Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Dan Humphrey

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dan Humphrey
Anul I
Anul I
avatar

Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 31/12/2012
Varsta : 21

MesajSubiect: Dan Humphrey   Lun Dec 31, 2012 1:33 pm

Dan Humphrey

__________________________

__________________________

Full name:
Dan Humphrey

Age:
17

Birthday:
1.12.1995

Bloodline:
pure

Occupation:
student

House:
Cercetasi
___________________________

This is my everything

My likes:
- fortbalul
- cantatul la chitara
- skatebourdingul
- motocicletele
- jocul de carti
My dislikes:
- shoppingul
- calculatoarele
- dulcegariile
- invidiosii
- prafecutii


My patronus:
un leu alb

Worst memory:
certurile cu Jenny

Marks:
none

Sexual orentation:
normal

The personality act:
In aparenta Dan pare o persoana blanda si intelegatoare, dar defapt ii sare repede tandara si e exagerat de rautacios. Cea mai mare parte din timp si-o petrece cantand la chitara sau jucand cartii cu prietenii sai. Cateodata pierde vremea pur si simplu. Nu-i place sa fie contrazis, fiindca de cele mai multe ori are dreptate si este contrazis degeaba. Uneori, la fel ca si sora lui mai mica, devine santajist daca te prinde cu ceva si imediat te are la mana, de aceea e bine sa te feresti de el cand e nervos sau iritat. Poate fi si sociabil, dar numai cu persoanele care ii sunt pe plac.

Family members:
Rufus Humphrey (tata)
Lily Humphrey (mama)
Jennifer Humphrey (sora mai mica)
___________________________

And last but not least, the history
S-a nascut intr-o familie bogata, a fost crescut in puf si intotdeauna a primit tot ce si-a dorit, asa ca are impresia ca totul i se cuvine, exact ca si sora lui mai mica Jenny. Crede ca trebuie sa primeasca totul pe tava si cei din jur trebuie sa se comporte doar asa cum vrea el. Cateodata isi da prea mult importanta din cauza asta. De mic a avut conflicte cu sora lui fiindca amandoi sunt orgoliosi si nu cedeaza niciunul. S-a departat de ea, dar lucrurile se vor schimba acum ca a venit si el sa studieze la Hogwarts. Nu i-au fost impuse limite, asa ca nu are unul. Are o obsesie pentru masini si are una foarte pretentioasa, un Bugatti Veyron. Cateodata poate fi sarcastic si ironic daca ii dai motive, din cauza felului in care a fost crescut.

____________________________

Alias:
Radu

Age:
10

Rp simple:
~ primul post.

_________________________________
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Dan Humphrey   Lun Dec 31, 2012 1:41 pm

Acceptat!

Distreaza-te, respecta regulile si fa-ti casa mandra!

_________________________________
"O existenta care nu ascunde o mare nebunie nu are nici o valoare"
-Emil Cioran-


A woman knows the face of the man she loves as a sailor knows the open sea.
Sus In jos
 
Dan Humphrey
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: