Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Jennifer Humphrey

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Jenny Humphrey
Anul V
Anul V
avatar

Mesaje : 338
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/12/2012
Varsta : 21

MesajSubiect: Jennifer Humphrey   Sam Dec 22, 2012 7:15 am

Jennifer Taylor Humphrey

__________________________

__________________________

Full name:
Jenny Taylor Humphrey

Age:
16

Birthday:
2.07.1996

Bloodline:
pure

Occupation:
student

House:
-
___________________________

This is my everything

My likes:
~ calatoriile
~ petrecerile
~ fotografie
~ plimbarile nocturne
~ vrajile

My dislikes:
~ sa fie enervata
~ mincinosii
~ prefacutii
~ persoanele interesate
~ ipocrizia

My patronus:
o pisica neagra

Worst memory:
don't have

Marks:
semn de nastere in forma de luna pe umarul stang

Sexual orentation:
normala

The personality act:
E de regula rautacioasa si ii place sa-i calce pe coada pe ceilalti. E santajista si daca a aflat ceva despre tine esti ca si mort pentru ca te va santaja toata viata si nu va rata nicio ocazie sa-ti reaminteasca faptul ca te are la mana. E sociabila si se intelege cu orice fel de persoane. Ii place moda si cateodata isi creaza singura proprile haine care ii definesc perfect stilul si personalitatea. Poate fi si draguta cu unele persoane, doar daca acestea merita acest tratament preferential din partea ei. Cateodata este si egoista, dar trecand peste defectele ei ea este o companie foarte placuta si un prieten de nadejde Nu ti-o doresti ca dusman oricum, fiindca e o fire foarte razbunatoare. E imprevizibila si e foarte greu sa-i ghicesti reactiile.

Family members:
Rufus Humphrey - tatal
Lily Humphrey - mama
Dan Humphrey - fratele mai mare
___________________________

And last but not least, the history
Este o veche cunostiinta a lui Leloush si stie destul de multe lucruri compromitatoare despre acesta, lucruri pe care cu siguranta el nu ar vrea sa iasa la iveala. Ca si acesta ea a fost crescuta in puf si seamana cu el din multe puncte de vedere, fiind plina de sine si are impresia ca totul i se cuvine desi asta nu e neaparat adevarat.
Parintii ei nu i-au impus niciodata limite, asa ca nu are unele. A fost foarte apropiata de fratele ei, pana cand ea a venit sa invete la Hogwarts si s-au distantat. Micuta vrajitoare are in plan sa isi faca noi prieteni la noua ei scoala si evident, odata cu aparitia ei aici sa apuce sa se joace putin cu Leloush care sigur avea sa fie foarte mirat de revenirea lui Jenny in viata lui.

____________________________

Alias:
Jenny ( Andreea - real)

Age:
12

Rp simple:
primul post
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Jennifer Humphrey   Sam Dec 22, 2012 10:20 am

Acceptat !

_________________________________
Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
 
Jennifer Humphrey
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: