Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

I'm a bitch, I already know that.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: I'm a bitch, I already know that.    Mar Dec 18, 2012 12:48 pm

• Ochii sai ii urmarira cu interes silueta in timp ce un ranjet aparu in coltul gurii sale.
    - Nu inca! completa acesta, ridicand degajat din umeri.

Stia ca la un moment dat, toata lumea, fara exceptii, cand cunostea latura lui mai intunecata si decat cea aroganta si nepasatoare, ajungea sa-l urasca asa ca nu avea niciodata asteptari de bine din partea nimanui.

Isi trecu degetele albe pe tejghea, batand-o ritmic, curios daca vanzatorul isi va face sau nu aparitia. Stia ca nu si ca probabil va ramane in continuare singur cu tanara. Si ar fi fost chiar bine daca ar fi reusit performanta sa nu se dea la ea sau sa nu fie nesimtit.

Deborah Lovegood's second clone
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: I'm a bitch, I already know that.    Joi Dec 20, 2012 5:35 am

Jane continua sa se indeparteze de tanar foarte incet, miscandu-si jucaus soldurile. De obicei, daca isi dorea sa aiba pe cineva la mana, trebuia sa fie pur si simplu dura si necrutatoare, lucru mostenit in abundenta de la tatal sau si care o ajuta foarte mult. Insa acum, parca ar fi incercat ceva nou, precum o altfel de vraja. Nu stia daca il poate fermeca pe acest baiat dupa care probabil salivau toate fetele, dar de ce sa nu incerce? Era un joc, pana la urma.

Se opri atunci cand ii auzi vorbele, ranjind in coltul gurii. Corect, zise ea, intorcandu-se partial catre el. Lucru care se potriveste si invers, caci nu am intalnit prea multe persoane care sa ma placa, ranji malefic, intorcandu-se cu totul catre el.

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I'm a bitch, I already know that.    Joi Dec 20, 2012 6:51 am

• Leloush rase scurt, incrucisandu-si bratele sub piept in timp ce ochii sai o analizau din nou, de sus pana jos pe tanara. Isi aranja parul, avand aceea atitudine a sa, desi aroganta, complet atractiva.

- Va ramane de vazut daca voi fi exceptia care intareste regula...si viceversa! zambi inocent, ridicand apoi scurt din umeri. In mod normal ar fi parasit deja magazinul, dar ea era acolo si-i captase atentia intr-un mod placut. Plus ii placeau jocuri si ea parea destul de dispusa sa-si joace cartile pana la capat si sa-i intretina interesul.

Isi umezii cu incetinitorul buzele uitandu-se destul de subtil la soldurile tari ale fetei, revenind apoi asupra corpului ei in intregime. Ii cam placea ce vedea, dar n-ar fi recunoscut asta nici in ruptul capului, era mult prea orgolios.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI

Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: I'm a bitch, I already know that.    Joi Dec 20, 2012 7:00 am

Jane observa ca desi vorbele lui nu erau dure, ci mai mult jucause, atitudinea ramasese la fel de aroganta ca mai inainte, ceea ce, trebuia sa recunoasca, facea lucrurile chiar mai interesante. Pentru ca nu cadea pur si simplu la picioarele ei, ci isi juca si el cartile, intrand in acest joc continuu de-a soarecele si pisica, ceea ce era destul de captivant.
Ochii sai ii privira buzele sexy si masculine, dupa care coborara catre trupul puternic, aproape perfect. Ii placea ceea ce vedea, insa orice indiciu privind asta insemna un punct in minus pentru ea si unul in plus pentru el. Isi intoarse brusc privirea catre ochii lui, care poposisera probabil pe pieptul ei generos.
Zic sa imi faci o poza, Petrova. It will last longer, ranji ea in coltul gurii, apropiindu-se vreo doi-trei pasi.

Jane Rivers: Sometimes the heart sees what is invisible to the eye.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa

MesajSubiect: Re: I'm a bitch, I already know that.    Joi Dec 20, 2012 7:10 am

• Leloush ranji in coltul gurii cand ii auzi vorbele, lasandu-si bratele pe langa corp.
    - Nu sunt un fotograf prea stralucit, deci nu am aparatul la mine, murmura zambind apoi sclipitor. Cand ea se apropie ii prinse o suvite de par, jucandu-se cu ea printre degete. Pur si simplu adora sa simte suvitele, fie moi, fie aspre, printre degetele sale reci, niciodata nu stiuse de ce. Dar as putea sa-ti fac un portret, sunt un artist desavarsit!

Nu prea spunea el la multa lume asta si mai nimeni nu s-ar fi asteptat, dar tanarul Petrova chiar facea niste portret ireal de perfecta si cu niciun fel de pictura, natura moartam abstracta si toate genurile, nu statea rau. Singura problema e ca-si tinea lucrurile doar pentru el, de regula nu le arata la absolut nimeni. Nici macar la modelele care il lasau sa le faca portretul. Considera asta un fel de slabiciune a sa, de care nu dorea sa stie nimeni.

Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012

MesajSubiect: Re: I'm a bitch, I already know that.    Joi Dec 27, 2012 4:13 am

TOPIC CLOSED
Viperini 150
Astropufi 150

Bo: Stii ca esti doar al meu, da ?!
Adrian: Normal ca stiu. Dar tu stii asta?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I'm a bitch, I already know that.    

Sus In jos

I'm a bitch, I already know that.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Aleea Nocturn :: Burgin&Burkes-
Mergi direct la: