Forumul s-a mutat!

Forumul s-a mutat aici: http://hogwartsarmy.zz.mu/ !

Ne puteti contacta aici: office@hogwartsarmy.zz.mu !


Distribuiţi | 
 

 Katherine Pierce

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
avatar

Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 22

MesajSubiect: Katherine Pierce   Lun Dec 10, 2012 11:32 am

Katherine Pierce

__________________________

__________________________

Full name:
Katherine Pierce

Age:
17

Birthday:
15.noiembrie.1995

Bloodline:
pure

Occupation:
studenta

House:
Cercetasi
___________________________

This is my everything

My likes:
*Whisky-ul
*Serile cu luna plina
*Sa deseneze
*Sa cante la pian si chitara
*Sa se joace cu temerile altora

My dislikes:
*Prostia
*Sa o enervezi
*Sa vorbesti peste ea
*Fumul de tigara
*Oamenii care se cred importanti

My patronus:
Un tigru alb

Worst memory:
Prea multe

Marks:
Nope.

Sexual orentation:
Hetero

The personality act:
Hmm…ii place sa enerveze lumea in general, sa se foloseasca de temerile lor ca sa le faca rau sau sa ii faca sa ii cada la picioare doar pentru distractia ei personala. Sa plictisit de oamenii care se prefac a fi falsi pe langa ea doar ca sa fie bagati in seama asa ca nu face decat sa-i alunge de langa ea, dar are prieteni cu care se intelege, insa nici ei nu sunt mai breji asa ca ii lasa in pace.

Family members:
Parinti sunt decedati.
___________________________

And last but not least, the history
Dupa ce familia ei a fost omorata cand era mica a simtit ca totul sa dus pe apa sambetei. A ramas singura asa ca a trebuit sa i-a viata in propriile maini si sa incerce sa mearga mai departe cu sau fara ajutor. Si-a schimbat foarte mult atitudinea si uneori se mira cum de ea devenise atata de rece si distanta dar, trecutul a fortato sa fie asa. A muncit mult ca sa ajunga unde era acum si se mira ca printre cercetasi chiar si-a gasit cati-va prieteni care sa o inteleaga. Nu i-a placut niciodata mila si prostia si in continuare uraste aceste doua “calitati” ale omului.

____________________________

Alias:
Roselyn Silver

Age:
17

Rp simple:
~Frist post.
Sus In jos
Karlos Erdeva
Director
Director
avatar

Mesaje : 242
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Katherine Pierce   Lun Dec 10, 2012 11:38 am

Acceptat!

_________________________________
Sus In jos
http://hogwartsarmy.forumz.ro
 
Katherine Pierce
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: