Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

Wanna play? [privat]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Wanna play? [privat]   Lun Dec 24, 2012 3:37 am

Jane era bine in mare parte; cateva zile de repaus si masaj la spate aveau sa ii faca foarte bine, asa cum se asteptase. Fusese ea accidentata si mai grav, nu era ca si cum nu ar fi mai patit-o. Ridica usor capul atunci cand auzi vocea lui Leloush. Vru sa ii spuna asistentei ca era in regula si ca putea sa intre, insa aceasta il expedie repede. Ofta usor si astepta ca batrana sa termine, dupa care ii multumi scurt si pasi incet afara, unde il zari tot pe el. Nu se asteptase chiar sa o astepte.
Hei, ii zambi dulce, tinandu-se de spate. Merci ca m-ai adus...

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Wanna play? [privat]   Lun Dec 24, 2012 6:31 am

• - Hmm, cu placere, esti bine? intreba el parca luminandu-se la fata cand o vazu. In mod normal ar fi ignorat-o pe baba si ar fi venit langa ea, dar se decise sa nu fie insistent, mai ales dupa prostiile pe care le spusese Jenny. Bine, nu erau prostii, dar il facusera pe el sa para un prost si un fraier. Isi aranja mai bine cravata, fiidca ii placea sa fie prezentabil, in timp ce astepta raspunsul blondei cu sufletul la gura. Voia ca ea sa fie bine. Da, era un egoist, dar cu ea nu putea sa fie asa, pur si simplu nu putea si nu avea cum sa-si explice motivul pentru ca nici macar el nu-l stia. Mda, viata lui devenea si mai incurcata, totul era grozav.

Deborah Lovegood's second clone
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Wanna play? [privat]   Mar Dec 25, 2012 3:31 am

Blondina zambi usor, aproband din cap. Se gandea acum la cat de dragut era tipul asta ca dupa scena de mai devreme sa mai vrea sa fie aproape de ea, sa o aduca la cabinetul medical, ba chiar sa o si astepte ca sa vada daca este totul in regula. Nu i se mai intamplase niciodata asa ceva, asa ca avea dreptul sa fie putin uimita.
Da, sunt in regula, raspunse aceasta, lasandu-si mana moale pe langa corp. Ti-am spus, am patit-o si mai rau, se intampla... la antrenamente sau in meciuri. Am scapat usor acum, doar cu cateva zile de repaus si masaj.

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012

MesajSubiect: Re: Wanna play? [privat]   Mar Dec 25, 2012 3:38 am

• Leloush aproba si nu spuse nicio gluma perversa desi auzise cuvantul "masaj". Nu era cazul in situatia asta, nu cand Jane se ranise. Ii facu semn sa o ia spre iesire, urmand-o numaidecat. Era tacut pentru ca era incat rusinat de scena de mai devreme cu micuta blonda enervanta, nestiind ce parere isi facuse acum viperina despre el, mai ales ca toate cele fusesera spuse din gura unei prietene care nu avea niciun interes sa o minta sau asa ceva. Cand ajunsera din nou afara, in frig, isi stramba buzele in semn de nemultumire, dar nu spuse nimic, nu era genul de persoana care se plange din toate nimicurile, s-ar fi considerat singur stresant si infantil.

Deborah Lovegood's second clone
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012

MesajSubiect: Re: Wanna play? [privat]   Joi Dec 27, 2012 4:04 am

TOPIC CLOSED

Viperini 120 puncte
Cercetasi 40 puncte
Astropufi 130 puncte

Bo: Stii ca esti doar al meu, da ?!
Adrian: Normal ca stiu. Dar tu stii asta?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Wanna play? [privat]   

Sus In jos

Wanna play? [privat]
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Terenul de Vajthat-
Mergi direct la: