Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Mier Dec 26, 2012 12:48 pm

• Iar isi verifica corespondenta si rupea hartii facand dezastru in turn. Injura in soapta ceva urat de tot si apoi auzi niste pasi. Tresari si se uita spre blonda care intrase in camera. Nu era cumva cea care il scosese pe Leloush din minti? Cel putin amuzant. Ranji si o privi cu irisii sai hipnotici, asteptand sa se apropie mai mult.
    - Buna. Anne, asa-i? zambi el sclipitor, venind si mai aproape de ea, trecandu-si usor o mana prin parul ei blond, aranjandu-l intr-o oarecare masura. Ii astepta replica, el mai avea multe in repertoriu.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

Reputatie : -4
Data de inscriere : 24/12/2012

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Mier Dec 26, 2012 1:04 pm

Fata intra in camera cu gandul sa trimita un pachet,dar cand il vazu pe Damonn ii cazu pachetul din mana:
-Bu-buna Da-Damon.Da,e Ann!Ma bucur ca ti-ai amintit.
Se duse la geam si trimise pe bufnita sa,Merriem,apoi se intoarse catre Damon.
-Nu se supara,prietena ta,Katherine,ca stau cu tine?bombani ea printre dinti..Daca vrei plec.spuse si facu un pas catre usa privind la podea.

My blood is a tribute...and my heart is yours. <3
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Mier Dec 26, 2012 1:15 pm

• Oh, deci si ea stia de Katherine. Cum ar putea sa NU stie defapt, toata scoala stia probabil si toti vorbeau despre asta. Interesant. Ranji in coltul gurii privind-o atent.
    - Doar nu crezi ca eu fac doar ce vrea ea? Stau cu cine am chef, raspunde degajat, ridicand din umeri, revenind langa ea, ciufulindu-si parul si revenind langa ea. Normal ca mi-am amintit, n-am memorie de peste, pot retine nume...si figuri... isi flutura genele luandu-si un aer absolut fermecator. Mereu se comporta asa, ca un nemernic probabil, dar asta era stilul lui, de a fi arogant si de a se juca cu mintile celor din jur. Cei mai multi isi dadeau seama prea tarziu despre cat de multe palme merita Damon, din alea cu efect, de sa-i intoarca bine de tot capul. Trist.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 12:59 am

Se uita la el si nu se putu abtine sa nu zambeasca.Era asa de dragut...dar si enervant.
-Nu crezi uneori ca esti cam...stiu si eu...ENERVANT de...
Fata inghiti.Spuse prea multe.Zgarie lemnul si,neindemanatica,se impiedica de propriile picioare.
-AU!AU!AU!urla ea,tinandu-se de genunchii insangerati.Lacrimile incepur sa0i curga din ochii sai negrii.Injura in soapta si incerca sa se ridice,dar nu putu.Ofta si ramase acolo.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 2:08 am

• - Enervant de dragut si cuceritor? zambi el sclipitor, continuand propozitia, insa cand ea se rani ofta. Oridica usor, doar cu o mana, punand-o pe pervaz ca sa-i poata analiza ranile. Ochii sai albastrii, dupa ce se atintira asupra locurilor de unde tanara viperina sangera, toate ranile disparura. Damon stia destul de multe vraji mute interzise, asta era una din ele, dar se pare ca ii era de folos.
    - Vezi, te-am ajutat? Nu sunt asa de enervant, sunt mereu acolo cand ai venoie de mine! ramane el aproape, zambindu-i sarmant.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 2:40 am

Fata zambi si spuse:
-Da,foarte enervant de dragut si cuceritor.Si se pare ca nu esti asa de enervant cum se zvoneste...sefule de casa.apoi rase si il saruta scurt pe obraz,devenind rosie ca si focul.Mersi ca m-ai vindecat.
Se gandi la ceva.Un fulger ii trasni mintea si brusc,inima sa care batea ca si o toba,batea mai tare.
-Damon,uite,stiu catu est cu Katherine si toate astea dar...
'Stiuvoi parea proasta,stiu,voi arata ca o tocilara,stiu,SUNT UN CAP PATRAT...dar....'
-...Damon,sa stii ca...errr....*isi musca buza si se uita la tavan,cu lacrimi in ochi*.Nimic.Lasa,nu e importnat,nu conteaza.
Ofta si incerca sa se ridice dar nu putu,cazand jos.Se sprijini de pervaz si se aseza pe un scaun.Il privii in ochii sai albastrii si zambi amar.Vroia sa-i zica ca-l place,dar...pentru prima data...ii era rusine...rusine sa nu se faca ras.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 2:50 am

• Damon ridica o spranceana, asteptand ca ea s-o continue, dar nu o facu...vru s-o ajute, dar se ridica singura, el ce mai putea sa faca?
    - Poti sa-mi zici, nu sunt un monstru cum se spune, n-o sa te musc... ridica el degajat din umeri, asezandu-se pe pervaz, la o oarecare distanta, se gandi ca poate o tulbura sau ceva apropierea lui. Se uita la bufnita sa care nu ii adusese nimic - grozav, de cat timp astepta scrisoarea aia enervanta...Dar daca ceva asa secret imi poti trimite o scrisoare! glumi el, ciufindu-si parul si zambind la fel de sclipitor ca intotdeauna . Era mereu o prezenta enervant de atragatoare.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 3:52 am

Rase si continua cu buzele tremurand si cu capul in jos:
-Damon Salvatore,sa s-stii c-ca eu t-te...PLAC!Na!ca am zis-o!
Injura incet non-stop,asteptand ca Damon sa rada de ea.Era si normal ca lumea sa rada de Anne.Era prea inalta,era blonda,avea o voce urata...si era si 'forevere alone'.'Idioato!'.Apoi,bufnita sa ii aduse o scrisoare.O citi si un zambet larg ii aparu pe fata.
-Huh!ce tare de ea.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 4:26 am

• Damon ranji. Evident ca-l placea, toate fetele faceau asta pana la urma...mai putin cele cu care se imprietenea sincer si deveneau prietenele lui cu care se tachina si isi permitea unele lucruri. Se apropie mai mult de ea si ii lua scrisoarea din mana, bagandu-se ca deobicei unde nu-i fierbea oala, tinand putin , dar cum nu ii atrase interesul o lasa pe undeva pe acolo.
    Isi trecu usor degetele reci pe gatul tinerei, apoi si le urca in parul ei, ranjetul devenind un zambet in toata regula, superb, asa cum numai e putea avea.
    - De ce crezi ca as rade de tine? Chiar asa rau par? o intreba intr-o soapta seducatoare, lipindu-si buzele moi si inghetate de obrazul ei, coborind spre buzele ei.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 4:40 am

-Nu,nu pari dar e...
Cand ii simti buzele sale pe pielea ei se cutremura si nu il respinse.Il saruta pe buze...dar apoi se opri.
-Nu,nu pot.Tu faci asta intentionat.spuse ea cu o voce dura si indepartandu-se de Damon.O sa am probleme cu Katherine...si in plus,tu faci asta doar ca sa ma torturezi!Nu?Ca sa pic eu de proasta.
Ofta si se uita la ochii albastrii a lui Damon.Isi musca buza inferioara si ofta.Era obisnuita sa fie luata in bataie de joc.
-Sa stii ca eu chiar te plac....dar putem ramane prieteni.daca tu vrei...daca nu,ma poti face de rusine!

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 4:48 am

• Damon se opri putin, era poate prea obisnuit ca toate fetele sa-i cada in brate si sa fie gata sa-si dea vietile pentru el. Clipi putin derutat, ce sa faca mai departe?
    - Eu si Katherine avem o relatie mai deschisa si ea probabil acum cu frate'miu Stefan, asa ca...de ce nu profiti de situatie? spune prin aceeasi voce seducatoare, punandu-si mainile pe talia ei si tragand-o mai aproape, sarutand-o din nou, dar mai cu forta, fara s-o raneasca, insa, cu toate ca avea momentele sale sadice, deobicei le folosea cu frati'su Stefan, de care auzise sigur ca e la Ochi-De-Soim.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 5:01 am

De data asta nu mai zise nimic.Se lasa asrutata,ba chiar ii intoarse sarutul.Ii strivi buzele zambind.Isi puse mainile in jurul gatului sau si,cum era inalta,nu se intindea.Corpul ei se uni cu a lui Damon,si ii dadu joc geaca din piele pe care o purta...dandu-si jos caciula si fularul,isi delipi buzele de a lui Damon si zise:
-Damon Salvatore,you're a bad,bad boy!
Si continua sarutul.Ii puse piciorul dupa talie si ii musca lobul ureschii,jucaus.Nu vroia sa se opreasca...dar ii era frica de aparitia unui profesor...sau elev!Daca era Katherine,avea sa iasa ceva...nu se putu gandi la ce urma.Reveni la lumea reala si zambi printre sarutul cu Damon.Ii placea....si nu vroia sa se mai termine vreodata!

Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/12/2012

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 5:18 am

• Zambeam ca o tampita pentru ceea ce era acum in mintea mea, mai ales ca stiam tot ce facea Damon. Aveam idei geniale uneori si-mi placea ca brunetu mue ma ajuta la toate tampeniile pe care le faceam dar, pentru ce urmeaza, voi avea nevoie de Adrain.
    Imi trec usor mana prin parul buclat si urc scarile spre turnul bufnitelor. Purtam o pereche de blugi negrii stramti, niste ghetele de piele cu tinte, un maiou verde mulat cu un mic decolteu si geaca de piele deschisa.
    Ajung sus si ii o vad pe fata cum se dezbraca deja si nu am putut sa nu rad cand o vad atata de moarta dupa Damon. Normal ca ii placea cum saruta si cum te atinge, este un cuceritor si e al meu.
    Zambesc amar scotandu-mi bagheta si inchid usa de la turn si o dezarmez inainte sa faca ceva.
    Vaii.....pe cine avem noi aici.spun eu zambind putin sadic.Of of of.......cat am asteptat sa te vad draguta Anne, nici n-ai idee.continui sa-i spun pe un ton rece cu acelasi zambet sadic pe fata.

I ALWAYS get what I want.

Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 5:28 am

Stia ca asta urma...acum nu mai avea de ales...scose ceva ce numeau Incuiatii bombe fumigene si isi lua bagheta,impietrindu-l pe Damon.
-Ha,baby,doar crezi ca sunt proasta?Nu!Crucio!.
Un zambet crud ii aparu pe fata.Era nebuna!Radea ca o apucata,si tot lovea cu Crucio in toate partile.Apoi se uita la Katherine cu ochii reci.Isi ridica maneca iar pe brat se vedea semnul Devoratorilor Mortii.
Rase ca o nebuna si o lovi iar pe Katherine.
Dar totul era un vis...caci visa!Acum era pe jos,fiind lovita de o vraja aruncata de Katherine.

OOC:Scuze ca Ann pare nebuna. Laughing

Ultima editare efectuata de catre Anne Mariah in Joi Dec 27, 2012 5:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 5:29 am

• Ii raspunse sarutului pana cand...se deschise usa si pe ea intra nimeni alta decat Kaherine. Se desprinse imediat de blonda, inghitind in sec si facand o fata de "omfg am fost prins si o sa mor". Facu cativa pasi in spate, lipindu-se de peretele reci si asteptandu-se ca cercetasa sa-i dea si lui doua zdravene, doar se sarutase cu alta.
    Nu zise nimic si-si abtinea rasul. Da, lui ii venea sa rada, era briliant.
    Facu o fata de catelus nevinovat, ca si cum el nu fusese absolut deloc de vina.
    - Ea m-a sedus, eu te iubesc pe tine... sopteste el cu un fals regret in voce, fiind constient ca fusese taman invers.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 5:37 am

• Ma uitam la ea si ma gandeam, copila nebuna si retardata. Bine....am facut din greseala o vraja, din cartea pe care m-am uitat cu Bo si..acum aflam efectele ei. Hmmm......asta e ea sau e vraja de vina.
    Tu ai nevoie de un control la cap.spun catre ea apoi ma uit la Damon.Sedus...serios? Alta scuza nu ti-ai gasit?marai usor si oftez.
    O privesc rece pe blonda si merg la ea luand-o de guler si o trantesc in perete, stand la distanta de un pas de ea.
    Ne faci pe noi copii si vi tu asta dura. Injuri fetele si le uzi cu o vraja de doi bani. Draga mea, dracu te-a pus sa te iei de mine.marai la ea fluturand bagheta prin fata ei si ii aplic un Crucio scurt.Sa vedem....spun incet si arunc bagheta blondei la Damon, sa fiu sigura ca nu pune mana pe ea,Esti viperina, si ce? Ma doare fix in cot, nu esti demna de a fi una de-a lor. Nici nu sti sa te comporti ca un viperin adevarat, esti doar o prefacuta si crede-ma, daca pana cum ti-a fost rusine de el, sau frica sa nu-si bata lumea joc de tine ohooo.....de acum incolo, o sa-ti fie rusine sa iesi din camera unde dormi..marai la ea pe un ton rece.
    Ma mai dau cativa pasi in spate si ii aplic un Crucio mai lung si mai chinuitor. Putin imi pasa ca pot fi prinsa, pustoaica nu scape cu viata. Hmmm....ma gandesc daca Bo ar vrea sa ni se alature.

Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 5:52 am

Incearca sa se ridice,dar un alt Crucio o loveste.Nu mai poate...nu mai vrea sa deschida ochii...astepta sa moara!Astepta ca sa-si primeasca pedeapsa.Lacrimile ii curgeau siroaie din ochi...dar nu-i parea rau.Reusi sa inagime cu capul ridicat:
-Terimna-ma!si apoi capul ii cazu pe jos.
Totul era negru...si nu mai simti ca are nevoie de aer,apa sau de altceva...doar negru.
-AJUTOR!AJUTOR!AJUTOR!striga ea de 3 ori dar nu se auzi nici macar ecou...totul era negru.Zambi prin intuneric...dar apoi,se simti mai puternica!'Nu ma dau batuta!Nu in fata ei!Nu!NU!NU!'
Apoi,in realutate,se ridica si isi lua bagheta,cu picioarele tremurande.
-Nu sunt slaba!NU MA LAS LA TINE!si arunca un Crucio inspre fata.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 5:57 am

ooc: cum a luat bagheta daca era la damon? in fine

• Damon mari ochii cand blonda arunca vraja spre Katherine a lui si intr-o secunda ajunse in fata cercetasei incansand el vraja din plin. Suporta destul de bine orice fel de durere, si nici macar nu cazu in genunchi, doar marai in timp ce se clatina putin, venind in perete si sprijinindu-se de el ca totusi sa nu cada.
    Vedea in efect de blur, dar isi reveni rapid, avea o privire de Damon si era gata sa sara la gatul blondei fiindca vrusese sa-i raneasca iubita...dar stia ca daca se mai baga Katherine il omora si pe el, asa ca ramase in loc, lovindu-si dinti de sus cu cei de jos si spumegand de furie numai la gandul ca ar putea fi ranita cat de putin Katherine pe care o adora, asa egoist cum era el.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 6:04 am

• Am vrut sa barez vraja dar...Damon se baga in fata. I-am pus suor mana pe umar si i-am facut semn sa stea putin pe scaun. Nu avea acum nevoie de actiune, avea nevoie de forta sa-si revina.
    Izoleaza Turnul...nu vreau sa auda sau sa vada nimeni ce se intampla aici.ii spun la ureche si il sarut usor pe obraz si imi intorc privirea spre fata.
    Ma mir ca avusese curajul sa se ridice de jos si sa actioneze dar, i-am spus ca nu o sa mai iasa din camera ei foarte multa vreme.
    O dezarmez din nou, desi nu situ cum a ajuns la bagheta si ii aplic iar Crucio dar, nu pe jumatate ci cu toata forta care o putea avea acea vraja superba. Hmmm....din pacate pentru mine - noroc pentru ea - nu vroiam sa o omor, aveam cu cine ma distra.
    Ba esti foarte slaba si crede-ma esti la mana mea de cat ai venit la ora de transfigurari.ii spun rece si ridic vraja.
    O trag de mana si o trantesc in alt perete continuand sa o privesc. Imi trosnesc putin gatu, putin degetele si imi prin parul intr-un coc lejer.
    Haide iubito, abea ma incalzesc.ii spun privindo cu scarba in ochi.

Sus In jos
Anne Mariah
Anul II
Anul II

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 1:02 pm

Se ridica incet si spuse taios:
-Da,sa nu auda nimeni cum ma omori.Stiu,esti o rasfatata care mereu are ce vrea,are o mama si un tata,etc.Si un iubit care spune ca esti in bratele altuia.
Ranji la Damon.Se putea razbuna,acum in ultima clipa inainte sa fie traumatizata sau asa ceva...
-Haide!Doar atat poti?Crucio?Credeam ca esti in stare de mai mult.
Era in picioare fara ca picioarele sa-i tremure.ZAmbi crud,asteptand furia brunetei.

Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 1:12 pm

• Ma energez si ma reped la ea dandu-i un pumn in gura, facand-o afis pe perete.
    Rasfatata zici...hmm...poi sa vedem. Parintii mei au fost omorati in fata mea cand aveam 10 ani, l-am intalnit pe Damon dupa un an si a avut grija de mine alaturi de Stefan apoi sa dus dracu tot....pentru ca ei s-au certat si am ajuns aici. Ti se pare ca am fost crescuta in puf?ii spun si ii mai trag un dos de palma.Fetito, habar n-ai cum e sa-ti pierzi parintii si sa traiesti singura. Tu te crezi frumoasa si cea mai tare, e hai sa-ti spun ceva, esti un nimic. marai la ea.
    Imi bag mana in parul ei si o dau cu capul de perete si dupa ce cade pe jos un sut in abdomen si ma dau in spate scuturandu-mi mainile.
    Sunt in stare de mai multe dar, Avadakedavra ar fi ceva.......mult prea usor pentru tine. Te las sa traiesti nu pentru ca mi-e mila de cei ca tine ci pentru ca o sa-mi faca placere mult prea mare sa te vad umilita.ii spun si ii i-au bagheta de la Damon.Am iubit, an note bune, am prieteni, am o viata tu nu mai ai nimic. Sa nu mori aici....ce ti-am fcut a fost nimic pe langa ce vei primi in continuare. Sti....lui Bo nu-i place cand te aproprii de Adrian. Iar tu...pentru ca te-ai sarutat cu Damon...pana temrini Hogwarts...o sa fi o epava.ii spun zambind amar.
    Ridic vraja si deschid usa nervoasa aruncandu-i bagheta undeva in zapada de langa turn si cobor scarile vrand sa merg in scoala acum. Mi-a fost de ajuns copila asta pentru toata ziua.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 1:41 pm

• - Stiu ca ma vei uri toata viata pentru asta...dar...va trebui sa stai la coada, sunt multi altii acolo ca asteapta sa-mi ia gatul ! Mai ai ceva de lucru la partea cu sarutatul, dar poate vei gasi un amarat care sa te invete... ii zambi Damon acru blondei, dandu-si arama pe fata. Pleca si el din turn urmand-o cu pasi repezi pe Katherine, oftand. Yeah, I know, I'm a dick, nu trebuia sa exagerez, nu trebuia sa zic ca tu ai fugi in bratele altuia sau s-o sarut, puteam sa folosesc si alte metode, chiar mai neortodoxe..dar cateodata pur si simplu fac alegeri neinspirate, isi recunoscu el greselile, trecandu-si nervos mana prin par. Acum inca o persoana putea fi trecuta pe lista "i fucked her/his mind out" kilometrica a lui Damon. Daa, super, nimic nou, era ca deobicei cel mai mare bou.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 1:46 pm

• Ma opresc si ma intorc cu fata la el priivndul urat.
    Sti ce ai merita? O palma zdravana dar..nu dau in tine ca palma ar putea deveni pumn.ii spun continuand sa-l privesc urat si oftez.Eu nu te sarut decat dupa ce iti dezinfectezi gura de saliva lu aia.ii spun serioasa.
    Imi desfac parul buclat si-l las sa-mi cada pe spate intorcandu-ma in turnul cercetasilor, roiam sa stau jos si sa ma odihnesc.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 1:51 pm

• O urma tacut, oftand din nou.
    - Bine, am sa ma dezinfectez cu apa de gura si orice vrei tu... murmura odata ajuns in camera si se tranti in primul pat. Se simtea scarbit de ceea ce facuse, era prea mult chiar si pentru el. Avea un chef nebun s-o sarute pe Katherine asa ca se duse in baie si se spala frumos cu Colgate apa de gura si apoi si cu paste de dinti. Lua un parfum de al ei de pe chiuveta si deschise gura inchizand ochii. Cand parfumul ii intra in gura tusi ca naiba, apoi se intoarse langa Kat, apropiindu-se de ea, punandu-si mainile pe talia ei.
    - Gata, sunt ca nou! ranji expirand cu gura spre ea, sa-i arate ca miroase a parfum...aka sa-i arate cat e de dement.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   Joi Dec 27, 2012 1:56 pm

• Am ramas pe canapea si il aud cand tuseste si cand revine la mine si ii simt parfumul ma bufneste rasul. Da nu rasu meu de obicei, un ras dala nebun si cu pofta. Ma desprind de el si cand in fund pe canapea.
    Vaii......te-ai dat cu parfum in gura?il intreb eu tinandu-ma de burta.
    Am ras prea mult si cu prea multa pofta mai ales de ceea ce facuse Damin. Okk....i-am zis sa se dezinfectze da nu cu parfum.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]   

Sus In jos

Let's play...and someone will get burn ! [PRIVAT]
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts :: Turnul Bufnitelor-
Mergi direct la: