Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

A thousand slowly dying sunsets

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Damian Stone
Profesor
Profesor

Reputatie : 2
Data de inscriere : 22/11/2012
Varsta : 31

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Joi Noi 29, 2012 1:00 pm

Mi-am adancit mai mult capul in parul ei si am oftat, se simte atat de bine si atat de normal, incat nu imi vine sa cred ca eu Damian Stone, chiar pot sa ma comport si ca un domn. Ei bine asta e ceva nou si pentru mine.
Simt cum somnul vine din nou peste mine si nu ma supar, pot spune ca de foarte mult timp nu am mai dormit atat de calm si de adanc, seara trecuta a fost o premiera, un somn bun, linistit este tot ce imi doresc, iar daca somnul asta linistit este doar langa Eliza, atunci nu vreau sa mai plece de langa mine.
Imi deschid ochii din nou si privesc ceasul, este ora unsprezece, ea inca doarme asa ca ma dau jos din pat fara sa o trezesc si intru in baie.
Privesc oglinda si aproape nu ma recunosc, nu mai am cearcane, ochii imi stralucesc iar buzele sunt curbate intr-un zambet smecher, aduc foarte mult a vechiul eu.
Oare este posibil ca in preajma ei sa fiu chiar eu?

In three words I can sum up everything I've learned about life:
it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Joi Noi 29, 2012 1:05 pm

• Am simtit cand se daduse jos din pat si i-am soptit usor numele, dar am continuat sa dorm. Imi era prea somn sa ma ridic acum. Pur si simplu somnul langa el era maginific.
    Zambesc dulce si ma intind pe tot patul, dand patura la o parte si tricoul lui mi se ridicase acum pe coapse mai mult cum ma miscam.
    -Damian.. ii soptesc numele fara sa vreau.
    Dormeam adanc simtindu-i parfumul, dar poate ca era mai bine daca il simteam pe el langa mine. Imi musc buzele oftand incepand sa ma invart prin pat, ajungand sa stau chiar amuzant.
    Statea pe burta, cu capul intre perne si tricoul lui imi lasa acum la vedere fundul si ehh era amuzant cum stateam.
    In gandul meu erau doar prostii legate de saten, dar incercam sa ignor visele erotice si sa dorm linistita. Nu aveam de gand sa ma trezesc prea curand banuiesc, dar daca nu ma mai vroia aici Damian stia sa ma trezeasca singur si sa ma trimita la mine in camera.
    Desi in gandul meu nu vroiam sa plec chiar deloc.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Joi Noi 29, 2012 1:11 pm

Ies din baie si o aud soptindu-mi numele. Inima mea bubuie mai sa imi sara din piept si imi simt sangele alergand prin vene. Dumnezeule, sta pe patul meu in asa fel incat tot fundul ii este la vedere.
Usor Damian, nu trebuie sa te gandesti la prostii, macar odata in viata ta priveste faptura din fata ta ca pe ceva fragil, ceva pe care vrei sa il aperi.
Constat suprins in sinea mea, ca este adevarat ce gandesc, chiar o cred fragila si simt un instinct puternic de a o apara, de a fi in preajma ei in orice imprejuare.
Asta e de bine sau de rau..?!
Nu stiu si asta ma sperie, pentru ca niciodata nu am avut asemenea ganduri pentru o femeie, tot ce voiam era sa petrec cu ele o noapte si apoi pa.
Insa cu ea este diferit, totul, absolut totul, de la personalitatea ei, la modul de gandire, la corp si la privirile atat de dulci pe care mi le arunca.
Oh frate, spune-mi ca nu sunt intr-un proces dureros de dulce de indragosteala..

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Joi Noi 29, 2012 1:16 pm

• M-am trezit dupa vreo zece minute in care Damian statea nemiscat. L-am privit cu o spranceana ridicata si apoi am zambit incet.
    -Ai un pat demential. spun chicotind incet.
    Logic mie imi ardea de glume si era din nou copilaroasa, ceea ce nu se mai intamplase de muuult timp. Chicotesc incet si trag putin patura rosind in obraji. Nu stiam cum am ajuns sa fiu pe jumatate dezbracata, dar nu mai conta acum.
    M-am intins ca o pisicuta si l-am privit dulce. Era ceva la el ce ma facea sa zambesc si sa il privesc si hmmm ma ducea la gandul ca vroiam sa il sarut, dar nu il puteam tine in preajma mea.
    Daca ar patii ceva din cauza mea, nu mi-as iertat-o niciodata. Imi musc buzele si ii fac semn sa vina langa mine.
    Vroiam sa mai stau putin, sa fiu rupta de tot doar cu el si nimeni altcineva. Zambesc usor privindu-l.
    -Mersi. spun incet si ma ridic in sezut.
    Stiam ca daca nu fusese el, atunci nu stiam unde si ce voi mai face. Imi musc usor buzele continuand sa il privesc.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Joi Noi 29, 2012 1:39 pm

Ma asez pe pat si imi las mana sa ii traseze conturul fetei, pentru ce imi multumeste? Adica nu vad logica, ii zambesc si oftez, ma simt atat de bine langa ea.
-Pentru ce? Uite cel mai probabil ai fi ajuns rau daca nu eram si eu pe acolo, nici nu vreau sa ma gandesc ce ai fi patit..
Imi las fraza in aer si imi trec mana pe la ceafa agitat, isi musca buzele si asta imi face corpul sa tremura, are idee ce imi fac si cat de mult vreau sa o sarut??
Ochii mi se intuneca si imi simt capul aplecandu-se mai mult spre al ei, doamne vreau atat de mult sa o sarut.
Respiratia imi devine sacadata si tot coprul imi este incordat, nu se misca din loc deci presupun ca vrea si ea asta.
-Sa stii ca o sa te sarut.
Ii soptesc inainte ca buzele mele sa se lipeasca de ale ei usor, gentil, are niste buze moi..

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Joi Noi 29, 2012 1:44 pm

• Zambesc incet cand mi atinse chipul si imi pun usor mana peste a lui.
    -Pentru ca m-ai lasat sa dorm aici si tot ce ai facut pentru mine seara trecuta. spun chicotind incet.
    Observ cand ochii lui se intunecasera si il privesc cum se apropia. Vroiam sa il sarut, sa imi bag picioarele in tot si sa fiu cu el, dar era atat de complicaaaat.
    Imi musc usor buzele si chicotesc incet la replica lui. Ma avertiza nu imi cerea permisiunea.
    Ii simt buzele peste ale mele si rosesc instantaneu. Ii raspund la sarut, avand degetele pe obrazul lui acum si zambesc in sinea mea.
    Daca ar fi fost dupa mine, as incepe sa topai pe acolo si sa tip de fericire ca ma sarutase. Ma comportam ca o pustoaica acum, dar era ceva ce ma facea sa il vreau mai mult.
    Il musc usor de buza, trecandu-mi lent limba si continui sa il sarut, devenind unul pasional si romantic in acelasi timp, facandu-ma sa simt fiori calzi in tot corpul.
    Ma simteam vie pana la urma si asta era tot ce conta pentru mine.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Joi Noi 29, 2012 1:54 pm

Mainile mi se inlantuie pe talia ei si o trag mai aproape de mine, caldura corpului ei ma invaluie si marai. Nu credeam ca un sarut ma poate face sa ma simt asa, insa o face, si imi place, imi place mai mult decat am anticipat.
Ii mangai spatele si continui sa o sarut, buzele ei sunt atat de dulci, niciodata nu am crezut ce se scria in acele carti siropoase cand personajele feminine spuneau dupa primul sarut ca a fost atat de dulce si bla bla bla.
Insa acum uite-ma la primul sarut cu Eliza si pot spune cu mana pe inima ca are niste buze dulci, incat mi-ar putea produce diabet.
Limba mea isi face loc usor in gura ei si incep sa o explorez, totul devine mai incitant si deodata temeperatura din camera creste.
Nu este bine ce fac stiu pentru ca nu vreau sa o fortez sa faca ceva, este prima femeie la care ma gandesc de doua ori inainte sa fac ceva.

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Joi Noi 29, 2012 2:04 pm

• Continui sa il sarut, avand unghile pe ceafa lui si ma las pe pernele moi tragandu-l dupa mine. Ajunsesem sa stau intinsa pe pat cu el deasupra, dar nici ca imi pasa acum . Nu vroiam sa fortez nota de la inceput, dar un sarut mai romantic chiar nu imi strica deloc.
    Il musc usor de buza inferioara, fiind un tic dea-l meu sa musc si imi trec din nou limba peste locul muscat. Cand simt ca nu mai am aer ma indepartez usor de buzele lui si il privesc in ochi.
    Eram rosie in obraji , dar nu mai imi pasa de nimic acum. Il priveam in ochi, cautand ceva de zis, dar nu stiam ce anume.
    - Ummm.. pai.. imi plac avertizarile de genul. soptesc intr-un final.
    Imi venea sa rad, dar nu stiam de ce. Ma abtin, doar zambind usor. Ma simtisem incredibil cand ma sarutase si mai vroiam, asta stiam sigur. Mai vreau sa ma mai sarute, sa ma tina in brate si toate cele.
    Imi musc buzele, intr-un mod senzual fara sa vreau si il privesc in continuare mangaindu-i obrazul.
    -Saruti bine. soptesc intr-un final.
    Il mai sarut odata scurt si il privesc in ochi.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 09, 2012 6:10 am

Mainile mi se afunda in cearsaful patului si il strang tare, da Doamne sa imi tin in frau emotiile care imi coplesesc acum corpul. Este ceva la ea, ceva care ma face pur si simplu sa imi pierd mintile, felul in care ma priveste, felul in care zambeste si felul in care ma sa saruta mal asa pur si simplu fara aer.
Ma desprind din sarutul ei atat de dulce si imi pun o mana pe fata ei fina mangaind-o usor, o privesc in ochi si simt cum ma pierd iremediabil, nu stiu ce mi-a facut fata asta dar imi place al dracului de mult.
-Mi s-a mai spus papusa.
Ridic din sprancene spre ea ca un baiat rau ce sunt si apoi ma las pe spate sa cad langa ea, daca aveam sa mai stau mult in acea pozitie mai mult ca sigur nu sfarseam bine nici unul.

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 09, 2012 6:38 am

• -Narcisistule. spun chicotind incet.
    Ma simteam bine cu el, asta stiam sigur.Felul in care ma privea, ma facea sa ma pierd . Imi musc buzele, lasandu-mi din nou capul pe umarul sau. Nu vroiam sa se mai termine acea zi, sa stau asa cu el tot timpul si sa ma simt iubita, cum doar el ma facea sa ma simt acum.
    -Mm, nu mai vreau sa se termine momentele astea.soptesc.
    Aveam o privire visatoare acum si simteam ca mai am putin si sar in sus de fericire, dar m-am abtinut sa fac ceva ca un copil de cinci ani. Puteam, uneori sa fiu atat de copila, dar asa era firea mea si nu puteam sa fac nimic.
    Si cum era de asteptat, trebuia sa fie ceva, care sa ma opreasca din visat nu? Cand el va afla de problemele mele, ei bine atunci va fi grav rau de tot. Nu vroiam sa il indepartez, cum facusem cu restul. Vroiam sa stea langa mine, dar stiam ca , cu problemele de genul, nu va dura mult pana ce totul asa de perfect cum era, se va duce naibaii.
    Imi musc buzele, strangandu-mi degetele pe tricoul lui si imi inchid ochii pentru cateva clipe. Vroiam sa uit de tot, sa ma bucur de el cat puteam si apoi sa sufar in tacere cum faceam deobicei.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 09, 2012 7:11 am

Oftez si o strang mai multin bratele mele apropiind-o de corpul meu. Ador sa ii simt caldura trupului langa al meu, ador sa o stiu in bratele mele protejata de orice rau de afara, de orice rau din exterior care vrea sa imi distruga papusa.
-Nici eu nu vreau.
Ii raspund la a doua ei replica si imi musc buzele, as vrea sa stau cu ea o eternintate si probabil ca nu m-as satura sa o fac, pentru ca este diferita si ma face sa simt ceva ce nu am mai simtit niciodata.
Un sentiment care ma incalzeste si imi da speranta, care imi face viata mai colorata. Ea este sarea si piperul vietii mele, nu mi-am dat seama pana acum insa toate la timpul lor nu?

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 09, 2012 7:15 am

• Zambesc dulce cand il aud, ridicandu-mi piciorul pe picioarele lui, continuand sa stau lipita de acesta. Ma simteam excelent si nu vroiam nimic, doar pe el si sa imi bag piciorul in totul. Zambesc iar, dandu-mi seama cat de mult puteam sa zambesc in preajma lui.
    Nu imi venea sa cred, ca nu imi dadusem seama pana atunci ca tineam la el, si el era cel care lipsise din viata mea pana acum.
    Imi musc buzele si ii sarut usor gatul, fara sa imi dau seama pe moment de acest lucru. Il musc putin de gat, lasandu-i o urma mica.
    -Esti doar al meu. ii soptesc la ureche si chicotesc apoi.
    Ma simteam bine si simteam acei fiori calzi in tot corpul in preajma lui.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 10:53 am

Marai cand ii simt buzele pe gatul meu si chicotesc cand simt ca ma musca, off fata asta niciodata nu o sa se invete minte. Am impresia ca va face mereu tot ce o taie capul.
-Da, iar tu esti doar a mea.
Imi strang mai mult mainile pe talia ei si oftez, nu stiu cum au ajuns lucrurile sa fie asa, insa stiu ca simt ceva pentru ea, foarte puternic care ma face sa vreau sa o protejez mereu, sa stiu ca este bine, iar asta ma trimite cu gandul la un sentiment la care imi este frica sa recunosc.
Oftez si ii mangai umarul privind tavanul, cine ar fi crezut vreodata ca eu cel mai macho o sa ajung sa vreau sa fiu cu o singura fata, sa ating o singura fata, sa vreau atentia doar unei singure femei.
Ce pot sa spun Elizabeth, este o femeie minunata si nu am de gand sa las sa imi scape printre degete, nu acum cand insfarsit am gasit-o.

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 10:58 am

• Zambesc dulce cand il aud, simtind ca un copil acum. Parca ma indragosteam pentru prima data, dar nu mai conta asta. Ma simteam protejata in bratele lui si nu mai vroiam nimic altceva decat pe el.
    - Stii...esti unic. soptesc.
    Imi plimbam lenesa degetele pe pieptul sau, simtindu-ma bine . Era ceva ce nu mai simtisem de mult si speram sa dureze, nu mai vroiam alte probleme, iar faptul ca ma indragosteam de el, era ceva important pentru mine , si vroiam sa ramana asa, tot timpul sa il vreau langa mine si sa nu se mai intample nimic.
    -Ce facem azi iubire? intreb curioasa ridicandu-mi putin capul si privindu-l.
    Stateam acum cu barbia pe pieptul sau privindu-l si zambeam dulce.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 12:03 pm

-Sincer sa fiu iubito, nu am nici o idee, dar cred ca lenevitul imi suna bine.
Imi ridic smecher sprancenele spre ea si imi trec o mana prin parul meu total ciufulit care nu poate fi stapanit in nici un fel.
Ca sa fiu sincer chiar imi place ideea de a lenevii, in plus chiar nu am chef sa ies undeva sau ceva, vreau doar sa stau in pat si sa imi petrec toata ziua alaturi de Eliza.
-Deci ce zici Eliza, iti petreci ziua asta cu mine, intr-o leneveala toatala?
Chicotesc si ma aplec sa ii sarut usor nasul. Este atat de dulce cand e somnoroasa incat nu imi vine sa cred ca ea este a mea si doar a mea, nu am de gand sa o impart cu nimeni.
Casc desi am dormit mai mult ca niciodata si imi intind corpul intepenit inca tinand-o pe ea in brate, zici ca am lipit-o de mine cu superglue, dar stiu ca tot ce vreau acum este sa o tin in brate. Cer prea mult? Cred ca nu.

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 12:07 pm

• Incep sa rad cand il aud, stand acum peste el cu totul si zambeam dulce. Ma simteam ca o adolescenta ce era indragostita pana peste cap si nu ii trebuia nimic altceva decat dragoste si atat.
    -Da, iubireee suna perfect sa stam toata ziua in pat. spun razand.
    Ma amuza cand imi saruta nasul, parca eram un copil de cinci ani ce vroia prajituri sau naiba mai stie ce. Ii zambesc dulce si ma intind putin spre el, sarutandu-l iar.
    Nu ma mai saturam de el, parca era lipit de mine sau viceversa, dar imi placea acea senzatie si siguranta oferita de el.
    -Siii, ti s-a topit inima de gheata se pare. Gata cu aventurile? intreb curioasa.
    Chiar vroiam sa fiu cu el, il placeam de mult timp.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 12:14 pm

Corpul mi-a reactioant imediat si mi-am dus mainile dupa talia ei facand sarutul sa fie mai intens. Este incredibil cum ma poate face sa ma simt Eliza, e ca si cum de fiecare data cand ma atinge sau cand ma saruta mi-ar baga detele in priza, simt un curent placut care imi strapunge corpul de fiecare data cand ea face asta.
Rad copios cand ii aud replica si imi duc mana pe fata ei mangaind-o. Cum sa nu poti sa iubesti o fata ca ea? Cum sa nu te indragostesti pe loc de ochii ei ciocolatii si de acele buze apetisante, pline numai bune de srautat? Sa fim seriosi.
Si totusi ea este singura femeie care mi-a pus capac, ar trebui sa se simta mandra.
-Iubito, cred ca ar trebui sa te simti mandra pentru asta. Si da, gata cu aventurile mi amor.

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 12:25 pm

• Il privesc calma si zambesc. Normal ca ma simteam mandra, eram tipa care ii pusese capac lui Damian Stone si asta chiar era ceva . Zambesc din nou si imi las capul pe umarul lui.
    -Ma simt foarte mandra, dar hai sa fim seriosi, ti-am pus capac in moemntul in care incepusem sa ma dezbrac in patul tau. spun razand.
    Imi aminteam perfect cand incepusem sa ma dezbrac in patul lui, ramanand in lenjerie ca eu una muream de cald.
    Imi musc buzele privindu-l.
    -Sunt buna, deci nu prea am de ce ma mandri asa de rau. continui amuzata si scot limba la el jucausa.
    Daca ar fi dupa mine, saream acum pe el, dar ma abtineam cat de cat.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 12:41 pm

-Nu ai jucat corect iubito. Sunt si eu barba am si eu nevoile mele.
Ochii mi se rotesc in orbita si imi intaresc stransoarea de pa talia ei. A zis ce tocmai cred eu ca a zis?
Ne intorc in asa fel incat sa fiu de-asupra ei si imi presez tot corpul de al ei, acum sa te vad ce mai zici papusa.
-Esti sigura ca doar tu mi-ai pus capac?
Ii soptesc senzual la ureche inainte ca limbam ea sa ii incercuiasa lobul si sa se joace cu el, simt fiori mici dar ii ignor.
Continui sa ma joc cu limba pe linia gatului ei pana cand ajung la clavicula, o sarut si apoi imi marchez drumul spre gura ei cu saruturi mici si umede.
Cand insfarsit ajung la buzele ei delicioase i le cuprind intr-un sarut incet, pasional care imi face toate simturile sa se activeze.

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 12:47 pm

• Icnesc cand ma trezesc cu el deasupra. Nu ma asteptam la asta chiar deloc. La naiba tigrul asta stia sa joace dur nu gluma. Imi musc buzele, bagandu-mi putin unghile in spatele lui.
    -Ahhh, ma exciti. ii soptesc pe acelasi ton senzual.
    Zambesc in coltul gurii, simtind acei fiori calzi in tot corpul si imi ridic putin picioarul pe talia lui, lipindu-ma mai mult de acesta. Avantajul meu, era ca aveam doar tricoul lui pe mine si o pereche de boxeri care lasau cam mult afara , dar nu asta era important.
    Imi las capul pe spate, simtind acea pura placere.
    Ii raspund la sarut, in momentul cand ajunse la buzele mele si il musc incet, trecandu-mi unghile pe ceafa lui. Eram suta in mie sigura ca ii lasasem urme pe spate, dar nici ca imi pasa.
    Era al meu, doar al meu si sa dea dracu sa se atinga cineva de el, ca eram in stare sa fac crima pasionala.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Dum Dec 16, 2012 1:02 pm

Ahhh ea vorbeste despre exicitat? Ce sa mai zic de mine, brusc pantalonii par sa nu ma mai incapa, iar faptul ca piciorul ei nu prea sta cuminte nu ma ajuta deloc.
O musc de buza si ma desprind din sarut privind-o in ochi.
-As putea spune acelasi lucru leoaico, mai zici de mine.
Spune pe o voce guturala, deci numai ea poate sa scoata aceste reactii de la mine, nu inteleg cum reuseste dar nu ma plang, imi place cum ma simt, imi place sa stiu ca ea este a mea si ca niciodata nu voi lasa pe nimeni sa mi-o ia.
Ii mangai obrazul fin inca privind-o in ochi si nu stiu ce sa spun, sunt total pierdut in privirea ei de ciocolata si parca putem sa comunicam asa, parca privirele noastre spun totul in locul cuvintelor ca acum chiar nu sunt de prisos.

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Lun Dec 17, 2012 12:36 am

Zambesc dulce si il privesc in ochi. Nu intelegeam de ce, dar ma simteam legata de el. Parca ceva ne unea, mai mult decat ceea ce simteam in mod normal.
Zambesc pervers si ma intorc fiind deasupra lui acum. Il simt tare in pantaloni si incep sa rad.
- Ce tare esti iubire, dar ar trebui sa iti cobori juniorul ca nu te satisfac. Ii soptesc pe un ton dulce si pervers.
Ma simteam bine, nu puteam spune nu, era ciudat, dar incepeam sa ma indragostesc de el, si asta ridica semne de intrebare.
Zambesc incet, simtind acei fiori calzi in tot corpul si il privesc dulce.
- In mod normal nu ma comport asa, dar tu scoti la iveala acea parte din mine, care e copilaroasa.spun chicotind incet.
Nu stiam de ce, reusea sa ma faca sa ma simt asa bine, dar nici nu mai conta acum. Era el, doar al meu si ceea ce simteam era unic din punctul meu de vedere.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Lun Dec 17, 2012 1:50 am

-Atunci cred ca va fi nevoe sa ma duc la alta sa ma rezolve.
Spun ingamfat privind-o fix in ochi si apoi lasand sa imi scape un chicot slab.
E clar ea nici macar nu are habar ce imi face si culmea mai face si pe inocenta cu mine.
Imi pun mainile pe talia ei putin mai jos aproape sa ii ating coapsele si zambesc.
-Daca tu ai sters din mine acel macho trebuia sa iti fac si eu ceva?
Imi ridic mainile usor pe corpul ei pana cand ajung in parul ei si o trag mai aproape de mine buzele mele lipindu-se de ale ei intr-un sarut dulce.

it goes on.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Lun Dec 17, 2012 4:33 am

-Vrei sa mergi la alta? Foarte bine , dar la mine nu ai de ce sa te mai intorci.spun scotand limba la el.
Zambesc dulce si il privesc in ochi.
-Eu cu ce sunt de vina, cu tu ma iubesti? Intreb razand. Si in plus ce naiba vrei sa imi iei? Continui.
Il privesc in ochi si ii mangai obrazul. Ma simteam binne, al naibii de bine si chiar nu aveam ce sa comentez.
-Te iubesc. Soptesc intr-un final.
Tineam la el de ceva vreme si nu stiam de ce nu ii spusesem pana acum, dar nici nu mai conta. Nu mai imi pasa de nimic, doar de el.
Ii raspund la sarut, fiind usor rosie in obraji simtind fiori calzi in tot corpul.

Profesor

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   Lun Dec 17, 2012 5:39 am

O trag mai aproape de mine si ii raspund la sarut, mainile mele urcand si coborand pe corpul ei atat de bine facut. Ma desprind din sarutul ei atat de dulce si o privesc in ochi.
-Nu am zis ca te iubesc papusa.
Chicotesc si o sarut din nou rostogolindu-ne, ajungand peste ea, imi pun mainile pe fata ei si continui sa o sarut.
Nu i-am spus ca o iubesc insa simt asta, mai mult ca sigur am sentimente puternice pentru ea.
Inca de cand am vazut-o pe holurile scolii cu roba de profesor, mi s-a pus pata.
-Dar iti spun acum, te iubesc Elizabeth.

it goes on.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   

Sus In jos

A thousand slowly dying sunsets
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: