Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

Bantering [privat]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 20

MesajSubiect: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 5:09 am

Era o seara frumoasa de iarna. Afara ningea atat de frumos si atat de lin. Chiar daca era frig, caldura castelului le invaluia trupurile celor aflati inauntru. Era o atmosfera de sarbatoare, caci se apropia vacanta si, mai ales, Craciunul, pe care il astepta toata lumea cu atata emotie in suflete.
Jane plecase mai devreme de la masa, caci atmosfera era aceeasi peste tot. Oricum, motivul era starea pe care o avusese in ultimul timp. O stare draguta, dar care o facea oarecum confuza uneori. Schimbul de zambete si tachinari cu un anumit membru al Astropufilor culminase in noapte precedenta cu un vis destul de... kinky pe care il avusese blonda. Imbracata inca in robele de scoala se plimba pe coridoarele goale, frecandu-si bland tamplele, fara sa se uite pe unde mergea.

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 5:12 am

• Leloush bantuia pe coridoara, aratand complet diferit fata de deobicei. Tanarul obisnuia sa se imbrace si sa arate impecabil, dar pur si simplu in aceea zi nu avusese niciun fel de chef sa faca asta, asa ca aruncase pe el o pereche de blugi de un negru intens, care-ti fura privirea pe nesimtite si o camasa tot neagra, care era deschisa la primii nasturi ca sa nu-l stranga la gat. Parul nu mai era dat cu jumate de tub de gel, era lasat normal, asa cum ar fi stat mereu, putin ciufulit, dar chiar si asa cu el ravasit tanarul arata destul de sexy.
    Tot mergand se izbi practic de Jane fiindca niciunul nu se uita pe unde merge. Instictiv isi duse o mana pe talia ei ca tanara sa nu cumva sa cada.

Deborah Lovegood's second clone
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 5:18 am

De ce trebuiau sa ii apara acele imagini in cap? De ce atat de pregnante? Nu era ca si cum nu i-ar fi placut, insa erau vise deloc adevarate, si care probabil nu aveau sa se adevereasca vreodata. Dar tipul era sexy, arata bine si atitudinea de bad boy il facea chiar mai atractiv. Insa ea era asa de cuminte si de concentrata de obicei, pe cand acum, imaginea lui, cu haine sau fara, ii aparea mereu in minte.
Mergand asa, total neatenta la ceea ce se intampla in jurul ei, se izbi de cineva. Mari usor ochii si se prinse de bratele persoanei, insa abia atunci cand fu prinsa de talie isi ridica privirea. Oh, nu... Nu el!
Ah, balmaji fata, clatinand usor din cap. Scuze... Cred.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 5:27 am

• - E-n regula, a fost si vina mea...mhm, bombanii rusul si cand ea isi recapata echilibrul ii dadu drumul. Ultima intalnire cu ea pe terenu lde vajtah fusese destul de stanjenitoare, asa ca se decise s-o tachineze sau ceva, ca sa uite amandoi de aceea scena ce probabil ii facea sa se simta incomod, implicit si neplacut. Dar se parea ca foarte des iti faci intrari marete, comenta apoi, cu un ranjet in coltul gurii, luandu-si aerul arogant care il caracteriza. Era mai ok totul pentru el, nu se simtea ciudat si putea fi el insusi, cel mistocar, care lua peste picior pe oricine, cu orice ocazie, uneori din motive deplasate.

Se uita in ochii ei, apoi o studie in intregime, fara sa comenteze inca si altceva, asteptand replica ei care cu siguranta putea sa fie la fel de tachinatoare cum fusese a lui.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 5:34 am

Jane isi amintea cu siguranta de intalnirea stanjenitoare de pe terenul de vajthat, fapt care chiar o facea sa spere ca acea experienta nu era adusa in discutie. Jenny ii vorbise pana la urma de niste sentimente, sentimente pe care Jane nu le mai avusese inainte, caci obisnuia sa fie rece... cam ca o piatra, sau un iceberg.
Dar oricum, ceea ce o framantase in ultimele zile era legat de cu totul altceva. Nu era neaparat mai stanjenitor, dar cu siguranta putea sa o faca mult mai usor sa roseasca. Adica serios, ce erau acele vise? Fantezii?... Nu, trebuia sa si le stearga din cap.
Isi recapata echilibrul si ii dadu repede drumul lui Leloush. Observa schimbarea vestimentara care sincer, o incanta. Arata foarte bine casual, chiar mai bine decat se asteptase ea. Auzindu-i vorbele, nu putu sa nu chicoteasca si sa nu ridice o spranceana.
Asa se pare. Si tu la fel... Nu, nu, asta nu era bine! Erau din nou aceleasi imagini! Adica, ai momentele tale...

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 5:41 am

• - Inca nu ai vazut nimic, meine liebe! zambeste absolut superb si sclipitor, dezvaluindu-si dantura de un alb atat de orbitor, care cu siguranta nastea invidia unor persoane. Isi trecu mana prin par in acelasi mod irezistibil si sexy. desi ai fi putut jura ca o face intentionat datorita arogantei sale, era doar un tic de care nu putea sa scape...sau poate ca nici nu voia.

Isi umezii buzele si ii facu semn lui Jane sa-l urmeze, pe coridoare in acel loc trecea multa lume, asa ca merse impreuna cu ea pe un coridot mai putin popular, semiobscur, unde parca nu indraznea mai nimeni sa-si mai faca aparitia.
    - Si ce mai e nou? intreba fluturandu-si in joaca genele.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 5:50 am

Jane aproape ca il privi gales pe Leloush si isi musca bland buza atunci cand ii auzi vorbele. Ii placea atat de mult sa auda germana tanarului, chiar daca de obicei nu se dadea in vant dupa aceasta limba. Insa acele doua cuvinte, meine liebe, iesind dintre buzele masculine ale lui, erau cu totul o alta poveste.
Nu spuse nimic, doar se incrunta confuza atunci cand acesta ii facu semn sa il urmeze. Oricum, il urma, chiar intrebandu-se in taina de ce o chema pe acel coridor semiobscur, pazit numai de privirile extrem de rare ale unor tablouri destul de tacute in acea seara.
Auzindu-i intrebare, chicoti din nou si ridica o spranceana, privindu-l fix.
Ahm, nu prea multe. Toate vechi... raspunse, umezindu-si si ea buzele. De ce m-ai adus aici? Adica, doar ca sa ma intrebi ce mai e nou? chicoti din nou, ridicand usor din umeri.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 6:02 am

• - Nu. Te-am adus sa te violez, mi se pare un loc super potrivit pentru asta, spune in timp ce se rezema cu o mana de un perete. O spusese asa de serios incat ai fi putut jura ca nu e o gliuma, ca are cu adevarat de gand sa faca asta.

Isi dadu seama ca iar fusese deplasat si ii zambi dulce, ciufulindu-i parul blond bine de tot, astfel incat sa nu mai poate sa stea bine in niciun fel.
    - Glumesc, evident. Nu te-am adus cu un motiv anume, dar parca prea eram la vedere si nu voia sa ma mai intalnesc cu cineva in genul lui Xan sau a lui Jenny ca o luam razna rau de tot si incepeam sa distrug cate ceva... spune pe o sinceritate poate chiar enervanta, in timp ce clatina din cap. O priveste apoi inocent, fix in ochi, sa vada ce va zice acum.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 6:12 am

Ridica spranceana mai sus auzindu-i vorbele. Incrucisandu-si bratele sub piept, se rezema cu spatele de peretele de care se sprijinea si el cu mana, astfel incat erau destul de aproape unul de celalalt. Zambind in coltul gurii, il privi, parca repetandu-si in minte cuvintele lui. Desigur ca fusese o gluma, insa nu ajuta prea mult cu starea ei.
Inceteaza. S-ar putea sa am fantezii legate de tine si coridoare obscure, isi roti ea ochii. Asta nu era neaparat o minciuna, insa spera ca el sa o ia ca pe o glumita nevinovata. Pana la urma, putea fi o gluma, nu? Era mult prea serioasa de obicei ca sa spuna asa ceva. De fapt, pentru orice fata ar fi fost ciudata sa zica asa ceva, asta daca nu era una dintre cele care ajungea in pat cu toti tipii. Iar Jane cu siguranta nu era acest gen de fata.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 6:16 am

• Leloush bufni in ras cand o auzi, trecandu-si fugitiv o mana prin parul ei, oarecum aranjandu-l, apoi clatina din cap fiind inca destul de amuzat de replica acesteia.
    - Nu o spune ca si cum nu ti-ar placea sau ca si cum ar fi ceva rau... ranji el cu subinteles, trecandu-si limba peste ambele buze, cu incetinitorul, intr-un fel destul de pervers, atat de tipic lui.
    Se uita in ochii ei albastrii, apoi pentru cateva secunde spre singurul geam din imprejurimi prin care se vedea doar bezna. Reveni asupra blondinei, analizandu-i tinuta si mimica fetei. Isi mai trecu mana prin parul ravasit, dandu-l dintr-o parte in alta, de parca nu ar fi avut absolut deloc stare, ceea ce nu era nimic ciudat sau nou pentru tanarul rus.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 6:22 am

Oh, Doamne! Cu siguranta ii placea! Nu stia inca daca era ceva rau, dar de placut, ii placea. Insa cum sa o recunoasca asa, pur si simplu? Pai si unde ar fi mai fost amuzamentul, jocul acesta continuu pe care il aveau?
Aproape rosi atunci cand degetele lui trecura prin parul ei, probabil aranjandu-l. Nu era deloc aranjata in acea zi, era imbracata inca in hainele de scoala, iar parul ii cadea simplu pe umeri. Ochii ei albastri privira indelung in ai lui, inainte sa rada si ea, ca si cum totul era o simpla gluma. Si de fapt era o gluma, chiar se destindea, intr-un fel.
Oh, termina, chicoti, dand sa ii intoarca spatele, dar doar ca sa il tachineze.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 6:30 am

• - De ce? intreba el simplu, asezandu-se pe perverzul de la singurul geam din apropiere. Zambi malefic privind spre ea, stia ca nu va pleca, doar nu ceda asa usor in fata lui, lasandu-l invingator cand putea sa-i dea atat de multe replici care sa-l inchida.
    Isi scoase bricheta din buzunar, incepand s-o aprinda, in joaca, si ideea de inca putin lumina nu strica, fiindca ii placea s-o vaga mai bine si sa-i fie mai usor sa-i desluseasca trasaturile fetei.
    Tresari cand in geam incepura sa se loveasca picaturile groaie de ploaie, care parca il loveau si pe el. Nu mai zise si altceva deocamdata, fiindca inca ii astepta raspunsul, nu fiindca ar fi ramas fara replici marete, ca mereu avea cate una, mai putin sai mai mult stralucitra, depinzand desigur de caz si circumstante.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 6:41 am

Auzindu-i intrebarea, Jane ranji in coltul gurii si se intoarse cu fata la el. Era destul de cald in castel, asa ca i-ar fi placut sa ramana macar doar in camasa sau pulover. Dar prea intensa fusese discutia de mai devreme; daca s-ar fi dezbracat atunci, ar fi parut cu totul altfel. Chicoti din nou; parca prezenta lui simpatica si sexy si intunecata o cerea.
Clatinand din cap, se apropie de el si, sprijinindu-se oarecum de genunchii lui, ii lua bricheta din mana. Pentru ca nimic din ce spui nu e adevarat, minti ea, fapt demonstrat de zambetul larg care isi facuse loc pe buzele ei pline.
Atunci cand tanarul tresari, nu putu sa nu pufneasca in ras. Domnule Petrova, ranji ea, ridicand o spranceana. Nu credeam ca te sperie putina ploaie.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 6:47 am

• - Nu tot ce spun e o minciuna, o contrazise calm, zambindu-i dulce, poate prea dulce...isi lua bricheta inapoi, apoi ridica impasibil din umeri. Daca tu crezi ca ma sperie ploaia atunci nu stii nimic despre mine... comenta complet sec, dar pe acelasi ton subtil in care se ascundea tachinarea. Irisii sai nabadaiosi o analizau ca intotdeauna, discret dar precis, sigur.
    Se aseza mai bine acolo unde era, cu spatele lipit de geamul ingrozitor de rece, dar care il ajuta sa nu-i mai treaca idei si replici prea peverse prin minte, pentru ca putea ajunge intr-un punct in care sa exagereze. Incepu sa fluiera dintr-odata, ciufulindu-si din nou parul, apoi rase de parca si-ar fi adus aminte de ceva sau cine stie.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 7:00 am

Nu tot ce spun e o minciuna, isi repeta Jane in minte, parca la nesfarsit. Ooo, nu, cu siguranta nu era o minciuna... Insa nu putea sa lase sa se vada asta. Bine, poate ochii ei care din cand in cand coborau catre trupul bine facut al tanarului sau naiba stie unde se mai opreau spuneau o poveste cu totul diferita, insa vorbele trebuiau sa se ridice la nivelul cuvintelor si tachinarilor lui Leloush. Doar asa se puteau simti ei bine.
Isi roti ochii atunci cand el reusi sa isi ia bricheta inapoi. Chicoti auzindu-i vorbele; isi puse mainile pe coapsele lui si, dupa ce le plezni aproape insesizabil, se intoarse din nou cu spatele.
Nu eu am sarit ca arsa cand a inceput ploaia, ranji ea, ridicand din umeri.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 7:09 am

• - Nu am sarit ca ars, hiperbolizezi, isi flutura el incheietura, nepasator. Se juca din nou cu bricheta, impingandu-se mai mult in geam ca sa simte cat mai pe piele aceea racoare usturatoare. Trage aer adanc in piept si nu se poate abtine sa nu-si aprinda o tigara, cu toate cu putea trece orice prof, director sau supraveghetor pe acolo.
    Trase adanc primul fum, eliberandu-l apoi printre buzele sale sexy, masculine in timp ce o privea cuminte pe Jane, fara sa mai vina cu vreo replica mareata de-a sa, de frica sa nu scoata pe gura vreo replica cu tente sexuale sau ceva asemanator. Mai duse o data tutunul spre gura, neavand nicio reactie cand se auzi un tunet cutremurator. Doar nu avea sa faca aceeasi greseala la un interval atat de mic de timp.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 7:18 am

Jane rase din nou, intorcandu-se cu fata la el. Desigur, doar tresarise putin, insa avea voie sa hiperbolizeze. La naiba, il visase pe tip in ultimele trei seri sau asa ceva, chiar simtea ca putea sa isi permita orice.
Cu acelasi zambet pe buze, il privi din nou din cap pana in picioare. Il prindea stilul acesta casual, mai bine decat s-ar fi asteptat. Plus, faptul ca era in negru din cap pana in picioare il facea sa arate chiar mai bine, mai puternic, mai intunecat.
Vazandu-l ca isi aprinde tigara, se incrunta, tusind fals. Mai ciupea si ea cate una din cand in cand, ba chiar fumase una alaturi de el la Bal. Insa incerca mereu sa para eleva-model, care nu ar face niciodata ceva rau. In afara de blestemat si omorat oameni - trasatura de familie.
Serios? Ai putea sa fii prins! Sa fim prinsi! zise ea, fluturand o mana.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 7:26 am

• - Haven't you heard? I'm Mister Don't Care, so I don't give a fuck, raspunde degajat, dand din umeri, avand un zambet irestibil pe buze, asa...doar ca sa fie. Mai tare un fum si incepu sa faca cerculete, complet relaxat, desi se comporta de parca s-ar putea baga oricand in gura leului fara sa-i pese ca nu mai poate iesi de acolo.
    Se enerva pana la urma ca ideile sale ramaneau la fel de deplasate si se ridica de pe pervaz fiindca ii inghetase spatele si curand avea sa inghete cu totul daca mai ramanea acolo. Isi fuma tigarea parca intentionat cu fumuri mici, ca sa il tina cat mai mult si sa o tachineze pe Jane. Isi umezii la un moment dat buzele, cu un gest parca mult mai lent decat ar fi trebuit sa fie.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 7:32 am

Jane ofta jucaus, ridicand o spranceana la auzul vorbelor lui. Normal, tipul de adolescent rebel caruia nu ii pasa decat de el insusi. Tipul care avea ceea ce isi dorea mai mereu si pentru care regulile erau facute ca sa fie incalcate. De ce tocmai baietii astia erau cei mai atragatori, nici macar blondina nu putea sa explice.
Ochii ei mersera catre ochii lui cafenii, zambetul irezistibil si intr-un final catre limba obraznica ce patrunse printre ele. In regula, acum imaginile absolut deplasate ii reveneau in minte, iar el nu o ajuta cu nimic, ba chiar intetea situatia.
Mai lasa-ma, zise ea dintr-o data. Cu pasi intepati, se apropie de el si ii smuci tigara din mana. Trase un fum, dupa care o stinse repede de pervazul din piatra, atat de repede cat el sa nu si-o poata lua inapoi.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 7:37 am

• - HEEI, mari el ochii privind-o ca prostit cum ii stinge pretioasa tigara. Imi datorezi o tigara, si vreau sa fie nemteasca, tare, asa cum imi place mie! spune complet indignat, bosumflandu-se ca un copil ramas fara acadea, in timp ce-si incrucisa bratele sub piept. Avea o incruntatura complet comica, si era imposibil sa nu te amuze aceea reactie infantila, la care nu te asteptai din partea unui tip ca Lelooush...dar el era plin de surprize si mereu venea cu reactii si replici neasteptate, asa ca de regula tot ce aflai despre el nu trebuia sa te mire caci el nu avea limite si daca avea oricum le depasea fara prea multe regrete. Isi stramba buzele nemultumit, astepta evident ceea ce nu va primi niciodata din partea blondinei, niste scuze sincere si niste ridicari in slavi.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 7:42 am

Blonda il privi inocenta, insa cu o spranceana ridicata. Nu era totusi cazul sa fumeze in scoala, asta era destul de deplasat. Luase si ea un fum, dar doar de pofta, nu se compara absolut deloc. Se intoarse intr-un final cu fata la el, numai ca sa dea cu ochii de bosumflarea infantila a tanarului, incruntare pe care cu siguranta nu o asteptase de la el. Ridicand ambele sprancene, chicoti destul de tare, clatinand din cap.
Trase aer in piept, caci deja ii era mult prea cald acolo. Isi scoase roba, dupa care incepu sa isi desfaca nasturii de la pulover.
Oh te rog, nu iti datorez nimic, zambi ea, scapand si de pulover, pe care il puse alaturi de roba pe pervaz. Ramasese acum doar intr-o camasa alba cu maneca scurta, una descheiata la primii doi-trei nasturi, pentru ca ea nu suporta bluzele pe gat.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 7:47 am

• - Imi faci un spectacol de stripteasse surpriza? Nu ca m-ar deranja sau ceva... ridica el amuzat dintr-o spranceana, sprijinindu-se din nou cu un brat de un perete. Clatina din cap, avea s-o bata la cap cu tigarea aia pana la sfarsitul vietii, fiindca asa se intampla cand i se punea lui pata, nu mai scapai sub nicio forma de el, era ca un ghimpe in coaste. Isi intinse mana dand senzatia ca o va trece prin parul ei, dar defapt... isi atinse aratatorul de buzele ei pline, apoi cobori alaturi de inca doua degete pe barbia si gatul ei pana aproape de decolteul, dar si-o retrase inainte sa intreaca prea mult masura...nu voia ca Jane sa-l arunce pe geam, mai ales ca avea unul destul de la indemana.

Ultima editare efectuata de catre Leloush Petrova in Dum Dec 23, 2012 8:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 8:02 am

Odata hainele asezate pe pervaz, Jane se intoarse cu fata la Leloush, ridicand bineinteles o spranceana si ranjind inca in coltul gurii.
Normal ca nu te-ar deranja, aproape sopti, deplasandu-se mai aproape de el. Se opri in fata lui si il privi, ca si cum avea sa isi lipeasca pieptul de al lui si sa il sarute patimas in urmatoarele secunde. Planul ei era altul insa; se rezema din nou cu spatele de perete, ramanand insa destul de aproape de tanar.
Privirea ei se intensifica atunci cand degetele lui ii atinsera buzele, dupa care coborara tot mai mult, catre gat si decolteu. Oh Doamne, deloc nu o ajuta... Ridica din sprancene atunci cand acesta isi retrase brusc mana.
Poti sa imi spui si mie ce a fost asta? intreba ea amuzata, un zambet strengar facandu-si loc pe buzele ei.

Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 8:09 am

• - Eram curios in legatura cu culoarea sutienului...dar m-am oprit la timp, raspunde degajat, ca si cum doar ce i-ar fi raspuns "pamantul e maron si floricelele sunt albastre", ridicand apoi din umeri. Isi mai desfacu un nasture de la camasa, lasand la vedere putin mai mult din pieptul lui puternic si solid, in timp ce-si trecu o mana prin parul ravasit.
    Zambi absolut inocent, dar in acelasi timp fermecator, sprijinindu-se mai bine cu spatele de perete, prinzandu-si mainile sub spate ca acestea sa nu-i mai duc impulsurile pana la capat. Incepu sa-si loveasca dintii de sus cu cei de jos in timp ce privirea sa sclipitoare se indrepta spre tavan, nevrand sa acorde prea multa importanta greselii de mai devreme.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   Dum Dec 23, 2012 8:15 am

Jane ridica o spranceana, incercand sa para suparata, sau cel putin contrariata din cauza gesturilor si vorbelor lui, insa ranjetul de pe buze ii cam trada adevaratele ganduri. In interior, stia ca nu o deranjasera deloc gesturile lui, mai ales avand in vedere gandurile pe care le avusese cu el. Plus ca asta putea fi luata ca simpla tachinare; nu se gandea acum ca Leloush e vreun pervers bolnav.
Chicoti din nou, clatinand din cap.
Serios? ranji, impingandu-se din perete si venind in fata lui, la numai cativa centimetri de el. Sa iti spun cat de curioasa sunt in legatura cu culoarea boxerilor tai? il tachina, degetele ei reci atingand in treacat nasturele pantalonilor. Doi puteau juca acest joc, doi se puteau bucura de aceasta distractie.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bantering [privat]   

Sus In jos

Bantering [privat]
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts :: Coridoare-
Mergi direct la: