Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

Have a nice day. [privat]

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Have a nice day. [privat]   Vin Dec 28, 2012 9:11 am

• Plictiseala ma facut sa vin aici, nici eu nu stiam ce cautam la vechea casa bantuita care, niciodata nu mi sa parut rpea bantuita.
    Oftez scurt si intru in acel intuneric anervant si cu ajutorul baghetei aprind tortele.
    Ca tot nu aveam ce face, macar sa mai exersez din vrajile pe care le fruasem din carea de la Sectorul Interzis. Inca ma bucur ca nu am fost prinsa, nici eu nici Bo dar, mai bine am lasa cartea la locul ei.
    Oftez scurt si trag putin aer in piept si incep sa rostesc o vraja mai ciudata, fiind inconjurtaa de o lumina verde si apoi.....totul vorbea.
    -Copilo, n-ai voie aici.imi spune...felinaru?
    Hai serios.....acum vorbesc cu mobila?
    Cine a vorbit?intreb eu ca sa ma asgur ca nu's nebuna.
    -Sunt in fata ta!!imi zice..felinarul nervos, palpaind putin.
    Cred ca-ti bati jos de mine. mormai cu mana la cap.

I ALWAYS get what I want.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

Reputatie : 3
Data de inscriere : 30/11/2012

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Vin Dec 28, 2012 11:26 am

Castelul devenise plictisitor asadar si Adrian disparuse din peisajul Hogwarts-ului cu toate ca era noapte, asadar intuneric.
    Se simtea ca si cand bause trei doze de energizante si nu mai putea sa stea locului o clipa. Hogsmeadeul i se paruse mult mai atractiv decat banalul si vechiul castel. Avea o placere deosebita de a isi petrece timpul prin Conacul Banuit, in special pentru o anume camera.
    Deschise incet usa conacului, injurand intr-o germana perfecta cand aceasta scartai destul de urat cat sa atraga atentia daca cineva ar fi fost prin imprejurimi. DIn fericire erau sanse de 75% sa nu fie nimeni asadar lasa usa sa se tranteasca de toc cu un zgomot destul de urat.
    In timp ce inainta spre camera cu pricina - pe care spera sa si-o aminteasca unde era - la lumina baghetei, o voce cunoscuta parca il opri. Okay, se inselase cand spusese ca nu era nimeni.
    Kat?! Intreba soimeanul usor curios.

ooc: Scuze ca a durat atat de mult X_X

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Vin Dec 28, 2012 11:35 am

• Imi aud numele si deja injuram in rusa.
    Acum cine imi mai vorbeste? Masa? Scarile?intreb eu plangandu-ma si ama sez pe scaun sperand ca n-o sa inceapa sa vorbeasca.
    Este un baiat toanto.imi spune felinarul facand mult mai multa lumina decat crede-am ca va face.
    Adrian?intreb eu si ma ridic apropiindu-ma de baiat si ii zambesc.Hey....ce faci pe aici? Si tu te-ai plictisit in castel?il intreb eu chicotind usor.Apropo....daca iti vorbeste scara, sau masa....sa felinarul de acolo,ii spun aratand spre felinarul de pe masa,e vina mea.ii spun eu ranjind nevinovata si-mi ciufulesc usor parul.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Vin Dec 28, 2012 11:59 am

Isi duse mana la ochi cand felinarul straluci mai tare decat si-ar fi inchipuit el. Ii lua ceva timp pana sa se obisnuiasca cu noua luminozitate, lucru ce nu dura prea mult. Stinse bagheta si o puse inapoi in buzunarul robei, ridicand privirea spre cercetasa.
    Chiar ma intrebam cu cine esti aici! Ii spuse soimeanul razand scurt. Cam da. nu prea mai am ce face pe acolo. Am verificat cam toate locurile si incaperile din Hogwarts si plictiseala si-a cam facut aparitia. Nu as putea insa sa spun acelasi lucru si despre conacul asta! Incheie satenul ganditor. Aproba cu o miscare a capului. Era ceva neobisnuit ca mobilierul sa inceapa sa vorbeasca insa in lumea magiei... ce l-ar mai fi uimit?!
    Poate doar multitudinea de tipologii umane.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Vin Dec 28, 2012 12:08 pm

• Ranjesc nevinovata sio tresar cand inceva vorbi iar si ea scara de data asta.
    Hmm...dupa felu in care mergeai, pot spune ca sti o camera perfecta pentru tine sa-ti petreci timpul.ii spun eu zambind usor continaudn sa-l privesc in ochi.
    Mda....asta era un....obicei, ca sa-i spun asa, de-al meu. De fiecare data cand vorbeam cu cineva, ma uitam in ochii lui. Asta fac de cand eram mica si am invatata sa citesc sentimetele prin ochii cuiva si acolo credeti-ma, se vedea perfct ceea ce simte acea persoana.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 2:34 am

Inspira adanc, simtind in aer mirosul de vechi. Kat avea pana la urma dreptul sa stie. Era prietena lui Damon deci... Nu prea ii placea partea cu explicatii care urma dupa aceea.
    Daca iti spune ceva, promite-mi ca Damon nu va afla. Cel putin nu inca. Spuse baiatul pe un ton serios. Inca nu considera asta drept ceva corect, dar probabil ca deja ii trezise fetei curiozitate si stia prea bine cum era cand cineva te facea curios si te lasa cu ochii in soare.
    Ultima oara cand am venit aici, cu Bo, am gasit o camera "tapitata" cu fotografii din viata lui Damon. Presupun ca cineva il urmarea asadar m-am gandit sa revin si sa ma mai uit la acele fotografii in care apare el, tu, Stefan si cam toti cu care a avut contact pana acum. Spuse baiatul repede si clar.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 5:11 am

• Am dat afirmativ din cap cand imi spune sa nu-i zic nimic lui Damon si il ascult atenta. Raman uimita cand aud si incerc sa am tin pe picioarele mele.
    -Poti sa ma duci acolo......te rog?il intreb incet inca nesigura.
    Normal ca nu o sa-i spun lui Damon, asta ar fi cea mai mare greseala si ala cum e nebun sunt sigura ca ar face orice sa afle cine a pus pozele acolo si cine il urmareste.
    Imi musc uzor buza gandindu-ma ca poate Stefan a fost acolo. Si a pus toate acele poze ca sa...nu stiu.....pur si simplu a pus poze cu noi. Trebuie sa vad camera aia.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 8:58 am

Da-mi mie felinarul si haide! Spuse luandu-i felinarul vorbaret din mana.
    Urca un sir lung de trepte, ajungand pe culoarul unde se presupunea a fi camera. La fel ca data trecuta, Adrian deschise fiecare usa, fara sa mai verifice ce era inauntu. Praf, mobila veche mancata de carii si gata sa se rupa la cea mai mica forta exterioara si geamuri baricadata din plin cu scandurii.
    Asta e! Facu soimeanul cand usa respectiva nu se deschisese. Dadu felinarul cercetasei si rosti o vraja, usa deschizandu-se de indata.
    Peretii inca erau plini cu fotografii cu Damon, ceea ce insemna ca cel care facuse asta era inca prin prajma si nu sesizase lipsa scrisorii.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 9:10 am

• L-am urmat, fiind multumita ca felinarul ala nu mai vorbea dar, cand am intrat in acea camera, facu mai multa lumina si scoase un sunet uimit sau..ceva de genu.
    Gata...ai ramas fara limba?il intreb spreand sa taca.
    Ai vrea tu iubire dar, stiu camera si cred ca va situ si baiatu.spune le privind pe acolo.
    Nu ca trebuia sa anulez neaparat vraja aia.
    Oftez usor si privesc pozele cu mine, cu Stefan si cu Damon. Nu stiam cine era acolo, de ce il cauta pe Damon si mai ales de unde ne stia. Ma incrunt usor atingand usor pozele si o vad si pe Caroline acolo si Bonnie......
    Alaric.....spun incet vazand o poza cu el, alaturi de Stefan.
    Imi musc usor buza, incercand sa nu devin sentimentala si ma intorc cu fata la brunet.
    Sunt toti aici....toti prietenii nostrii...ii spun usor privind pe masa pe care statea felinarul...erau multe foi.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 9:42 am

Ridica in umeri si isi trecu o mana prin par ciufulindu-l.
    Ti-am spus eu! In toate pozele apare Damon si unul sau mai multi dintre prietenii vostri. Cineva l-a urmarit de la un timp si se pare ca inca nu a gasit ceea ce cauta. Ridica din umeri si dezlipi o fotografie de grup de pe perete. Kat avea dreptate. Chiar daca nu ii cunostea, toti prietenii lor erau acolo, trasi in niste fotografii care aveau probabil un scop malefic.
    Damon cred ca are un secret foarte important daca a trezit interesul cuiva pentru el. Murmura soimeanul.
    Se invarti ganditor prin camera si se opri in spatele lui Kat uitandu-se la poza din mana acesteia.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 9:50 am

• Priveam o poza cu Damon, Stefan, eu si...Alaric.
    Stiu in mare parte ce a facut Damon cat eu am fost pelcata dar....nu stiu ce se intampla de fapt.ii spun oftand usor si las poza pe masa.
    Poate Damon ti-a ascuns ceva saaaauuu poate acest barbat vrea cela de la el, ceva ce i-a fost furat.spune felinarul miscandu-se putin.
    Urasc sa spun....si sigur o sa fie ciudat dar....felinaru are dreptate. Daca damon a facut ceva sau a furat ceva de la acest tip si acum el vrea inapoi?incep eu usor nesigura.Daca a intrat intr-o belea si acum tipi vin dupa el....Adrain....spun usor intorcandu-ma spre el putin trista.
    Avea obiceiul sa intre in belele si cat timp am fost pelcata poate sa fi facut o prostie care sa il coste mult acum.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 10:19 am

Cum il cheama pe tipul asta? O intreba indicandu-l pe Alaric. Si el se vedea nevoit sa fie de aceeasi parere cu felinarul cu toate ca nu il considera pe Damon chiar atat de nesabuit.
    Keep calm Kat. Damon poate intra in belele destul de mari din cauza tupeului care il poseda dar nu cred ca ar intra intr-o belea cu niste consecinte mai mari decat si-ar putea imagina. Din nou, tocmai el se gasise sa vorbeasca despre buna purtare. Nu se putea mandri cu un dosar fara pata. Intra in destul de mari probleme, mai ales de cand cu Jane in Little Hangleton.
    Incearca sa vezi daca mai poti sa aflii ceva din pozele astea. Poate... sunt poze din perioada cand ai fost plecata.Perioada pe care eu nu o cunosc. Termina acesta in gand.

ooc: In cazul in care vrei ca topicul sa aiba legatura cu serialul trimite-mi un pm cu ce ar trebui sa se intample. Nu l-am urmarit si nici nu cred ca o voi faca :">

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 10:35 am

• Ma uit la el ironica.
    Damon face mereu o prostie.ii spun zambind apoi ma uit la Alaric.El este...prietenul nostru....poate cel mai bun prieten are la putut avea Damon vreodata, chiar daca e un prof obijnuit de istorie.ii spun eu zambind usor trista amintindu-mi cum l-am vazut la spital.
    Imi scutur usor capul si ma uit prin pozele de pe acolo. Marea parte erau dinainte sa plec.
    Caroline si Bonnie, prietene bune cu mine...incep eu aratand spre blonda apoi spre bruneta,din nou Alaric si Damon, in cateva poze sunt eu cu Stefan sau cu Jeremy.......sunt poze din trecut si cateva cred ca sunt de cand am fost eu plecata dar...nu par a fi prea diferite de restul.spun eu ganditoare si poftez scurt.
    Nu a durat mult pana sa aud usa cum scartaie cand se deschide si apoi e trantita. Il privesc pe Adrian gen "trebuie sa ne ascundem" si merg la felinarul care deja se stinse si ii acopar gura.

ooc: in film nu il vroia nimeni mort pe Damon Laughing) da nu facem ca in film, suntem si noi creative Smug

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 11:58 am

Ii arunca o privire, aproband scurt din cap in semn ca intelese. Iesise pe hol, uitandu-se catre vreo silueta aruntata pe perete de vreun alt felinar. Cred ca era mai bine daca ai fi ridicat vraja de vorbire de pe obiecte. Spuse Adrian, auzind la parter mai multe voci protestante.
    Deschise usa din fata camerei tapitate cu fotografii, facandu-i semn lui Kat sa il urmeze. Isi pregati bagheta pentru orice eventualitate. Sunetul pasilor devenira mai puternic si erau doua voci care vorbeau in soapta. Inchise la timp usa camerei in care se ascunsesera iar Adrian se lipi cu spatele de lemnul vechi al usii. Injura printre dinti, in germana si deloc frumos cand isi aminti ca uitase sa incuie usa. "Bravo, Adrian! Asa iti trebuie daca esti cu capul in nori! Se mustra in gand.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 12:06 pm

• Ranjesc nevinovata si il urmez in camera repede, fara sa fac zgomot si marai usor pregatind bagheta.
    Nu stiu cum sa ridic vraja. ii sun in soapta si oftez incet.
    Adrian uitase sa inchida usa si obiectele alea nenorocite ii vor spune ce sa intamplat de fapt. Ma dau cativa pasi mai in spate si vad o gaura in podea care...se pare ca era de la parter, de unde luasem felinaru vorbaret.
    Misca si spunele prietenilor tai din casa, sa-si tina gura daca nu vreti sa deveniti praf si pulmbere.marai la el si-l las sa cada pe jos.
    Bine inteles ca asta a ataras atentia pasilor si au fugit pe scari, eu indepartandu-ma cat mai mult de gaura, revenind langa Adrian.
    Inchide usa.....cat mai ai timp.ii spun in soapta.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 12:23 pm

Rasaserea amandoi pe intuneric total cand Kat dadu drumul la felinar. Cazuse cu zgomot asurzitor pe podeaua de la parter, ceea ce il facu pe Adrian sa creada ca obiectul nu ii va mai ajuta prea curand de buna voie si nesilit de nimeni. Dar la ce putere de convingere avea Kat, asta nu va fi nici o problema.
    Dreaguta miscare! Deschise usa care scrartai surd, cand pasii nu se mai auzira pe scari si rosti o vraja care bloca brasca la fel cum fusese inital.
    ... a cazut de pe masa. Lasa-l acolo si vino sus. Avem treaba! Se auzi de la parter o voce feminina.
    Erau doi. Dar si eu erau tot doi. Deci sanse egale in cazul in care indivizii nu opuneau prea multe rezistenta. In clipele imediat urmatoare, usa se redeschise cu acelasi sunet atat de bine cunoscut pentru Adrian.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 12:29 pm

• Zambesc cand ii aud replica auzind apoi acel accent englezesc, atata de cunoscut si tocurile enervante.
    Cred ca glumesti.mormai eu stiind cine era tipa si mai mult ca sigur, fratel ei o urma.
    Intrebarea era, ce cautau ei in Hogsmade si alta intrebare care ma nelinistea era asta: Sunt cu noi in Hogwarts? Astya era putin imposibil. Sunt mai mari decat mine si Damon, profi nu sunt pentru ca eu c-am cunosct toti prfii din scoala......ce cautau ei aici.
    Aceiasi intrebare, rata pe replay. Imi scutur usor capul si continui sa ascult ceea ce vorbeau dar, nu prea auzeam.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 12:51 pm

Adrian se lipira de usa, cu privirea atintita spre camera din fata. Lasara usa deschisa, asadar o privelise perfecta printre crapaturile din usa. Aprinsesera lumina iar tipa incepusera sa se invarta nelinistita prin camera in timp ce barbatul se asezase pe scaunul nou si cu bocancii pe suprafata neteda a mobilierului.
Ceva nu e bine. Am sentimentul ca cineva ne spioneaza. Daca a aflat cineva de Damon si de incaperea asta?! Intreba blondina nelinistita.
Cine sa afle? Nu a aflat nimeni. Nimeni nu intra in Conacul Bantuit. Ai uitat deja de superstitiile care s-au creat in jurul cladirii? O lua barbatul in ras, fara sa se poata abtine sa nu si rada.
Kat, ii cunosti? O intreba Adrian. Femeia i se parea cunoscuta de undeva. Nu isi putea aduce acum aminte de unde insa moaca ei ii era foarte cunoscuta.[/list]

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 1:09 pm

• Ma abtineam sa nu injur si sa fac urat si continuam sa o privesc.
    Da...ii cunosc....mult prea bine.mormai eu privindo pe blonda.Sunt Rebekah si Klaus Mikaelson, frati si dusmanii......ca sa zic asa...ai lui Damon.ii spun incet si imi musc buza.
    Nu prea intelegeam ce cautau acolo, ce treaba aveau cu Damon, din nou si dece tocmai acum. Ultima daca erau pe pamantul lor, departe de Londra, din cate imi aduc aminte erau undeva in Germania...cred.
    Credema, nu e bine sa te pui cu Klaus. Rebekah e mai toanta dar el....hm....e mult mai rau decat mine si Damon la un loc.continui eu sa-i spun privindu-o pe blonda sum se sucea pe acolo.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 1:26 pm

Rebekah... Repeta el, memorand numele. A da. O vazuse pe Aleea Diagon intr-o zi. Se lovise din greseala de ea din cauza aglomeratiei iar tipa reactionase destul de urat pentru ca Adrian nu isi ceruse scuze. Ei bine, Adrian nu isi cerea niciodata scuze cand se intampla ceva de genul asta. Mereu era vina celuilalt.
    Nu prea cred. Adica... oricine poate fi pus la pamant cu putina atentie! Ii studie fata, parand destul de sever.
    Ai scrisoarea? Spune-mi ca nu ai pierdut scrisoarea! Se auzi vocea rugatoare a Rebekai.
    Satenul facu ochii marii, indepartandu-se imediat de usa si cautandu-se prin buzunare. Scoase din buzunare o hartie frumos impaturita. Abia acum isi dadea seama ca nici macar nu citise de cand o furase din camera de alaturi, cu cateva zile in urma. Uitase complet de ea.
    Kat, scrisoare e la mine! Ridica hartia la nivelul umarului, fara sa mai asculte ce se intampla in camera de alaturi, unde Klaus incepuse sa racneasca cum ca scrisoare nu mai este in sertarul mesei.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 1:47 pm

• Imi venea sa rad cand aud ce spune si apoi il aud pe Klaus facand ca toti dracii si vad scrisoarea la el.
    Draci ne-au gasit daca le prin ei aici...cu aia in mana.ii spun lui Adrian si-l trag de mana de langa gaura.
    Normal ca nu o gasiti, este la.....incepu felinarul de jos.
    Fac ochii mari cand il aud si bolboloresc ceva, sperand ca e vraja care ii oprea sa vorbeasca si se pare ca am reusit.
    Imi intorc privirea spre Adrian si Rebekah incepu sa dea cu felinaru ala de toti peretii si sa faca urat la parter. Nu-mi placea cum suna asta, mai alesc ca Niklaus era inca aici....sus.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 2:23 pm

Puse scrisoare din nou in buzunar, la loc sigur.
    Drace. La ce iti trebuie o camera fara ferestre?! Injura Adrian printre dinti, cautand cu privirea ceva de ajutor. Nimic. Pe langa faptul ca nu avea geamuri, cemra mai era si goala.
    Astupa gaura aia cateva clipe. Ii sopti fetei, scotandu-si bagheta. Maxima Lumos! Murmura Adrian, varful baghetei aprinzandu-se mult mai tare decat in mod obisnuit. Isi acoperi ochii cateva clipe insa se forta sa privasca in jur, chiar daca irisii nu i se obisnuisera atat de repede cu lumina.
    Trebuie sa il facem pe Kalus sa coboare la parter. Gandi Adrian cu voce tare in timp ce lumina baghetii se stinse.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Sam Dec 29, 2012 2:45 pm

• Acopar garua pentru cat timp avea nevoie apoi il privesc facandu-i semn sa taca putin. Klaus se intorsese in camera si dupa el si blonda.
    Nu avem nici o sansa sa plecam de aici nevazuti.....iar distanta dintre camera si podeaua de la parter e prea amre ca sa sarim.....sanu mai spun ca ne-ar putea auzi imediat.ii spun usor si incep sa ma plimb pe acolo.
    Nu aveam sanse sa scapam de acolo nici cu ce-a mai buna distragere. Imi musc buza si ma opresc aproape de el.
    Pleaca.....sari prin gaura si pleaca...raman eu.ii spun usor.

Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Dum Dec 30, 2012 2:40 am

What?! Ce sa faca? Sa plece pur si simplu?! Dupa ce intrase in toata povestea asta din cauza lui, acum sa fuga ca un las?! Nu, nu, nu. Nu ii statea in fire sa faca asa ceva, indiferent cat de nesimtit ar fi cu unele persoane.
    Cum sa plec si sa te las aici? Gadu el glas gandurilor revoltatoare.
    Aveau nevoie de un plan de scapare, ceva cu care ii spuna la pamant pe amandoi dintr-o singura miscare. Aveau o singura sansa de reusita, sansa care trebuia gandita bine.
    Spune-mi ca ai bagheta la tine. Bine. Trebuie sa ii punem pe amandoi la pamant dintr-o singura miscare. Mai mult ca sigur si eu au baghetele si avem nevoie de cele cateva secunde oferite de elementul surpriza. Daca l-am ratat... s-a zis. In timp ce vorbea, incerca sa gaseasca si un plan B care insa se lasa asteptat.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   Dum Dec 30, 2012 4:04 am

• Ma intrunt si ma pun in fata lui facandu-l sa ma priveasca.
    Trebuie sa fi egoist in momentul asta. Nu il cunosti pe Klaus si nici el pe tine. Adrian, trebuie sa pleci pana nu devi tinta lui.ii spun serioasa privindu-l in ochi. Eu sunt deja o mica tinta de-a lor si daca ei chiar in cauta pe Damon........te vor lua si pe tine in vedere si o sa fie si mai rau. Asculta-ma, ii cunosc...te rog, pleaca.ii spun eu rugatoare auzind-o pe nebuna cum sparsese ceva.
    Trebuia sa plece, trebuia sa se ascunda cat mai repede pentru ca astia vor insepe sa caute prin camere dupa scrisoare sau daca nu cumva va mai fi altcineva aici, iar scrisoarea sa fie la acel cineva.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Have a nice day. [privat]   

Sus In jos

Have a nice day. [privat]
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Hogsmeade :: Conacul Bantuit-
Mergi direct la: