Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

Bo's thoughts

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Bo's thoughts   Lun Dec 17, 2012 11:31 am

Bo: The darkest thought you've ever have,
the badest thing you've ever done...I'll stand by you through everything
because I love you!

ma trezesc in fiecare zi a diminetii de fiecare data cu acelasi gand "wake up girl, today is another day...a better one!" , dar nu prea functioneaza. clonele mele sunt tot peste tot, mai aud cate una alta...ok, cand mi-am pus extensii? si cand m-am luat la paruiala in baie cu o fata de la astropufi? si mai ales...cand am intrat si cu cine in pivnita viperinilor si paream destul de apropiati? ok, nu m-ar fi deranjat sa se intample asta cu Adrian, dar nu s-a intamplat!! si daca o sa se intample si vom fi vazuti, ce se va spune in scoala? oh Doamne, nici nu cred ca vreau sa stiu...defapt sigur nu vreau sa stiu! incerc sa ignor, asa e cel mai sanatos...dar devine enervant sa fiu urmarita ca de paparazzi. ce de persoane obsedate si lipsite de personalitate. ce sunt eu aici ? de ce toti se iau dupa mine sau inventeaza lucruri despre mine? nu sunt nici cea mai frumoasa fata a scolii, cel mai sigur nici cea mai desteapta si nici cea mai rea - adicaa se poate si mai rau ca mine, nu? atunci de ce se gasesc sa ma dea toti pe mine exemplu si la bine si la rau? sttuuupiiid. vreau o zi in care sa nu aud Bo in stanga, in dreapta, sau cea mai deasa intrebare "Boo cum creezi ca arat aaazi?!" ca o tarfa, dispari. oops, I used the T word, maybe I'm the crazy bitch around here. am nevoie de o vacanta, pe bune, undeva unde sa fiu singura...errr, bine, nu singura de tot, poate doar o persoana cu mine, o siingura persoana...cer prea mult? probabil da, asa sunt eu, prententioasa. nah, urati-ma, doar la asta va pricepeti cel mai bine. si uite asa in fiecare zi zambesc fals cand imi mai pune vreo clona intrebarea "Bo, pot sa te ajut cu ceva" si imi musc limba ca nu cumva sa raspund " Daa, lumineaza-mi ziua, da-ti fooc!!". God, why are they so fucking stuupid? gimme a break.
haide sa ne asezam in pat, unul langa altul, sa ne tinem de mana si sa desenam artificii pe tavaan. daa, tu esti drogul meu, daca vrei sa vezi cum Bo intra in sevraj doar indeparteaza-te putin....

Bo: Stii ca esti doar al meu, da ?!
Adrian: Normal ca stiu. Dar tu stii asta?
Sus In jos

Bo's thoughts
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: OOC :: Diary's-
Mergi direct la: