Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 3:39 am

Blondina ridica o spranceana, vazand cat de increzator in propriile forte era Leloush. Bine, trebuia sa se astepte la asta; doar il cunostea de ceva timp si stia cum era el, insa asta il facea pur si simplu mai atragator si mai interesant, in opinia ei. Adevar sau Provocare fusese intotdeauna unul dintre activitatile favorite ale lui Jane, insa cu Lulu si Jenny avea sa fie mai interesant ca niciodata.
Cocky much? ranji catre tanar, dupa care isi intoarse ochii catre cealalta blonda. Jenny, tu prima.

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 3:56 am

• - Binee....Jane ce alegi?Dar trebuie sa te previn ca daca vei alege provocare iti pot da si una din aia mai ''surprinzatoare'' si sa nu te superi pe mine...doar stii cum sunt eu!Deci ce alegizise ea privindu-l pe Lulu.Nu era prea bucuroasa ca intreaba ea.Totusi ranji scurt gandinduse ca urmatorul va fi Leloush si idacava alege sa fie provocat..va putea sa ii dea ceva gre de facut sau care sa o amuze.In timp ce astepta sa aleaga Jane...hotari ca daca va vrea sa fie provocata nu ii va da ceva greu..in fond cealalta blonda ii era prietena si cele mai dure si rele provocari le pastra pentru Lulu.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 4:03 am

Jane chicoti usor. Era totusi o viperina si una autentica, asa ca nu se dadea niciodata in laturi de la o provocare buna. Sigur, Jenny avea o minte intortocheata si era capabila de orice, insa erau pana la urma intre prieteni, asa ca nu avea cum sa se faca de ras... prea rau.
Provocare. Nu ma sperii, Little J, ranji ea, asezandu-se mai comod pe canapea. Era foarte curioasa la ce se gandea cealalta blonda acum, dar era gata de orice, sau aproape orice.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 4:14 am

• -Bineeee....Jane.Dar te-am avertizat si nu o sa fiu prea blanda cu tine...sa stii;si sper sa nu te superi pentru provocarea care ti-o voi da.Nici Leloush nu cred ca se va astepta la asa ceva. Rade dupa ce spune asta.Se gandise la un lucru nebunesc...da firesc Jenny.Avea in minte o provocare tampita,dar spera ca Jane nu va fii suparata.Afiseaza un ranjet. -Te provoc sa....incearca sa se abtina sa rada,dar nu reuseste.Te provoc sa...sa...ii faci un dans la bara lui Leloush.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 4:23 am

Blondina mari usor ochii; nu pentru ca nu ar fi putut sa accepte provocarea, insa pentru ca era mirata ca i se aruncase asa ceva. Oh, pe cine mintea? Nu era deloc surprinsa, pentru ca Jenny incepuse sa banuiasca ceva intre cei doi, mai ales avand in vedere ce ii zisese la teren insa. Dar era totul amuzant, si desi nu era o dansatoare extraordinara, putea sa incerce. Era imbracata pana la urma intr-o pereche de blugi stramti si o bluza asemenea, destul de sexy, putea sa incerce.
Chicoti, clatinand din cap si se ridica in picioare uitandu-se la Leloush. Te urasc, Little J, glumi, insa nu isi intoarse privirea catre ea.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 6:17 am

• - Pentru mine? Vai, ma simt special, deja imi faceti dedicatii! incepu el sa rada, lasandu-si capul pe spate. Stia ca Jane nu era o mare fana a dansului, cu atat mai putin acel fel de dans. Isi bau din nou paharul cu vin, incepand sa-l roteasca in palma in timp ce astepta sa inceapa "spectacolul". Oricum inca nu venise randul lui sa dea provocari, caci atunci cand va veni ambele blonde for regreta ca se bacasera in jocul Truth or Dare cu rusul nemilos care dadea provocari diabolice, la care fetele cu siguranta nu s-ar fi gandit nici macar o clipa.

Deborah Lovegood's second clone
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 6:23 am

Jane isi roti jucaus ochii, trecandu-si o mana prin par. In regula, nu era o mare fana a acestei discipline, insa cu siguranta avea sa incerce sa dea tot ce avea mai bun pentru Leloush; caci sa fim sinceri, parerea lui nu ii era chiar asa indiferenta. Cu o vraja muta, facu sa apara in fata baiatului o bara verticala. Pocni din degete si cunoscuta melodia a lui Joe Cocker se auzi pe fundal. Nu avea sa faca striptease insa, asa cum se intampla de obicei pe acest fond sonor. Se ridica cu mainile pe bara - noroc ca se antrena mult pentru Vajthat si avea brate cat de cat puternice - si incepu cateva miscari languroase. Asta e, daca alesese provocare...

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 6:46 am

• Leloush isi umezi buzele privind fiecare miscare a blondei, sorbind-o din priviri. Cine ar fi crezut ca ii va placea asa mult sa vizioneze o provocare data de altcineva cand el deobicei le savura doar pe cele date de el. Fara sa-si mute ochii de la ea isi mai turna un pahar, dandu-l pe gat, ramanand fascinat de dansul acesteia.
    Cu toate ca stia ca lui Jane nu-i face mare placere sa danseze cu siguranta era acum de parere ca se pricepe la asta, un domeniu la care el nu era asa de fantastic, descurcandu-se doar la valsuri si tango.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 6:57 am

Desi dadea tot ce avea mai bun din ea, obrajii lui Jane incepusera sa se inroseasca, pentru ca nu mai facuse niciodata asta si nici macar nu se gandise ca avea sa o faca vreodata.
Incheie insa cu succes, poza de final fiind cu ea departata de bara, cu un genunchi pe canapea si cu mana pe pieptul lui, buzele fiind foarte aproape de ale lui. Insa o facu sa para doar ca o parte a unui act artistic, asa ca atunci cand muzica se opri si bara disparu, chicoti si se departa.
Dificila asta, Little J, zise ea, inca usor rozalie in obraji.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 7:04 am

• Leloush clatina amuzat din cap, dar nu o atinse, cu toate ca venise asa de aproape de el. Acum era randul lui si cand Jenny se uita spre el, inainte sa puna intrebarea, el raspunse:
    - Nici nu inteleg de ce te-ai obosi sa pui intrebarea, stii ca eu tot timpul zic provocare si nu mi-e frica de ciudatenii mai pune sa fac, murmura accentul sau nemtesc vibrand ca deobicei in fiecare cuvant ca intotdeauna. Goli sticla in pahar si il termina si pe acela, fiind lucid cu toate ca luase o sticla intreaga la bord.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 7:34 am

Se gandi la o provocare super grea pentru Leloush.Vroia sa ii arate ca nu doar el se pricepe sa puna provocari.Isi musca usor buzele si ranji.Ii veni in minte o provocare geniala pentru Lulu.Mai degraba tampita ar fi cuvantul potrivit.Dar Jenny considera provocarile tampite...geniale.Ce sa-i faci?Asa e ea.
-Bine...Lul!Deci Jane te-am incantat cu un dans la bara.Acum e randul tau sa o incanti facand striptese.Doar pentru ea.zise afisand un zambet oarecum malefic.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 7:40 am

Sincer, Jane nu se asteptase ca dupa dansul realizat de ea la bara Jenny sa aleaga tot o provocare ce ii implica pe amandoi, insa se parea ca celeilalte blonde ii cam placea sa ii vada impreuna in ipostaze si momente sexy. Zambi larg si un ras cristalin ii parasi gatul, caci nu o deranja deloc numarul ce avea sa urmeze. Se ridica de pe canapea si se aseza pe un scaun, astfel ca lui Lulu sa ii fie mai usor. Isi incrucisa picioarele si ridica o spranceana, parca provocandu-l si ea cu privirea.
Sa te vad, ranji, trecandu-si o mana prin par.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 7:47 am

• - Ai sa-ti doresti sa nu-mi fi pus provocarea asta...doar pentru faptul ca sunt jalnic la dans! ridica el simplu din umeri, complet neimpresionat de provocarea ce o primise. Avusese unele de indeplinit in trecut cu muult mai rele. Se ridica cu greu de pe fotoliu unde parca amortise si se duse din nou la combina, gandindu-se ce melodie sa puna, sa nu fie tot Leave you hat on. Alese ceva la nimereala si apoi se duse spre scaunul unde statea Jane.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 7:50 am

Refuz sa cred asta, zambi Jane, deja urmarindu-l cu privirea, desi numarul nu incepuse inca. Nici ea nu era buna la dans, insa incercase acolo cateva miscari sexy ca sa il atraga. La el nu avea sa fie atat de greu, mai ales avand in vedere faptul ca avea sa scape de o parte din haine.
Ii arunca o privire fugara, sclipitoare, lui Jenny, dupa care se intoarse din nou cu fata la Leloush, curioasa de ceea ce avea sa urmeze.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 7:56 am

• Aproape ca ofta, nu-i placea asta, sa danseze de niciun fel. Daramite un dans provocator ca stripteassul. Astepta ca melodia sa inceapa, oprindu-se in dreptul lui Jane si privind-o cu ochii sai sclipitor. Isi misca anemic buzele in semn de nemultumire, apoi se misca usor, in timp ce-si desfacu nodul de la cravata rosie, dand-o jos si punand-o in jurul gatul lui Jane, tragand-o spre el, prefacandu-se ca o saruta, retragandu-se chiar inainte de a o face.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 8:02 am

Blondina isi dadea seama ca lui Leloush nu ii placea deloc provocarea, insa pana la momentul de fata, se descurca foarte bine. Ar fi vrut sa ii spuna sa se relaxeze, pentru ca pana la urma erau doar ea si Jenny in incapere si era doar un moment amuzant, nu trebuia sa ia lucrurile petrecute acolo prea in serios, insa nu voia sa ii strice numarul.
Tresari usor atunci cand ii puse cravata la gat si o trase aproape. Incepu sa respire mai repede si ochii ei albastri coborara pe buzele lui masculine, caci se astepta la un sarut. Insa asa cum facuse si ea mai devreme, se retrase exact atunci. Jane isi scoase cravata, insa ochii ei ramasera la baiat, in timp ce isi musca bland buza de jos.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 8:11 am

• In timp ce se misca usor pe muzica, caci nu-i placeau miscarile bruste si exagerate, nu voia sa arate ca un nebun desi era unul, incepu sa-si desfaca nasturii de la camasa uitandu-se ranjind spre Jane. Cand termina se apropie din nou mai mult de ea aplecandu-se si prinzand o mana de-a ei, punand-o pe pieptul sau gol in timp ce cealalta mana se duse pe chipul ei, ridicandu-l mai mult ca s-o poata privi fix in ochi.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 8:24 am

Blondina cu greu isi stapani ranjetul si sclipirea din ochi atunci cand Lulu incepu sa isi descheie camasa. Habar nu avea daca Jenny stia de ce se intamplase intre ei doi in deja celebra noapte, insa probabil ca da, avand in vedere lucrurile pe care le spunea sau le facea.
Jane avea un zambet larg pe chip, mai ales atunci cand Leloush ii lua mana si o puse pe pieptul lui puternic. Fata isi arcui usor spatele, ochii ei poposind pe moment la trupul lui pe jumatate gol. Atunci cand ii ridica chipul spre al lui insa, isi musca din nou buza inferioara, avand un zambet enigmatic pe chip, caci ii placea cu siguranta ceea ce vedea.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 8:28 am

• Ii dadu drumul indepartandu-se din nou si renuntand cu totul la camasa. Incepu sa-si deschida cureaua in slow motion, aruncandu-i o privire si lui Jenny care clar se amuza pe faza asta, dar va veni si randul lui sa rada! Isi deschise slitul cu zgomot si isi trecu limba peste buzele sale sexy si masculine, lasand si pantalonii sa cada.
    - Hai gata, va ajuns, mai departe ar fi +18 si niciuna nu aveti varsta asta, mormai si se duse asa, doar in boxeri, la combina sa opreasca muzica.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Dum Dec 30, 2012 8:35 am

Ranjetul de pe buzele pline ale lui Jane era acum o trasatura permanenta, caci Lulu arata foarte bine in aceasta ipostaza in care nu s-ar fi asteptat sa il vada vreodata. Sigur ca Jenny probabil ca se amuza, insa ea era chiar impresionata si deja sa gandea sa ii multumeasca intr-un fel pentru asta data viitoare cand aveau sa fie singuri.
Chicoti auzind vorbele lui Leloush, clatinand din cap. Se ridica si impinse scaunul la loc, dupa care isi relua locul pe canapea, langa Jenny.
Foarte dragut, Lulu! Sa ne mai incanti si alta data asa, glumi ea.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 4:29 am

• Rase si se amuza de dasul lui Leloush.Totusi isi daduse seama ca provocarea ce ia dat-o lui Leloush fusese prea usoara pentru el.Stia ca primise provocari mult mai grelel decat aceasta.
    -Scumpilor am facut si tema ne-am si distrat!Acum ati vrea sa va las singuri sa continuati partea din dansul lui Lelosuhaceea +18zise blondina razand si chicotind.
    Jenny stia aflase cu siguranta de ce se petrecuse intre cei doi...
    Si ce ziceti porumbeilor?

Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 4:34 am

• - Grozava gluma, Humphrey. Gurita, continuam jocul, nici nu am ajuns la partea distractiva in care EU va provoc pe voi. Jane, tu intrebi. murmura Leloush foarte serios, luand alta sticla, de data asta votka ruseasca ce era printre bauturile lui preferate.
    Le privi pe cele doua si acum avea de gand sa aleaga pentru prima data in viata lui adevar, cu toate ca risca sa primeasca raspuns si el de la cele doua blonde tot adevar...nu ca nu s-ar fi priceput sa le puna intrebari nesimtite sau assa ceva.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 4:38 am

Jane isi roti jucaus ochii si rosi bland auzind vorbele lui Jenny. In regula, deci stia ce se intamplase intre cei doi, era bine de stiut. Era totusi mai simplu, avand in vedere diverse glume sau replici picante.
Auzind ca ea trebuia sa intrebe, aproba usor din cap. Nu era chiar atat de buna la dat provocari si pus intrebari cu raspunsuri interesante, insa putea sa incerce, de dragul amuzamentului.
In regula. Jenny, adevar sau provocare? intreba, intorcandu-se catre blonda.

Sus In jos
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 4:50 am

• Se gandi ce sa aleaga adevar sau provocare.Alesese de aroape fiecare data provocare incat se gandi sa mai si adevar.Stia ca Jane putea sa o intrebe si chestii picante din viata ei...dar chiar si asa.
    - Sincer am ales de atatea ori provocare,cand am jucat acest joc....si de data asta voi alege adevar.Asa ca intreaba Jane zise Jenny privind-o pe cealalta blonda.Astepta intrebarea ei.

Anul VI

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   Lun Dec 31, 2012 4:59 am

Jane aproba din cap. Nu stia ea extrem de multe din trecutul lui Jenny, asa ca se gandea la o intrebare aruncata la hoha, care insa ar putea adaposti anumite raspunsuri interesante, daca avea noroc.
In regula, zise ea, trecandu-si o mana prin par. Trebuia sa fie picant, caci altfel nu mai era jocul la fel de amuzant si palpitant. Isi aminti atunci ca umblau prin scoala anumite zvonuri cu privire la ea si la Stefan, fratele lui Damon. Jane nu stia daca erau adevarate, dar se hotari sa se lege totusi de treaba asta. Te-ai culcat vreodata cu cineva de la Hogwarts?

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]   

Sus In jos

Homeworks with my beloved blondes [ PRIVAT]
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: