Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !

Distribuiţi | 

Sunday, 16 Dcember

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
David Lostem
Anul III
Anul III

Reputatie : 1
Data de inscriere : 06/12/2012
Varsta : 21

MesajSubiect: Sunday, 16 Dcember   Sam Dec 15, 2012 3:06 pm

N-am mai vazut o noapte ca asta demult, furtunoasa, trista si rece, la fel ca mine de altfel. O sa ma topesc incet, dar o sa ma topesc, daca viata mea va continua asa. Aflu ca matusa e la spital, ok, aflu ca Beatrice e in Aripa Spitalului si ca a inghitit nu stiu ce pastila care a facut-o sa adoarma intr-un vis din care nu putea scapa, ok, imi fracturez piciorul dupa ce o duc pe Bea in pivnita viperinilor, ok, dar da-o dracu' de treaba, chiar asa? Sa nu pot sa deschid o amarata de carte? Probabil pare ciudat ca asta m-a infuriat, deoarece e o chestie mult mai infima fata de celelalte, insa de asta ma streseaza ! E o AMARATA de carte ! Cat de greu poate fi s-o deschizi? Dar na, evident ca mie-mi trebuie carti interzise, ca doar asa trebuie eu sa fiu, nu pot sa fiu un elev model. Nuuuu.. eu trebuie sa fiu David! Ce tampenie .. !
In ultimele saptamani nu prea am frecventat alte locuri in afara de Padurea Interzisa si Camera Astropufilor. De ce?Nu am pentru cine sa ma duc altundeva.. cu Bea ma intalnesc in padure, iar in camera, ei bine.. tre' sa stau undeva noaptea , nu ? Ciudat e ca le cam inversez.Noaptea stau in padure, ziua in camera. Ei.. asta ca asta, dar cum rezolv eu problema cu ora de Transfigurare? Referatul l-am facut, dar nu pot sa fac ce-mi arata profa acolo ! Parca ma uit la cai verzi pe pereti, zici ca sunt indragostit ! Aaa, da, stai..

Beatrice Lostem's clone.
Sus In jos

Sunday, 16 Dcember
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: OOC :: Diary's-
Mergi direct la: