon, a spus ca ne vedem afara in cateva minute dar, a trecut juma de ora si de obicei nu intarzie, sau daca o face vine dupa 5 minute. Aveam un sentiment aiurea in legatura cu asta si fiori reci d epe spate ma enervau.
    M-am incruntat si m-am intors mergand spre turnul cercetasilor, vazand inainte sa intru un fum negru si am facut ochii mari alergand cat am putut de repede spre turn. Damon....sa dea sfantu sa fi acolo ca inebunesc.

I ALWAYS get what I want.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Vin Ian 04, 2013 2:59 pm

Damon reusise sa verze cafea pe minunata lui camasa neagra si de aia intarzia si acum era tot in turn, in baie, incercand sa curete nenorocita pata. Nici nu stia ce-l asteapta...Devoratorii isi facura aparitia. Nu era prima data cand il atacau pe Damon...incerca sa fuga la bagheta, dar nu avu nicio sansa. Pana la urma il prinsera si fugira cu el asa cum aparuse...repede si fara sa lase nici macar o urma.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Vin Ian 04, 2013 3:05 pm

• Am ajuns la turn chiar cand plecau, eu plecat cu el. Am marait nervoasa si am luat roba din cuier transformandu-ma in tigru luand-o la goana spre locul unde presupuneam ca sunt.
    Am ajuns farte reped sub forma de tigru si am vazut niste animale afara sa ca, am intrat fara probleme alaturi de niste tigri normali, eu eram mai alba. Speram sa fie bine, imi doream sa fie bine si sa fie intreg si mai ales, speram sa fie acolo. M-am asezat in fund privind in camera dar, nu era acolo si atunci il vad....il vad pe Klaus dar...nu fac nimic.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 3:12 am

• Nici nu stiu unde naiba fusee dus, doar se trezi intr-o temnita, legat cu niste catuse care atarnau din tavan pana la mainile lui, fiind ridicat de la sol. Grozav, isi zise...oricat incercase niste vraji mute, se pare ca pe temnita aia fusese pusa alta vraja din cauza careia nu functionau. Injura printre dinti, mai ales cand vazu o silueta prea bine cunoscuta...Barbie Klau. Trebuia sa ghiceasca - fratii Mikaelson aveau legatura cu asta. Marai cand blonda incepu sa se apropie de el cu un cutit pe post de "jucarie".

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 3:16 am

Klaus se uita la noi, pe rand pana ma vazu pe mine. M-am apropiat de el cand mi-a facut semn si m-am plecat in fata lui incercan sa nu marai si ma priveste atent.
-Duceti tigri la sora mea.spune el calm si ne facu semn sa plecam.
L-am urmat pe unu cu ditai pelerina si mereu il faceam sa se impiedice, era amuzant. Ne-a dus la o temnita tampita si am intrat vazandu-l pe Damon acolo. Am marait toti la blondina care ii potoli pe restul de pe mine nu decat....dupa ce ma mangai dupa urehce..vai ce bine era.....ahh...mmm, cum se presupune sa fac ceva daca eu torc ca o pisicuta?

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 3:31 am

• Damon statea in continuare agatat de tavan. Se uita spre tigri si ingheta cand o vazu pe Katherine, realizand imediat ca e vorba de ea. O privi parca disperand, incercand sa-i transmita sa plece naiba de acolo ca va gasi el o cale sa se elibereze...err mai devreme sau mai tarziu. Mai tarziu mai exact zis! Marai spre blonda poate chiar mai amenintator decat o facusera tigri, abtinandu-se cu greu sa n-o scuipe intre ochi.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 3:36 am

• Mi-am intors privirea spre el si l-am privit in ochi putin speriata si ingrijorata, tarfulita asta la aduc intr-o stare "minunata".
    Uite, si tigri ma uibesc mai mult decat ai facuto tu.ii spun fata tinand o mana pe capul meu si il priveste.
    Sigurul lucru care mi-a placut vreodata la astaia doi a fost accentul, dar nu situ de ce, mi se pare sexy.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 4:04 am

• - Mai degraba as iubi un sobolan decat sa te iubesc pe tine! aproape ca scuipa el, dezgustat, uitandu-se apoi la Katherine destul de speriat. Evident nu pentru el, el putea sa si moara atata timp cat ea era bine. O privi cu ochi rugatori sa plece de acolo cat inca putea...nu voia sa fie ranita din cauza lui, nu si-ar fi iertat-o in veci.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 4:23 am

• Hai sa vedem catr rezisti aici cu atatia tigri care-ti miros sangele.spune ea calma si iesi lasandu-ne singuri acolo.
    Tigri deja se apropriau de el sa-l faca bucatele pana m-am pus in fata lui si am ragnit frumos facandu-i sa se dea in spate. Am revenit la forma normala si am scos bagheta dezlegandu-l si-l prind inainte sa se imprastie.
    Draguta intalnire.ii spun eu razand usor.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 4:56 am

• - Katherine... sopti pe un ton lipsit de vlaga, privind-o oftand. Nu ar fi trebuit sa se puna in pericol din cauza lui, se simtea ca cel mai mare idiot din lume pentru ca fusese rapit cu o asa usurinta si-si pusese iubita in pericol. Isi venea sa-si infiga singur cutitul ala nenorocit ca sa se autopedepseasca. Buzele ii tremurara in semn de protest in timp ce el privea in jos, vizibil distrus.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 5:00 am

• Vorbim de asta cand ajungem la turn, acum trebuie sa plecam cat putem de repede de aici.ii spun serioasa.
    Ma transform iar in tigru si-l i-au in spate iesind din celula alaturi de ceilalti tigrii vrand sa iesim din acea cladire si am reusit dar Damon nu se tinea cum trebuie si cred ca o sa-l pierd pe drum.
    Am marit nervoasa mergand la etav sarind pe geamcat mai departe dar...ceva nu mergea bine.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 5:12 am

• Damon se tinu de ea, atat cat putu. Pierduse mai mult sange decat s-ar fi asteptat si era slabit...oricat incerca sa-si tina ochii deschisi, nu reusi, si lesina cazand de pe Katherine pe jos, cu zgomot...chipul sau era mai livid ca deobicei si arata ingrozitor, ca si cum ar fi fost pe moarte.
    Incerca din rasputeri sa se miste, dar se afla parca in neant si era incapabil sa mai faca ceva.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 5:29 am

• M-am oprit si am mers la el revenind la forma mea.
    Damon....sa dea dracu sa mori aici....marai la el zguduindu-l.
    Mai aveam inca mult de mers si trebuia sa continuam dar, nu puteam saca el era asa...si asa aveam sangele lui pe mine.
    Te rog Damon....spun usor fiind trista.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 5:50 am

• Capul lui se misca incet dintr-o parte in alta in timp ce incerca din rasputeri sa deschida ochii. Reusi pana la urma in timp ce tusea sange. Nu vedea foarte bine, ci in ceata si-l durea tot corpul.
    - Katherine... sopti el printre buzele urscate, ducandu-si o palma pe obrazul ei, privind-o ca si cum ar fi ultima data cand o mai vede.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 5:54 am

• I-am prins mana privindu-l urat.
    Tu nu mori aic, ai inteles?marai la el si ma fac tigru
    Eram slabita la cate transformari am avut dar, nu-mi pasa. L-am urat pe Damon in spatele meu si am plecat cat de repede am putut de acolo, incercand sa-l fac sa stea in spatele meu. Eram sigura ca blana mea alba acum era patata de sange dar, nu aveam ce sa fac.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 6:01 am

• Damon era semi-inconstient, stand inert pe spatele lui Katherine, simtind chiar si asa durerea chinuitoare. Isi musca buza de jos, plimbandu-si usor mana pe blana lui Kat. Credea ca nu va rezista pana la turn, nu in halul in care era, sangerand din toate partile si aratand deja ca un mort.
    - Te iubesc, stii, da? murmura pe un ton obosit, lipsit de vlaga.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 6:13 am

• Am marait la el cand aud ce spune si maresc viteza pana la turn, trebuia sa ajung mai repede, mult mai repede daca vroiam sa el sa traiasca. Imi venea sa injur de mama focului dar, m-am abtinut vazad Hogwarts, undeva departe.
    Resita Damon..mai e putin...putin.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 6:17 am

• Inchide ochii involuntar, acum fiind cu totul incostient, dar nu cazu de pe Katherine, inca se tinea de blana ei. Ranile nu mai sangerau, dar deja pierduse oricum o cantitate mult prea mare de sange, iar chipul sau era la fel de libid si era infiorator de tras la fata. Avea buzele vinete, de parca ar fi inghetat. Oricine l-ar fi vazut s-ar fi speriat.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 6:26 am

• Am ajuns la turn si l-am lasat pe un pat de la spital si am devenit om ajutandu-o pe asistenta cu ranile lui Damon. I-am adus sange, l-am bandajat, am avut grija de el.
    Imi era frica sa nu-l pierd, nu vroiam sa-l pierd acolo...nu din cauza unor idioti.
    L-am luat usor de mana si l-am privit, mangaidnu-i obrazul sperand sa se trezeasca cat de cuand.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 6:54 am

• Trecu o buna bucata de timp pana Damon deschise ochii, aratand parca mai bine, nu mai era asa de alb la fata, dar tot parea obosit si sleit de puteri.
    - Katherine...esti bine? o intreba imediat. Nu-i pasa de cum era el, deloc, voia sa stie ca ea nu are nimic, nicio rana si nu mai atunci putea sa fie linistit, atunci cand o stia pe ea in siguranta.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 6:58 am

• Mi-am ridicat privirea spre el, stergandu-mi lacrimile si i-am mangaiat obrazul.
    Eu ar trebui sa te intreb asta.ii spun zambind usor strangandu-i mana usor.Sunt bine.ii spun eu zambind bland.
    Doamne,...traia si era bine vai ce sperietura am tras...am crezut ca n-o sa-l mai vad viu.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 7:04 am

• Damon zambi cu greu, dar sincer, ridicandu-si o mana spre ea si mangaindu-i obrazul. Pentru o clipa crezuse ca va muri si o va pierde, dar probabil ca asta il tinuse in viata, dorinta de a fi in continuare cu ea. Stia ca atmosfera era destul de deprimanta si habar nu aveam cum sa o inveseleasca pe Katherine a lui.
    - Ah, stii ce doare cel mai tare? intreba el, dandu-si cu limba peste buze. Dupa toata schema asta cred ca n-o sa mai pot sa te fac a mea vreo saptamana intreaga...dar asta nu inseamna ca n-o sa recuperez, incerca el sa glumeasc,a ranjind tamp.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 7:12 am

• Am inceput sa rad usor si ma ridic sarutandu-l dulce pe buze mangaindu-i poi obrazul.
    Nu conmteaza.....o sa am grija de tine pana iti revi si atunci o sa faci ce vrei.ii spun eu chicotind usor privindu-l in ochi zambitoare.
    Mia-m trecuty usor mana prin parul buclat nestiind ce sa zic sau sa fac asa ca am ramas sa stau cuminte la locul meu.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 7:57 am

• - Perfect... zambi el foarte larg, prinzandu-i mana si sarutandu-i-o. Era in continuare destul de obosit, dar parca nu ii venea sa doarma, ci voia sa o poate privi in continuare pe Kat. Insa nu era dupa el, organismul sau nu mai rezista fara inca o portie de somn, asa ca adormi din nou, fara sa-i dea drumul la mana.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   Sam Ian 05, 2013 8:11 am

• Am zambit usor si l-am lasat sa doarma invelindul cu grija, ramanand langa el. Mi-am pus usor capul langa mana lui si l-am prvit cum doarme pana am ajuns sa adorm si eu linistita langa el. Macar stiam ca acum era bine si nu va pati nimic.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: You will die bitch [privat]   

Sus In jos

You will die bitch [privat]
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Little Hangleton-
Mergi direct la: