Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Leloush Petrova

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
avatar

Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Leloush Petrova   Vin Dec 14, 2012 12:31 pm

Leloush Petrova

__________________________

__________________________

Full name:
Leloush Petrova

Age:
17

Birthday:
3.09.1995

Bloodline:
pure

Occupation:
elev

House:
Astropufi
___________________________

This is my everything

My likes:
~ tutunul
~ jocurile sau mai bine zis tachinarile
~ provocarile
~ locurile retrase
~ sa detina puterea
~ sa aibe dreptate
~ sa fie admirat

My dislikes:
~ ipocritii
~ persoanele care incearca sa se linguseasca pe langa el
~ sa fie contrazis
~ sa nu fie bagat in seama
~ persoanele prea insistente

My patronus:
o pantera neagra

Worst memory:
un accident pe care l-a avut cu motocicleta

Marks:
are un dragon pe incheietura stanga

Sexual orentation:
normala

The personality act:
Leloush e genul ala de persoana engimatica, dupa prima vedere chiar nu stii ce sa crezi despre el fiindca este invaluit intr-un intreg mister. E o persoana imprevizbila, nu stii la ce sa te astepti de la el niciodata. A fost crescut intr-un munte de bani, deci a avut absolut tot ce si-a dorit. Are o personalitate complexa, schimbatoare, deobicei comportamentul sau difera in functie de persoana cu care interactioneaza. Ii plac jocurile, mai ales in care el castiga, nu suporta sa piarda.
Isi spune mereu parerea, chiar si atunci cand nu ii este ceruta si de regula in orice discutie el o tine pe a lui, chiar si cand isi da seama ca nu are dreptate. Se plictiseste destul de repede si e greu sa-i captezi interesul.
Nu-i place sa i se spuna ce sa faca, daca ii spui sa faca ceva fii sigur ca el va face exact pe dus.
E un fel de "bad boy", caci e nepasator si lasa inimi frante in urma sa fara sa-i pese mai deloc de fetele care mor aproape la propriu dupa el, deobicei dupa ce le convinge sa se culce cu el le lasa balta.

Family members:
- Lilith Petrova (mama)
- Dimitri Petrova (tata)
- Alexandrina Petrova (sora mai mare)
___________________________

And last but not least, the history
S-a nascut in Rusia, in iarna anului 1995. A crescut intr-o familie instarita si foarte cunoscuta, primind intotdeauna orice dorea, fiind obisnuit sa ii fie satisfacut si cel mai stupid si irelevant capriciu. Mama sa mereu s-a preocupat de educatia lui si a avut grija ca el sa aibe cei 7 ani de acasa si sa stie cum sa se comporte civilizat, ca un domn. Tatal sau nu prea si-a aratat vreodata interesul sau afectiunea pentru el, singurul lucru pe care l-a invatat de la acest a fost valoarea banului si atat.
A schimbat multe scoli private de vrajitori pentru ca tanarul Leloush era o pramatie care enerva absolut fiecare profesor si reusea ca acestia sa renunte la misiunea aproape imposibila de indeplinit de a-l invata cate ceva.
In cele din urma parintii l-au dat sa invete la Hogwarts, unde devine destul de cunoscut intr-un timp destul de scurt.

____________________________

Alias:
Bo / Damon

Age:
18

Rp simple:
all Bo's and Damon's posts


Ultima editare efectuata de catre Leloush Petrova in Lun Dec 31, 2012 10:01 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Leloush Petrova   Sam Dec 15, 2012 12:58 am

Astropufi

_________________________________
Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
 
Leloush Petrova
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: