Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

Help me, sexi bomb !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 10:48 am

• Era ciudat si poate chiar si ciudat era putin spus pentru faptul ca Damon se angajase ca ajutor in Aripa Spitalului...si in mod complet "intamplator" tot mai multe fete se juleau, dadeau cu capul in usi si cine stie ce "accidente" ca sa ajunga sa fie pansate de brunet. Era putin amuzant si se abtinea sa nu rada de ele, totusi. Acum madam Pomfrey il lasase de unul singur in cabinet sa sterilizeze niste lucruri pe acolo. El facea asta plictisit si deodata usa se deschise scartaind. Spera ca nu e alta batuta in cap care se lovise singura doar ca sa-l vada, primise destule in ziua aia. Isi indrepta in sictir privirea spre usa, clatinand din cap.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 12:14 pm

• Injur printre dinti mergand la aripa spitalului. Nu a fost o idee prea buna sa ma antrenez afara dar, nu aveam unde in alta parte, sala de dans era ocupata si nu aveam chef sa ma priveasca toata lumea.
    Oftez usor si ma sprijind de usa topaind practic inauntru.
    Cred ca mi-am luxat.....incep eu si-l vad pe Damon,glezna.termin de spus si il privesc cu o spranceana ridicata.
    Aveam parul prind intr-un coc lejer, niste pantaloni de trenind mai largi, trei sfert, o bustiera speciala pentru miscare si conversele negre. Ma rog...cand dansam imi placea sa am abdomenu...liber asa ca foloseam bustiere.

I ALWAYS get what I want.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 12:19 pm

• Damon o privi aproape ca traznit, gen cum de se lovise Katherine tocmai acum, cand devenise el un fel de asistent? Ironia sortii... veni aproape imediat langa ea si o lua in brate, punand-o apoi usor pe pat, prinzand foarte usor piciorul cu care schiopata, incepand s-o descalte.
    - Cum ai reusit aceasta performanta? o intreba putin sceptic, ridicand o spranceana, uitandu-se la glezna ei. Nu prea se pricea el atat de bine incat sa zica daca e luxata sau nu...

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 12:31 pm

• Il priveam uimita si incercam sa-mi dau seama cum a ajuns el aici.
    Tu sti ce faci?il intreb razand vazand ca partea cam derutat.Street dance iubire, pe zapada chiar, care s-a dovedit a fi gheata.ii raspund eu la intrebare oftand usor.
    Stateam si ma uitam la el uimita. Nu parea sa stie ce face acolo si ma mauza faptul ca el era asistent aici.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 12:49 pm

• - Pff, tu ce crezi? isi invartii el ochii. Toata ziua am dat cu rivanol pe zgarieturi, taieturi, vanatai, trlala ale fetitelor care vor sa ma vada...cum crezi ca ma descurc cu o problema reala ?! ofta el uitandu-se dezorient din nou la glezna ei. Stai aici, ma duc sa vad daca e pe aici niste gheata si daca nu e...sa fac rost.. murmura si incepu sa scormoneasca grabit prin toate sertarele, chiar si prin cele pe care madam Pomfrey mentionase ca NU are voie sa le deschida.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 12:57 pm

• Il priveam cum se sucea pe acolo si imi sprijin fata in mana, stand in fund, cu piciorul bun strans la piept si cotul rezemat in el.
    Te-ai gandit sa cauti in frigider.....eventual in congelator?il intreb aratand spre micul frigider din caparul incaperii.Bine, daca tu crezi ca vei gasi gheata in sertarele cu medicamente, te las sa cauti.ii spun eu razand.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 1:12 pm

• Isi dadu o palma cu zgomot peste frunte si apoi se duse si lua cateva cuburi de gheata din congelator, punandu-le apoi intr-o plasuta transparenta cat mai rezistenta, venind langa Kat si punand punga cu gheata peste glezna, lasand-o pe ea sa o tina.
    - Te doare rau de tot, adica vrei sa-ti dau si un calmant pentru durere? Habar nu am, nu ma pricep, eu mereu iau prea multe pastile cand ma doare ceva... isi duse el o mana dupa cap nestiutor, caci era parelel cu tot ce tinea de medicina, nici nu stia cum reusise sa se angajeze defapt.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 1:18 pm

• Icnesc putin simtind gheata pe glezna mea si il privesc.
    Esti praf.ii spun oftand usor.[color=green[In dulapul de sus este un gel sau o chestie pentru dureri de genu asta si sper ca sti unde gasesti pansamentele.[/color]ii spun eu oftand usor.
    Mia fusesem aici pentru o inchetura sau glezna luxata sau scrantita deci, c-am stiam cu ce se manca.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 1:22 pm

• Damon nu o contrazise, doar se duse si lua ce era necesar, venind inapoi la ea. Ii privi neincrezator glezna si turna putin gel in palma, lasand-o pe ea sa dea la o parte punga cu gheata, apoi ii masa glezna cat de bland putu, ca sa nu o doara. Se opri si acum astepta sa intre gelul in piele, caci daca punea imediat pansamentul acesta s-ar fi lipit. O privi in ochi ca un catelus, sarutandu-i scurt fruntea. Era clar ca asta nu era vocatia lui si el ar fi fost bun la ceva mai static, la care nu ar fi trebuit sa faca multe lucruri.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 1:45 pm

• Ce te-ai face fara mine?il intre eu usor ironica razand usor dupa ce imi saruta fruntea.
    Ma jucam usor cu gheata din punga si imi musc buzele ca apoi sa il privesc pe Damon. Nu prea se pricepea dar, era amuzant sa aud ca toate fetitele zgariate veneau la el.
    Aud usa cum scartie si vad vreo...3-4 fete care cica erau zgariate sau ranite dar, erau rani superficiale. Ma priveasc cu teama pentru cateva clipe apoi gu repede de acolo. Imi intorc privirea spre Damon.
    Am facut ceva?il intreb razand usor.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 1:58 pm

• - Da, m-ai salvat! raspunse simplu, pe un ton obosit si se aseza pe pat langa ea. Deja fetele astea ii dadeau dureri de cap caci erau si prostute si enervante. Mai ca-i venea sa ia o caramida si sa le dea cu ea in cap, macar sa aibe pentru ce sa le trataze. Isi trecu o mana prin parul lui Kat, fara sa dea viata acelui gand, caci sigur ar fi parut exagerat de rautacios. Observa ca gelul intrase in piele asa ca se apuca sa-i bandajeze glezna, lucru la care se pricepea avand in vedere cate fete pansase in ultimele cateva zile.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 2:12 pm

• Uh...pansezi bine.ii spun eu razand usor vrand sa-l tachinez.
    Dupa ce termina ma incalt si ma asez pe marginea patului priivndu-l amuzata. Toate acele fete veneau ca sa-l vada pe el si acum, au fugit ca m-au vazut pe mine, oook. asta mi-a placut.
    Hmm.....o sa fie amuzant sa intru peste tine cand ai o pacienta.ii spun eu razand.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Dum Dec 30, 2012 2:20 pm

• - Hm, da, imi si imaginez cum o ia la goana dupa ce te vede, cu pansamentul tot insirat pe podea dupa ce o ia la fuga...e o imagine care te face sa te hlizesti. chicoti el si se duse sa se spele pe maini. Nu mai avea mult pana termina orele de lucru, mai ales ca termina mai devreme azi, fiindca zilele trecute statuse in plus. Voia mereu ca vinerea sa fie o zi mai usoara si mai relaxanta fiind inceput de weekend. In celalte nu se plangea de munca pe care trebuia s-o depuna deloc, caci nu era genul de tip care sa se planga.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Mar Ian 01, 2013 6:17 am

• Da.....m-as hlizi. Ma rog...trebuie sa am duc in camera sa ma schimb, acum lucrez la biblioteca si o sa incep imediat. ii spun oftand.
    Ma ridic de pe pat si imi misc putin piciorul dar, inca ma durea deci, va trebui sa stau cuminte o vreme si mai mult ca sigur nu voi putea purta tocuri, nu ca ar fi o problema sau ca m-ar deranja.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Mar Ian 01, 2013 6:28 am

• - La biblioteca? Interesant... murmura stand jos pe un scaun si trecandu-si mana prin par. El nu mai avea mult de stat in cabinet si apoi putea face orice voia. Dar nu prea aveam multe variante avand in vedere ca era Kat ocupata. Adrian nu stia unde e, Bo probabil inca planuia sa se razbune pe el, de Bea nu mai auzise de la bal, probabil Jane era si ea ocupata, David la fel...practic ramasese singur. Nici macar de Sasha numai stia nimic de cand nu se vazusera la cateva zile dupa Craciun.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   Joi Ian 17, 2013 2:06 pm

TOPIC CLOSED
Cercetasi - 150 puncte

Bo: Stii ca esti doar al meu, da ?!
Adrian: Normal ca stiu. Dar tu stii asta?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Help me, sexi bomb !   

Sus In jos

Help me, sexi bomb !
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts :: Aripa Spitalului-
Mergi direct la: