Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Blair C Waldorf

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Blair Waldorf
Anul I
Anul I
avatar

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Blair C Waldorf   Sam Dec 29, 2012 8:05 am

Blair Cornelia Waldorf

__________________________

__________________________

Full name:
Blair Cornelia Waldorf

Age:
17

Birthday:
1.05.1995

Bloodline:
pure

Occupation:
elev

House:
Viperini
___________________________

This is my everything

My likes:
- moda
- hainele de bun gust
- luxul
- sa aibe dreptate
- sa fie in centrul atentie

My dislikes:
- cei ce o contrazic
- mitocanii
- falsitatea
- cei pe care ii considera inferiori
- saracia

My patronus:
pisica alba

Worst memory:
don't have

Marks:
none

Sexual orentation:
normal

The personality act:
Blair a crescut in cadrul unei familii foarte bogate, asadar e rasfatata si obisnuita sa primeasca orice doreste, iar persoanele din jurul sau trebuie sa faca tot timpul cum vrea ea ca sa-i fie pe plac. Se supara foarte repede atunci cand totul nu decurge cum vrea ea. Are o obsesie fata de cumparaturi si are un dulap plin de haine, nu se satura sa isi tot cumpere atunci cand apare ceva nou. Este egoista si de cele mai multe ori se gandeste doar la binele ei, nu si la ceilalti. Poti socializa cu ea numai daca faci fata standardelor ei inalte si stii cum intr-un fel s-o lingusesti, altfel nu ai sanse sa te pui bine cu micuta Blair, care desi pare cea mai dulce fata, e o mica diavolita cu chip de inger.



Family members:
Eleanor Waldorf - mama
William Waldorf - tata
___________________________

And last but not least, the history
Parintii ei tot timpul i-au oferit tot ce si-au dorit, ultimul ei capriciu fiind sa invete la Hogwarts, lucru care s-a implinit imediat cu toate ca nu a venit in scoala inca de la inceputul semestrului. A fost singura la parinti si a fost obisnuita sa primeasca toata atentia si orice cadou a vrut a primit, asa ca se asteapta ca si de la restul persoanelor care nu fac parte din familia ei sa primeasca acelasi tratament.
Face parte din trecutul lui Jenny, fiind bune prietene , au fost apoi dusmane si Blair a facut tot ce a putut sa o puna intr-o lumina proasta, dupa care legatura lor s-a rupt cu totul, ramane de vazut acum daca Blair se va purta urat sau nu cu ea cand o va intalni.
De asemenea Blair este una din cuceririle lui Leloush, dar spre deosebire de celalte fete cu care a petrecut doar o noapte, cu Blair a avut o relatie mai lunga si ascunsa de vazul lumii, de care poate afla acum oricine avand in vedere ca micuta rasfatata e acum la Hogwarts si il putea santaja in multe feluri, caci stie o gramada de lucruri despre el.
____________________________

Alias:
Cristina

Age:
12

Rp simple:
~ primul post.

_________________________________
Back off bitch.


Ultima editare efectuata de catre Blair Waldorf in Sam Dec 29, 2012 8:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Blair C Waldorf   Sam Dec 29, 2012 8:23 am

Daca vrei sa ai 17 ani , nu poti sa te nasti in 1985 , poate in 1995

_________________________________
Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
Blair Waldorf
Anul I
Anul I
avatar

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Blair C Waldorf   Sam Dec 29, 2012 8:28 am

am modificat, greseala de tastare

_________________________________
Back off bitch.
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Blair C Waldorf   Sam Dec 29, 2012 8:35 am

Acceptat!
Bun venit pe forum!

_________________________________
Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Blair C Waldorf   

Sus In jos
 
Blair C Waldorf
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: