Hogwarts's Army
Hogwarts's Army

AcasaAcasa  SortareSortare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

If I were your boyfriend 2...[privat]

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: If I were your boyfriend 2...[privat]   Joi Dec 13, 2012 10:16 am

• - Tu esti totul pentru mine, Katherine...oricat de siropos ar suna asta. Mereu ai fost... ingana tanarul, stiind cat este de adevarat, in timp ce mana sa ii mangaia obrazul catifelat.
    Parca avea un regret fata de asta, ca nu ii mai pasa de propria familie atat cat ar trebui, dar avand-o pe ea langa dansul, ii era imposibil sa nu fie fericita si inima lui sa nu tresalte la fiecare sarut, mangaiere, atentie din partea ei.
    O saruta scurt pe buze, jucandu-se apoi prin parul ei, parand parca putin abatut din cauza subiectului.
    Isi scutura capul, nu voia sa-si increteasca nervii din cauza asta, asa ca-si indrepta privirea care fusese pierduta inapoi spre ea, zambindu-i.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI

Data de inscriere : 10/12/2012

MesajSubiect: Re: If I were your boyfriend 2...[privat]   Joi Dec 13, 2012 10:22 am

Ii zambesc dulce si ma ridic de pe pervaz luandu-l de mana si il trag usor dupa mine.
Haide, vreau sa incerc ceva.ii spun eu zambind privindu-l in ochi.Trebuie doar sa ai incredere in mine.ii zic continaund sa ii zambesc.
Iesim din camera, continuand sa-l tin de mana si ma indrept cu pasi marunti spre camera Oglinzii. Stiam ca e abatut si poate dupa asta o sa fie si mai rau, dar o sa il inveselesc si o sa-l fac sa fie fericit. Inainte de toate astea, vroiam sa verific ceva; chiar vroiam sa vad, chiar daca sunt langa el nu isi va vedea familia ceea ce ar fi imposibil.....ar trebui.

I ALWAYS get what I want.

Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa

Data de inscriere : 01/12/2012

MesajSubiect: Re: If I were your boyfriend 2...[privat]   Joi Dec 13, 2012 10:26 am

• Damon nu comenta nimic si o urma putin intrigat de locatia in care vreau sa-l duca. Apoi ii pica fisa destul de repede, dar nu batu in retragere.
    - Mergem la oglinda, asa-i? intreba el clatinand din cap, ghicindu-i planul. Adevarul e ca si pe el il rodea curiozitatea, imaginea din oglinda avea sa fie aceeasi sau nu? Poate ca reflexia din oglinda va ramane la fel, el langa Katherine, la urma urmei asta isi dorise cel mai mult...sau poate chiar isi va vedea parintii acum, sau cine stie...oglinda aia era "imprevizibila", puteai sa vezi si cai verzi pe pereti in ea, deci nu-si facu mari iluzii, nu voia sa iasa dezamagit din toata treaba asta. Indiferent de rezultat, ceea ce vedea era numai din propria vina.

Deborah Lovegood's CLONE
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director

Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 31

MesajSubiect: Re: If I were your boyfriend 2...[privat]   Joi Dec 27, 2012 3:15 am

Topic Inchis!

MesajSubiect: Re: If I were your boyfriend 2...[privat]   

Sus In jos

If I were your boyfriend 2...[privat]
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts :: Camera Necesitatii-
Mergi direct la: