Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 5:10 am

• Ranji scurt cand auzi intrebare lui Jane.Se bucura ca e o intrebare atat de usoara.Si totusi era cam picanta. Isi da ochii peste cap.Era o intrebare la care putea sa spuna usurata adevarul.
    - Jane,sincer nu!Nu...inca!zise ea muscandu-si buza de sus.Se gandi ca poate in scoala incepuse sa se raspandeasca vstea ca era impreuna cu Stefan.Si poate de aceea Jane pusese o asa intrebare.Si ce?Oricum acest lucru nu era confirmat de ei asa ca..

Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 5:13 am

Jane chicoti auzind raspunsul lui Jenny si se lasa pe spatarul canapelei. Nici nu stia daca se asteptase la un raspuns afirmativ sau nu, insa pusese o intrebare picanta, poate prea picanta pentru gusturile unora. Insa erau intre prieteni si ea cel putin era gata sa dea aproape totul pe fata.
Fir-ar! rase ea, clatinand din cap. Si eu care speram sa te prind cu asta!
Zambi, dupa care isi intoarse ochii catre Leloush. Randul tau. Adevar sau provocare?

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 5:21 am

• - Cum am avut deja 2 provocari, hai sa egalam, adevar. Ma simt asa de sincer azi, ranji el in coltul gurii luand o gura mare de votka, lasand apoi sticla pe podea, langa fotoliu. Era pregatit pentru o intrebare si mai picanta decat ceea a lui Jenny, caci sigur va primi una de la Jane. Isi duse mainile dupa cap, asteptand intrebarea si fiind gata sa raspunda indiferent de cat de stupid sau jenant ar putea fi raspunsul la intrebare. Isi umezii buzele nerabdator asteptand parca cu nerabdare.

Deborah Lovegood's second clone
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 5:30 am

Hmm, adevar si pentru Leloush... Era destul de dificil pentru Jane sa se gandeasca la ceva, si nu stia cat de bune erau intrebarile, insa trebuiau sa fie indecente si picante, din punctul ei de vedere.
Buun, ranji era, trecandu-si din nou o mana prin par si gandindu-se la o intrebare buna. De ce era asa greu, mai ales ca el era unul dintre baietii doriti ai scolii? Ai facut vreodata sex in public? veni intrebarea lui Jane care il privi fix, chicotind usor.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 5:42 am

• - Asta e intrebarea magica pe care mi-o pui? Hmm, da...intr-o sala de cinema ca o tipa complet retardata daca a acceptat asa ceva, exact in timp ce se desfasura o scena de sex si in film, astfel incat sa nu iesim in evidenta, raspunde el complet calm, ridicand sin umeri si asteptand ca cele doua blonde sa bufneasca in ras si sa-l ia peste picior. Oricum asta era decat una din nefacutele lui Leloush, erau toooone si chiar mai rele decat cea mentionata acum cu cea mai mare nonsalanta.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 5:50 am

Jane ridica o spranceana, destul de surprinsa ca raspunsul era afirmativ si ca el o recunoscuse cu atata nonsalanta. Departa buzele, dar la inceput nu iesi niciun sunet. Apoi insa incepu sa rada, clatinand lent din cap.
Okay, e bine de stiut, zise ea. Stia ca Leloush era aventuros, rebel si avea o pasiune ascunsa pentru incalcarea regulilor, insa nu se asteptase neaparat la asta. Acum hai, randul tau.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 6:55 am

• Leloush ranji malefic, lingandu-si buzele si indreptandu-si privirea malefica spre Jenny. Stia ca tanara nu va ceda in fata lui, ca sa-i arate ca nu ii e frica de el sau de provocarile sale. Dar totusi, intreba...Lil J, adevar sau provocare, meine schonne? intreba, ridicand din sprancene. Deja avea aminte ce le dadea la fiecare de facut si avea sa se amuze copios, desi era constient ca apoi cele doua blonde se puteau alia si puteau complota impotriva lui nu se temea de acest lucru.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 7:01 am

• Stia ca Leloush nu va fi bland cu ea si chiar si asa.Nu ceda in fata lui si nu ii fu teama de el chiar daca stia ca ii putea da orice fel de provocare.
    - Bineeeeeeeeeee...Lul,dragule!Aleg provocare! zise ea ranjind.Era pregatita pentru provocarile lui ciudate si nebunatice.Se astepta la orice de la el.Stia cat de malefic putea fi,dar chiar si asa se riscase......astepta provocarea lui.

Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 7:07 am

• - Oook. spune si isi scoate rapid telefonul din buzunar cautand un numar si apropiindu-se de blonda. Asa, acum ai sa-l suni pe Chaddy, iubitul tau de pe vremea cand inca nu plecasem la Hogwarts si frecam menta la petrecerile de la mine de acolo. Ai sa-i spuna ca tie foarte door de el si ca tu crezi ca inca il iubesti. Si NU ai voie sa-i spui ca e provocare cel putin 3 zile! spune si ii da telefonul in mana ranjind rautacios. Desigur, pentru Jane avea o provocare si mai urata in caz ca blondina avea curaj sa spuna provocare.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 7:18 am

• Ofta cand ii auzi provocarea.Nu avea de gand sa accepte provocarea acesta.Daca va face asta si Stefan va afla nu va fi foarte bine pentru ea.
    - O nici gand,domnule,nu am de gand sa fac astazise blonda privindu-l urat pe Leloush.- Cum tu ai iubita...am si eu iubit.Si e aici la Hogwarz...si nu am de gand sa fac asta pentru ca l-as face gelos si nu va mai avea increde in mine.Deci i-ati andul de la provocarea asta.Daca va afla nu va fi bine pentru mine.Si in plus nici nu cred ca i-ar placea provocarea asta lui S......Se opri fiindca nu vroia ca Lulu sa afle cine este iubitul ei.

Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 7:28 am

• - E doar o provocare si n-o sa afle nimeni, Chaddy nu-l cunoaste pe iubitul tau actual...si eu am facut stripteasse, desi clar nu le am cu dansul. Nu jucam pe refuzuri! mormai el nemultumit, privind-o insistent, foarte serios. Jenny ar fi trebuit sa stie mai bine ca oricine ca tanarul nu accepta refuzuri, cu atat mai putin la jocul asta, mai ales ca el n-o pusese sa se dezbrace, provocarea ei fusese clar mai deplasata si mai stanjenitoare decat al lui si totusi nu refuzase.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 7:37 am

• Cu chiu cu vai facu pana la urma la urma provocarea,dar era hotarata sa se razbune pe Leloush pentru ce o pusese sa faca.Dupa ce facu provocarea ramase imbufnata si ii arata o privire lui Lulu ceva de genu ''o sa mi-o platesti,candva, pentru asta,domnule Petrova,sa stii''.Era chiar suparata.Totusi ea nu il pusese sa isi sune o fosta iubita si sa ii spuna ca o iubeste,cand are alta.Isi dau seama ca e din nou randul ei si ranji.Acum se gandea la tot ce e mai rau..si toate ideile tampite de provocari ii veneau in cap.
    - Ce alegi Lul?zise ea privindu-l urat.

Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 7:42 am

• - Usurel, J, e tot randul meu deocamdata. Stiu ca te grabesti sa ma pedepsesti, dar ai putina rabdare, da? Jane, ce alegi, provocare, adevar, provocare? repeta el de doua ori primul cuvant parca indemanandu-l sa aleaga provocare, ranjindu-i frumos. Putea pune provocari mult mai grele sau mai ciudate decat precedenta.
    Se intoarse pe fotoliu, punandu-si telefonul in buzunar si asteptand raspunsul numaidecat.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 8:19 am

Jane chicoti si ridica o spranceana auzindu-l pe Leloush zicand de doua ori provocare. Asta insemna oare ca deja avea ceva malefic pregatit pentru ea? Provocarea pentru Jenny nu fusese prea draguta, iar fata ii aratase asta prin cuvintele si privirile aruncate. Insa oare ce avea pentru ea, avand in vedere ca nu ii stia trecutul?
Da, dragule, merg si eu tot pe provocare, ranjind ea, ochii ei albastri parca provocandu-l sa o provoace.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 8:28 am

• Leloush aproape isi musca buzele ca sa n-o spuna pe prima care ii veni in minte, ar fi mers daca erau decat ei doi, dar cum era si Jenny cu ei... se resemna sa ii dea ceva mult mai usor, dar totusi care pentru el era ceva sexy.
    - Te provoc sa faci toate cifrele si pe 10 cu fundul pe usa, ranji el inocent, caci probabil Jane se asteptase la ceva foarte urat din partea lui, mai ales ca rusul demonstrase de atatea ori de cat de multe e in stare. Mai lua cateva guri de votka asteptand sa indeplineasca provocarea.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 8:38 am

Jane departa buzele si ridica o spranceana. Cu siguranta nu se asteptase la o asemenea provocare din partea lui Leloush, insa probabil ca i se parea sexy si de-asta o primise pe aceasta. Era insa foarte diferita de cea a lui Jenny, fapt care o facea sa isi puna ceva intrebari.
Cum naiba primesc numai provocari de genul? chicoti ea, ridicandu-se de pe canapea. Fusese prima data dansul la bara, acum asta... In regula, unde vrei sa fac impresionantul numar? intreba ea sarcastic, uitandu-se catre baiat.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 8:53 am

• Leloush bufni in ras cand ii auzi intrebarea, lasandu-si pentru cateva clipe capul pe spate, razand gen HAHAHA cat de funny poate sa fie asta.
    - Pe orice usa vrei tu, scumpo, sau pe perete daca nu-ti place usa... ridica el inocent din umeri, band iar din votka. Cine ar fi crezut ca de la facutul temelor se poate ajunge la ceva asa distractiv? Isi ciufuli parul, nepasandu-i ca acum nu mai avea acel aspect impecabil, oricum nu mai conta caci erau numai ei 3 in camera.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 9:12 am

Blonda chicoti si isi roti ochii jucaus atunci cand Leloush incepu sa rada de ea. Normal, ar fi trebuit sa se astepte la asta... Facuse cumva dansul la bara, insa nu stia exact cum sa se descurce cu cifrele astea. Dar na, acceptase o provocare de la Leloush, trebuia sa o duca pana la capat.
Clatinand din cap, se indrepta catre un perete si incepu, muscandu-si usor buza inferioara si inchizand ochii. Nu prea ii placea ipostaza asta, dar nu avea de ales.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Mar Ian 01, 2013 10:26 am

• Leloush o sorbi din priviri cu ochii sai care sclipeau misteriosi si jucaus, in timp ce mai inghitea cateo gura din votka sa preferata. Era o imagine foarte sexi si cum sa nu-i placa mai ales ca era vorba de Jane? Isi umezi buzele si rase cand vazu expresia lui Jenny care inca era probabil suparata pentru provocarea care o primise. Astepta ca Jane sa termine si apoi privi curios spre celalata blonda sa vada pe cine va intreba primul...logic ca pe el.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Mar Ian 01, 2013 10:56 am

In momentul in care termina provocarea, obrajii lui Jane erau de un rosu aprins. Chiar daca nu se dezbracase sau asa ceva, fusesera niste gesturi destul de sexy si de indecente, gesturi cu care nu era neaparat de acord de obicei. Sau nu ca nu era de acord, insa nu faceau parte din 'arsenalul' ei, asa ca fusese putin ciudat sa faca asta acum.
Pe drum spre canapea, trecu pe langa el si mima ca il loveste, insa nu il atinse. O sa te tin minte, glumi ea, mergand inapoi la loc, langa cealalta blonda.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Mar Ian 01, 2013 11:06 am

• Jenny rase de provocarea data de tanarul rus lui Jane.Stiuse de la incept ca daca cealalta blonda acepta provocare nu va primi mila de la Lulu.Cum nici ea nu primise.Isi dadu seama ca acum era randul ei si ranji scurt,bucurandu-se de asta.
    - Bine domnule Pink Panter!Ce alegeti?Adevar sau provocare?zise ea razand de cum ii zisese lui Leloush. Deci Lul?Isi dadu ochii peste cap si asteapta decizia lui Leloush.Asta e....nu mai intereseaza;sa aleaga si adevar,gandi tanara blondina.

Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Mar Ian 01, 2013 11:40 am

• - Nu mai vreau sa ma pui sa ma despoi pe aici sau cine stie ce altceva...mai ales ca acum vrei sa te razbuni. Deci adevar, oricat de penibila o sa fie intrebarea voi suporta... murmura Leloush reusind sa goleasca si sticla de votka.
    Nu era deloc ametit din cauza ca bause, cu siguranta nu....doar ca ii crescuse adrenalina datorita cantitatii de alcool consumate. Privi zambitor spre Jenny asteptand sa-i arunce o bomba in brate.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Mier Ian 02, 2013 4:15 am

• Adevar!Firar...ce m-as fi bucurat sa alegi Provocare,Lulu!Dar acum asta e,gandi Jenny si incerca sa ii zambeaasca lui Lulu.Se gandeste ce provocare sa il intrebe pe tanarul Leloush.Ii vei o intrebare in minte.Una....normal legata de trecutul lui Lulu.Totusi nu era sigura ca era asa picanta.Dr asta e.
    -Bine....Lulu!Stii la Hogwarts se zice ca ar fi venit o eleva noua Blair Waldorf.Eu stiu ca ai fost impreuna cu ea,nu incerca sa negi.Intrebarea este urmatoarea:ai facut dragoste sau nu cu ea?

Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Mier Ian 02, 2013 4:23 am

• Leloush o privi ca tampit cand auzi. Habar nu avea ca Blair avea sa invete la Hogwarts. O, nu...inca o persoana care stie lucruri din trecut in despre care voia sa uita si nicidecum sa afle lumea de il cunostea acum.
    - Da, e, raspunde simplu, fara sa precizeze ca defapt o facuse de mai multe ori. Oricum nu conta, tot era penibila intrebarea mai ales ca era Jane de fata. Se uita undeva in gol, muscandu-si buza de jos.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Mier Ian 02, 2013 5:26 am

Jane fu surprinsa de intrebarea lui Jenny, insa astepta cuminte raspunsul. Leloush ii spusese de Blair atunci cand ea il vizitase in acea zi frumoasa, insa habar nu avea blonda ca aceasta avea sa vina la Hogwarts. Evenimentul ii provoca intrebari si griji... Daca era mai buna decat ea, daca sentimentele baiatului aveau sa fie reaprinse? Insa nu spuse nimic, ci se uita la propriile maini impreunate in poala. Se asteptase ca raspunsul tanarului sa fie afirmativ, si asta nu o deranja, o facuse pana la urma si cu ea.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   

Sus In jos

Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: